Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

4 hours ago, cabke said:

Tekma odlicna, borba ovo ono. Slazem se. Sve sve, ali Lebron i clutch odbrana na Mareju!? Jbg sad. Jel smatras da ono nije faul?

 

  Bilo je 2 clutch zaustavljanja Kinga na Mareju, prvo svakako nije bio faul, drugo mozda i jeste, diskutabilno u najmanju ruku.

  Btw, bila je jedna ocigledna situacija gde King krece na prodor a cekaju 4 Nuggeta, dobija i po rukama i po ledjima i po glavi, sudije ne sviraju nista. Sitnih gresaka je bilo na obe strane, al' u sustini solidno sudjenje. Inace jedan impresivan podatak -> King 8 assista, 0 turnovera. 

 

   Nadam se samo da cemo pouceni primerom Clippera i Jazzera gledati da zavrsimo ovo u 5, jer ako se opustimo nece da valja, Denver je mnogo mnogo zilav i to su dokazali i u ovoj utakmici gde su bili aktivni skoro do samog kraja i bilo je samo 6 razlike, a po utisku je trebalo bar 10+

 

   Vogel sve bolje vodi tim, jos samo da skrese Javalove minute na nepostojece i da ih Dvajtu, stvarno nema potrebe Gee da igra. Ne znam zasto Dion ne dobije sansu, jes da moze da usere u odbrani, al napadacki gori od Deni Boja ne moze biti 😄  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ibaka igra centra poslednjih nekoliko godina.

 

ja mislim da ce mpj i grant da se rotiraju na centru a millsap da bude back-up petica za neki minimalac ili mle.

 

jeff green, justin holiday i pat connaughton ako napusta milwaukee bi bili moji pickovi za popunu klupe.

 

murray morris

harris holiday

barton craig green

mpj grant

jokic millsap bol

 

mozda bude i nekog zescijeg igraca ako millsap uzme minimalac ili ode.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

@delgado ti bi ipak u game 5 da zavrsimo posao? Moze legendo💪

 

Vcrs uz Boston da zakomplikuju situaciju?

 

  Ma da, resili smo i Portland i Hjuston u 5, red je da i Denver prodjemo uz jedan poraz. Zilavi su i namazani, koliko god da igramo bolje za vecu razliku, na kraju uvek mrcvarenje. Pogledao sam onu zaostalu cetvrtinu iz G3, i onde smo mogli da ih slomimo samo malo vise energije da je bilo i da Kuzma tutuban moze da pogodi kad je vazno. Rondo igrao vrhunsku odbranu, James zavrsavao u tranziciji...  Minuti Ronda zlata vrede, jer tada Bron moze da igra off-ball iz cega se izrodi neki dobar cut ili cak ofanzivni skok. Da mi to prodjemo u G5 kume, pa da se ostrimo za finale. 

 

    Vrsi pritisak Malone, nece biti lako u sledecoj utakmici. Ako Danny ubaci 2 trojke, nema boga da izgubimo 😄

 

   Vcrs svakako uz Boston, em su mi gotivniji, em su manje opasni za finale, ali i tu deluje da je Majami prelomio seriju u svoju korist. Ako nista, da gledamo jos jednu utakmicu dobre kosarke koju nam pruza ECF. Veceras ostajem budan 100% 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

brat dvajtelo za brata lamara kome se vratila erekcija posle nekoliko godina patnje pa sad opet moze da kaznjava bicarke po kaliforniji. sa osmehom porucuje "samo tvrdo i do kraja"!!!

 

ne mogu nam nista. na sledecoj utakmici jos jace pa da ih uguramo u kos sa sve loptom. dvajtelo i dejvis na 4 i 5 a spolja obavezno rondo, brat karuzara i lebranko. ubicemo ih u 5oj.

  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

 

  Ma da, resili smo i Portland i Hjuston u 5, red je da i Denver prodjemo uz jedan poraz. Zilavi su i namazani, koliko god da igramo bolje za vecu razliku, na kraju uvek mrcvarenje. Pogledao sam onu zaostalu cetvrtinu iz G3, i onde smo mogli da ih slomimo samo malo vise energije da je bilo i da Kuzma tutuban moze da pogodi kad je vazno. Rondo igrao vrhunsku odbranu, James zavrsavao u tranziciji...  Minuti Ronda zlata vrede, jer tada Bron moze da igra off-ball iz cega se izrodi neki dobar cut ili cak ofanzivni skok. Da mi to prodjemo u G5 kume, pa da se ostrimo za finale. 

 

    Vrsi pritisak Malone, nece biti lako u sledecoj utakmici. Ako Danny ubaci 2 trojke, nema boga da izgubimo 😄

 

   Vcrs svakako uz Boston, em su mi gotivniji, em su manje opasni za finale, ali i tu deluje da je Majami prelomio seriju u svoju korist. Ako nista, da gledamo jos jednu utakmicu dobre kosarke koju nam pruza ECF. Veceras ostajem budan 100% 😄 

Zilavi jesu ali Denver i namazanost nebo i zemlja. Imate "vi" srece sto oni nisu namazani, inace bi kombajn morao ovo i na sedam igrati. Maloun tek od skoro naucio bolje tajm autima da saseca nalete. Cak je i u ovom Plej Of- u imao brutalne eskapade sa kasnjenjem trazenja tajm auta. Jokic cak i kad flopuje par puta po utakmici, to tako stidljivo i providno izgleda u vecini slucajeva. Ostali mahom operisani od flopovanja. Denver kada dobije and- 1 to je u 90% slucajeva pravi and- 1 a ne onaj Hardenovsko- Doncicevsko- Dejvisovski sa namerom. Milsap neki dobrica, doveli ga kao veterana, nikad ga nisam video da je makar nesto nekome podviknuo, covek igra kosarku mrtav ladan kao na parastosu da je. Skoro nikada nikoga ne provociraju, nema trash price, kao andjeli jbt. U zivotu nisam video mirniji tim od Denvera. I to nije kompliment za ovu NBA dzunglu. A i sto se tice same igre i tu su jos daleko od namazanosti. U WCF se doslo na Marejevo ludilo i Jokicevu genijalnost. Pogubili se vise puta na zonu iako ima toliko par prostih akcija da se razbije zona. A sta tek reci o skakanju na finte suta, od Krega, Portera, pa i Granta itd. Pecaju se svi redom osim Nikole jer on i onako ne skace.

Kamo srece da su namazani 🙄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Marej21 said:

Zao mi Nikole kao brata jbt. Prvo dobio koronu, pa 2 serije po 7 utakmica, jedva da su ga spomenuli za ono sto izvuce sedmu protiv Jute. Pa razmontira pasevima Kliperse, a sada protiv sebe ima i sadasnjeg i bivseg najboljeg defanzivca. Korona, Gober, Leonard, Pol, Lebron, Dejvis, Hauard kapa dole majstore kad se sve sagleda. Jos nije gotovo ali Nikola je vec sada nas najgenijalniji sportista ikada uz Djokovica i Pixija. 


Zaboravio si sudije i ljude gustere

Link to comment
Share on other sites

Jokara je namazan kao parce hleba koje pada na tepih. Majstor da izvuce faul ni iz cega, ume da floppuje Vlade style. Jako namazan i crafty igrac. Isto to je i Milsap, iako je vidno propao. Retko ko spominje Bartona, a on im fali samo tako. 

 

 @Miki28 Kakav disbalans majku mu, oruzana pljacka 😄 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nemoj Miki rodjeni, sjebace se tako LBJ legacy ako ne uzme i 4MPV(f) i prvi ikad sa 3 razlicita tima. 

Bice vremena za AD i MVP u regularnoj i u plejofu, sad mora da se zrtvuje za Kingov legacy. 

 

 

1 minute ago, Marej21 said:

Duhovit si kao pop na parastosu

  

 Kaldvel ?

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Meni Jokic cesto smesan sa pokusajima flopovanja. Nekad i lepo odradi ali cesto i smesno i stidljivo

Ne mesati genijalnost i namazanost

Gosn Delgado

Da li znate da Nikola ima najmanje slobodnih bacanja od top 30 NBA igraca

Mislim da niko nema manje

Da je tako namazan ne bi imao toliko malo slobodnih

Link to comment
Share on other sites

iako gotivim nugetlije i jokaru, ovo gore ne stoji bas. tj stoji, samo treba se reci da Dzoni kad kad ne zeli da ulazi u kontakt vec deli lopte i uzima suteve sa 5.5 metara.
Tu ce tesko da dobije bacanje.

rekao bih da je van top 30 vishe zbog nachina igre pa tek onda zbog nekog statijaznam kriterijuma koje sudije imaju prema i ka njemu. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...