Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Pitah te i u staroj kafani pa ne dobih odgovor.
Land of the Free - misljenje?

Pre svega,je li to mozda u nekom smislu anti-trump poruka u pesmi?

Ne videh tad.

Pesma je cela anti-trumpovska, tacnije protiv Zida, deportovanja itd itd.
Zeleo je da je neko drugi napisao tu pesmu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Run for Cover,Rut..na fonu mi je kao zvono postavljena The Man :classic_biggrin:

Run For Cover, Rut/Life To Come (meni to dodje jedna pesma).

Manje-vise su sve previse licne. Ovaj review je najbolje opisao album:
 

Quote

By this point, Flowers' obsessions and signatures are so idiosyncratic, he's clearly the auteur behind Wonderful Wonderful just as he was with The Desired Effect, and the record charms because its ridiculousness is sincere and his sincerity is ridiculous – two qualities that make him and his art messy and quite genuine."

A zbog toga mi je nekako najupecatljivija i najdraza Have All The Songs Been Written?
U poslednjoj pesmi na albumu on priznaje da se bori sa stvaralackom krizom, i to priznaje fanovima.
Zato je on Brandon Flowers.
 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Nicklord said:

Run For Cover im je najbolja pesma od 2008. fazon 😄

Crni Bombareru ti si beše išao u NS da ih gledaš? Ne sećam se utisaka

Moze i samo Crni,hvala. :classic_smile:

Jesam,bio sam..bio je i BB. I ti ako se ne varam?
Pisalo se o utiscima,ali sitno nesto..rado cu se prisetiti,ali da malo uhvatim vremena.

@BB
Sto ne bi ti napisao neki review njihovih albuma Hot Fuss i/ili Sam's Town. Za mene su i dalje vrh. Ono - u celini,pa malo pesmu po pesmu..volim da procitam takve stvari od fanova. Ne sad..kad uznadjes vremena. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Crni Bombarder said:


@BB
Sto ne bi ti napisao neki review njihovih albuma Hot Fuss i/ili Sam's Town. Za mene su i dalje vrh. Ono - u celini,pa malo pesmu po pesmu..volim da procitam takve stvari od fanova. Ne sad..kad uznadjes vremena. 

Uf, pa mogu nekad. Samo sto ne znam koliko bi to bio review. :)
Hot Fuss, Sam's Town pa posle solo album Flamingo su mi na neki nacin cornerstones odredjenog zivotnog perioda i odrastanja.
Hot Fuss mi je bio taj tinejdzerski period, adolescencija, ukori, dok sam verovao u velika drustva, izlasci, socijalna ukljucenost itd itd. Sam's town mi je isto srednja skola, kraj srednje skole, kad sam se svojevoljno izdvojio od ostatka okruzenja i druzio se samo sa najboljim ortakom (koji mi je to i dan danas). Mada mi je Sam's town i dalje the album.
A Flamingo mi je bas pomogao da sazrim, da sebe vise ne dozivljavam kao klinca bez ikakvih odgovornosti. 

Ali da, kad nadjem vremena (tesko da mogu u narednih 10ak dana, macujem se sa nekim tutorijalima za programiranje), napisacu.
Bice tu sve, prica iza svake pesme itd itd. Nije da knjigu ne mogu da napisem o tome...

Edited by BattleBorn
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...