Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

20 hours ago, Kronostime said:

Isto tako su javne licnosti pripadnici Covic family - da li to opravdava prostakluk sa tribina prema istima?

Ja sam vrlo mirno i uz pritisak 120/80 napisao to sto sam napisao ovde na forumu medju civilizovanim svetom. Nikada ne bih otisao na tribinu i urlao da je predsednik kss narkoman, a psovao ne bih ni ovde ni tamo. Ne sekiraj se gazda, nista lose o tebi, sve 5.

Link to comment
Share on other sites

Ne dirajte mi Korija.

Deluje mi da je podredio sebe ekipi, da li je to sam uradio ili slusa Trinkija, ne znam.

U par utakmica je imao vrhunski performans, u ostalima uglavnom mi deluje da igra pod rucnom, radeci za tim.

Najjaci dojam su mi njegovi defanzivni skokovi, bezbroj puta je vrhunski otimao lopte pored protivnickih centara.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Cekajte, je li Angola zaista nema pravo nastupa u EC? Ako je tako, koi smo ga organ uopste i dovodili. Prioritet apsolutno mora biti na EC.

 

Ima smisla samo ako je Andrea napravio plan da pojacano odmara ostale bekove u ABA ligi, do (neizvesnog) oporavka Redzija. I onda tight rotacija za preostale EC utakmice.

 

Ali opet, i Jadranku igraju sa ciljem da budu prvi, sto jos nije obezbedjeno...

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

ABA podrazumeva osvajanje da bi se onda (mozda) doslo do EL. U EC je dovoljno finale, plus niti jedna od ovih ekipa kvalitetom nije iznad KKCZ. O znacaju jednog vs drugog trofeja da ne pricam.
Ne znam bas da li ce biti dovoljno samo finale EC. Valensija za sada dobro gura, ima realne sanse da udje u Top8.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Valensija završi u top 8 onda će samo pobednik EC u EL.

A na dobrom su putu, pošto imaju solidan raspored i pobedu više u odnosu na Armani i utakmicu kući, 2 u odnosu na Zvezdu i utakmicu kući, i 3 u odnosu na Žalgiris i takođe sa njima igraju kući.

Plus ako se uđe preko EC obaveza je da uđeš u top8 EL sledeće sezone i da budeš bolji od druge ekipe koja je preko EC ušla u EL.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Cekajte, je li Angola zaista nema pravo nastupa u EC? Ako je tako, koi smo ga organ uopste i dovodili. Prioritet apsolutno mora biti na EC.

 

rili? 😄

 

On 2/17/2020 at 5:47 PM, Cooper said:

Kalendar do KLS.

Za ove utakmice u zagradama se još nismo plasirali, a sa zvezdicama su majstorice koje se mogu uzbeći.

Uočljivo je preklapanje EC i ABA finala, dok gusto postaje več od polufinala.

 

29.2.  Krka

4.3. Trento

7.3.  Mega

14.3. Cibona

17.3. EC 1/4

20.3. EC 1/4

25.3. *EC 1/4

28.3. ABA 1/2

(31.3. EC 1/2)

(3.3. EC 1/2)

5.4. ABA 1/2

(8.4. *EC 1/2)

11.4. *ABA 1/2

(19.4. ABA)

(21.4. ABA/EC)

(24.4. ABA/EC)

(26.4. *ABA)

(27.4. *EC)

(29.4. *ABA)

 

 

Ja sam posle ovog Kuperovog posta izgubio svaku sumnju po tom pitanju. U ovom haosu, neće biti viška sigurno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bas je idiotsko ovo paralelno igranje plej ofova u dva razlicita vazna takmicenja, a nakon cega sledi dva meseca kls ladovine. to je nekako moralo da se izbegne. moglo bi da se resi tako sto bi se aba prosirila na 14 klubova, sto bi onda produzilo aba sezonu do negde sredine/kraja maja, nakon cega bi se igrao samo plej of domace lige, bez one zajebancije od 10 regularnih kola po grupama koje nikog ne zanimaju.

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ni u jednom drugom domacem takmicenju (bez obzira da li je u pitanju liga jedne zemlje ili neka regionalna liga kao VTB) se plej-of ne igra u vreme plej-ofa ili F4 u Evropskim takmicenjima (EL, EK, Fiba Champions League), to je jedino slucaj u ABA. Dok god bude tako neko ce sa pravom kukati na raspored tj. onaj ko igra EL ili zavrsne delove EK ili ovog Fibinog takmicenja.

Edited by Borca
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...