Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Dakle nama mec u 12 kolu u Kopru vrlo lako moze da bude odlucujuci za cetvrto mesto i nisam uopste optimista, cak smo blize tome da ne udjemo u 4. Buducnost, Partizan i Olimpija su za dve klase iznad nas a jos se pojacavaju, ja ne mogu da shvatim da mi ne mozemo da dovedemo igraca tipa Redinga, Mekintajera, Boltrajta .

Edited by VLADIMIR PERIC VALTER
Link to comment
Share on other sites

Samo se nadam da se Primorska nece raspasti i pokloniti nam ucesce na PO kao Mega Partizanu prosle sezone.

 

Tuga je ovo sto igramo, a znate li sta je najtuznije? Sto ovaj tim ima toliko potencijal samo da se umesto hodajuce povrede zvane D.Brown doveo neki Kalnietis ili Diot.

 

Filipe, odlazi!

Link to comment
Share on other sites

Napisao sam jos pre mesec dana da postoji mogucnost da mi ne udjemo u plej of ABA lige.

 

Ekipi hitno trebaju pojacanja.Nije problem samo Filip,nama je 90% ekipe u totalnom kanalu.Napadi i procenti suta su nam uzasni i u evroligi i u ABA.

 

Ali nas najveci problem je Sone,rekao je da pojacanja nece biti i doveo trenera koji se penzionisao i ciji je najveci domet bio prosecni grcki klub.Neka nam je Bog u pomoci,tesko cemo uci u 4 najbolja u ABA ligi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čombe said:

Napisao sam jos pre mesec dana da postoji mogucnost da mi ne udjemo u plej of ABA lige.

 

Ekipi hitno trebaju pojacanja.Nije problem samo Filip,nama je 90% ekipe u totalnom kanalu.Napadi i procenti suta su nam uzasni i u evroligi i u ABA.

 

Ali nas najveci problem je Sone,rekao je da pojacanja nece biti i doveo trenera koji se penzionisao i ciji je najveci domet bio prosecni grcki klub.Neka nam je Bog u pomoci,tesko cemo uci u 4 najbolja u ABA ligi.

Nemoguce da je ovo do ekipe.Vise je sto nemamo trenera i sto imamo za pleja tatinog sina.Jbg nemoguce da niko sad nema pojma i da su zaboravili da pikaju basket...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Kome se bre igra kad debelo malo govance sve zasere, svaki njegov ulazak je horor za ekipu a to onda negativno utiče na ostale igrače. Neka fa skloni tatko par utakmica i dovede prosecnog pleja umesto njega pa da vidimo kako i koliko mogz ostali

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Нема шта, док год имамо ненормалну ситуацију да син од председника мора да игра и тренера у складу с тим дешаваће нам се овакви распади као вечерас. Не можемо ни знати ко је промашај од појачања у таквим условима. Узмите само шта је њима у главама када су видјели онако изгубљену лопту и пад малог сина на гузу кад се ломи меч.

Небојша своју сујету могао си да вежбаш и при мноооогоо мањем буџету од 8М...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Casaubon said:

Nisam gledao utakmicu, ali vidim da smo dobili po tamburi. De mi recite je l se bradati kivi skakucar opet usrao u utakmicu ili mu je jos ko pomagao da nas razjebe?

Ma jok, super smo igrali, zajebale nas sudije.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

E da mi je ko pričao da ću da gledam kako Čović Filip “čuva” Jaku Blažića... I ono “zagrađivanje” pogledom na -9  👀🤦🏻‍♂️😏

 

Tri lopte im daje “u ruke”, time out i ladno ga ne menjaš, nego Lorenzo na klupi do kraja...

 

Ozbiljno treba da si loš čovek da radiš suprotno od onog šta znaš, vidiš, osećaš...

 

Uspevaju ovih meseci da izvuku iz mene toliku količinu negative da to nije normalno...

 

Alo bre Rođaci!!!

Dosta bre više!!!

Sramotni ste!!!

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...