Jump to content

USO 2019 - poslednji GS sezone


wwww

Recommended Posts

Domnik Tim lagano drzi 4. mesto na ATP listi sa briljantnim rezultatima na slemovima ove godine: 2. kolo AO-a, finale Garosa, 1. kolo Vimbldona i 1. kolo USO-a. Tuzna je situacija u ATP-u trenutno, Djokovic, Nadal i Federer bukvalno spasavaju cast tenisa.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, McLeod said:

Nadal izgleda kao da ima 22. Puca od snage, dok su ova dvojica u Darth Vader i isposnik fazonu. Jedino neki epski choke da se desi inace ne znam sta ce da mu rade. Ono sinoc je bilo brutalno, jos muceni Milman nije igrao lose.

Čudo prirode taj Nadal 😄

 

A što se Tima tiče...Ja očekujem i nadam se da ga Medvedev konačno prestigne.Da ponovo imamo Endija u TOP 4,ali iz Rusije. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Nadal izgleda kao da ima 22. Puca od snage, dok su ova dvojica u Darth Vader i isposnik fazonu. Jedino neki epski choke da se desi inace ne znam sta ce da mu rade. Ono sinoc je bilo brutalno, jos muceni Milman nije igrao lose.

 

To je to.

 

Image result for thank you gif

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Borko said:

Dok sam ja privremeno jedini moderator.. Itekako je dozvoljeno pominjati prezime Fuentes. :classic_biggrin:

 

Ne znam zasto mi je to prezime palo na pamet posle procitanih postova Mekloda i NMX-a. 

 

Ne ne... @losmi17 je zaduzen za prezime Fuentes :kece:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, McLeod said:

Nadal izgleda kao da ima 22. Puca od snage, dok su ova dvojica u Darth Vader i isposnik fazonu. Jedino neki epski choke da se desi inace ne znam sta ce da mu rade. Ono sinoc je bilo brutalno, jos muceni Milman nije igrao lose.

A na kom slemu nije bilo tako? Uvek se sili na nejachi, a kad dodje na Novaka, a u poslednje vreme i Feda, sledi raspad sistema.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Borko said:

Nikako ne bi smeo da bude potcenjen. Kamo srece da se desi scenario iz Melburna, ali istina je da Novak nije odigrao vrhunski mec, cak ni odlican, od tog finala. To me brine.

 

Hajdemo jos iskrenije...ni do tog finala nije odigrao ni blizu takav mec, mucio se sa Medvedevim...pa odigrao onakvo finale.

 

Da mi sacekamo prvo ove mine da vidimo kako će proći do polufinala. Ako tamo dođe ne previše oštećen i odmoran, mogu Fed i Nadal kući lagano. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

 

Hajdemo jos iskrenije...ni do tog finala nije odigrao ni blizu takav mec, mucio se sa Medvedevim...pa odigrao onakvo finale.

 

Da mi sacekamo prvo ove mine da vidimo kako će proći do polufinala. Ako tamo dođe ne previše oštećen i odmoran, mogu Fed i Nadal kući lagano. 

 

giphy.gif&f=1

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Borko said:

Domnik Tim lagano drzi 4. mesto na ATP listi sa briljantnim rezultatima na slemovima ove godine: 2. kolo AO-a, finale Garosa, 1. kolo Vimbldona i 1. kolo USO-a. Tuzna je situacija u ATP-u trenutno, Djokovic, Nadal i Federer bukvalno spasavaju cast tenisa.

Pa nije toliko strašno kao ranije, ovo je još i neki

pomak za mlađe. Cipi je igrao polufinale AO, a Timovo ovogodišnje finale je onoliko koliko su veterani tipa Berdiha i Conge imali u celoj karijeri.

2 hours ago, Borko said:

Malo pocinjem da brinem za YE No 1. Nadal je vec prvi finalista. Ako bi Novak stigao do finala, i tu ne daj boze izgubio od ovoga, razlika u trci bi bila 940 za Nadala, sa jos 4000 bodova u opticaju.

A nisi ni razmatrao da nedajbože ne stigne do finala? :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, alcesta said:

Pa nije toliko strašno kao ranije, ovo je još i neki

pomak za mlađe. Cipi je igrao polufinale AO, a Timovo ovogodišnje finale je onoliko koliko su veterani tipa Berdiha i Conge imali u celoj karijeri.

A nisi ni razmatrao da nedajbože ne stigne do finala? :classic_tongue:

1) nije u tome poenta. Poenta je da je lagano 4. sa ispadanjem u 2. kolu AO-a, 1. kolu Vimbldonu i 1. kolu Ju Es Oupena. I nije mlad za tenisera. Ima 26 godina. Hocu da kazem da je tuzno da je covek koji na 3 slema skupi ukupno 65 bodova 4. na svetu.

2) jesam, naravno. Ali ako Djokovic bude na bar 80% sumnjam da Medvedev moze da ga pobedi u mecu na 3 dobijena seta, a o Federeru da ne pricam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...