Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Očekivano jači ofanzivni doprinos splash brothers u drugoj utakmici i uz standardni učinak KD-a manje-više rutinski dobijena utakmica. U Hjustonu očekujem u prve dve utakmice 1 brejk i 1 pobedu Rocketsa, peta bi mogla da bude neizvesna.

Link to comment
Share on other sites

I pored svih Covicevskih metoda dobise jos jednom po usima.

 

Umesto da se bave vise svojom igrom koja je goli kurton poceli su da prave cirkus i dobili su samo kontraefekat i koncentraciju Warriorsa na maximumu.

 

Curry polako ulazi u grupu likova kojima se sve sudi u odbrani kao faul, danas je opet takva 2 fantomska dobio ...

 

Oducili su ih od zivota odbranom, cak je u jednom trenutku i Curry svukao Capelu sa polaganja valjda je to dovoljan pokazatelj. Maltene rutinska pobeda sa ocajnim sutem dok je na drugoj strani Hjuston do pred sam kraj imao 50% za 3. Durant je odigrao jednu od onih njegovih partija kad resi da pokipa u odbrani i to je stvarno zastrasujuce.

 

Naravno da sve ne prodje bez drame potrudio se Kerr. Na 82-67 i 4:15 do kraja 3/4 uvodi Livingstona i tu krece potop, da kraja cetvrtine nisu uspeli kos da postignu i Hjuston je zavrsio serijom 8-0. Ajde sto ne moze kos da kupi nego sto je odbrani rupa na kome god da ostane, mislim da Nene krene na prodor sa 7 metara od kosa da bi ga probio...

 

Jos na startu 4/4 GS pravi takva dva propusta defanzivno na Hardenu gde ga Luni usmerava ka kosu a tamo ga niko ne ceka i kad su tu prisli na -4 stvarno sam pomislio da ce moci da ukradu utakmicu. Medjutim kad se vratila kompletna startna petorka i kad su opet poceli da udvajaju Hardena visoko i teraju ga da se oslobadja lopte pojeli su ih.

 

Ali tu nije bio kraj.

 

Kako je onaj prosli mec prosao u znaku kukanja na sudije nekako je totalno pao u drugi plan onaj brainfart Durant kada je u svoju kolekciju idijotarija u poslednjem minutu dodao i tu izgubljenu loptu i umalo ih kostao pobede.

 

Veceras je na 1:28 do kraja utakmice i napad za GS pri rezultatu 108-98 prvo izgubio loptu i napravio faul, posto su bili u bonusu to je automatski postalo -8. Izvode loptu, udvajaju ga malo pre polovine terena i on baca neki pas 15 metara napred za Iguodalu gde lopta putuje i putuje, nalecu Tucker i Iggy i dolazi do koalizije gde sudije nekako procenjuju da je Tucker pipnuo prvi loptu i sude loose ball faul i to je na 1:20 do kraja -6!

 

Neki smusen napad, Curry masi trojku i doslo se do toga da je na 50 sekundi do kraja Cp3 imao skroz otvorenu trojku, da je  pogodio to je utakmica na jedan posed sa obostranim sansama gde je GS voda u usima. Ali naravno posto je piquetina ljuta mapetovska omasio je...

 

Mislim da u istoriji kosarke igrac takvog kalibira nije u svojoj karijeri imao toliko kikseva kao Durant kada je potrebno samo izbriblati loptu ili je dodati prvom do sebe kad vidis da se sprema neka zamka. Naravno tim gore sto ima preko 210 i dodaje sa nekih suludih visina.

 

Kad se na to doda tradicionalno aljkavi Curry timovi su shvatili da uvek imaju sansu da se vrate u mec kolika god da je razlika.

 

Da ne ispadne da nesto hejtujem Duranta danas jeste odigrao slabiji suterski mec (za neke njegove standarde) ali po mom nekom ukusu fenomenalan jer je odbrani bio takva zver da je sve stigao da zatvori sto ono sto nije izblokirao je maksimalno ostezao i na kraju jos ispogadjao nekoliko onih njegovih poludistanci da zatvori utakmicu pre nego sto je sve zasrao, jbm mu mater kako to moze da dozvoli sebi?!

 

 

 

 

 

 

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

al’ ova dvojica što su prenosili noćas, baš sam pažljivo slušao akcentovanje, boju glasa, nadraženost...ovaj sa malo dubljim glasom lagano je za poljoprivredne emisije svojom dinamikom, tipa grad pokosio malinjake u okolini arilja, dok ovaj drugi bi bio idealan za trke spidveja, plaćek izlazi prvi iz krivine, ide mu zadnja vuča...stvarno treba uložiti snage i ostati budan pored njih dvoje i više nego što je izgledalo u prvi mah...

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan svima, pozdrav iz Amsterdam.

 

Imam jedno pitanje; pre nekog vremena sajt B92 je koristio rezultate i statistike jednog drugog sportskog sajta. Zna li neko ime tog sajta? Jako je bio pregledan i dostavljao dosta informacija i statistika.

Unapred hvala!

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan svima, pozdrav iz Amsterdam.
 
Imam jedno pitanje; pre nekog vremena sajt B92 je koristio rezultate i statistike jednog drugog sportskog sajta. Zna li neko ime tog sajta? Jako je bio pregledan i dostavljao dosta informacija i statistika.
Unapred hvala!
RealGM? A imaš i SofaScore aplikaciju.
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dekkard said:

RealGM? A imaš i SofaScore aplikaciju.

Jeste nesto slicno tipa sofascore, ali je mnogo bolji. Uvek su imali printscreen sa linkom na B92 sajtu...

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...