Jump to content

Boks


threepwood

Recommended Posts

Wilder je razbucan kao papirna kesa. Ima 30 dana da zakaze revans po ugovoru. Ako ne, Fury moze da ugovori bilo koji drugi fajt.

 

Sad svi hoce da vide Fury - Joshua i to bi bio najbolji ishod. Generalno, Wilder nema sta da trazi, Fury mu je dokazao ne samo da je bolji bokser, nego i da je jaci od njega. Jedino je Fury malo neodredjen, nije spomenuo Joshuu ni jednom i ne izglada kao da mu je stalo da bude undisputed HW champ of the world.

Link to comment
Share on other sites

Spomenuo je pre mesec dana, nesto kao Wilder, Joshua, Parker pa penzija.

 

Videcemo...

Fury-Joshua bi bio zanimljiv mec. Ne bi mogao Joshua da boksuje sa distance, kao sa Meksikancem i da se nada pobedi na poene. To bas tesko.

 

Mislim da bi tu Fury bio favorit, ali ce Joshua biti ozbiljniji protivnik od Wildera.

 

Ono sto bih voleo da gledam je Wilder-Ruiz. Ti bi bio jako zanimljiv mec i tezak za prognozu, ali bi bio ko 100%.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Otkud da mu je Parker napet uopste? Parker je izgubio zadnja dva meca, protiv Joshue i Dillian Whyte, nije on neki kredibilan fajt da se time oprosti od sporta? Mozda konta da je sigurna pobjeda i moze izgledati dobro u zadnjem mecu karijere?

 

Joshua - Fury je stvarno interesantan prospekt. Joshua je valjda naucio lekciju nakon poraza i generalno se cini da napreduje kao bokser, iz fajta u fajt. Jeste podcijenio Ruiza u prvom mecu ali je pokazao da uci na greskama i Furiju nece dozvoliti da ga tako iznenadi. 

 

Moram da priznam da je Fury bolji nego sto sam mu davao kredita, ovaj mec je odradio sampionski. Poderao je Wildera da sumnjam da ce ovaj i traziti revans.

 

Wilder - Ruiz Jr, ne znam. Ruiz me je razocarao kada je na revans sa Joshuom izasao tezak kao brodska kobilica od 6T, sve su mu burgeri i takosi iz usiju izlazili, mada se slazem da bi potencijalno mogao biti dobar mec.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Honey Badger said:

Otkud da mu je Parker napet uopste? Parker je izgubio zadnja dva meca, protiv Joshue i Dillian Whyte, nije on neki kredibilan fajt da se time oprosti od sporta? Mozda konta da je sigurna pobjeda i moze izgledati dobro u zadnjem mecu karijere?

 

Joshua - Fury je stvarno interesantan prospekt. Joshua je valjda naucio lekciju nakon poraza i generalno se cini da napreduje kao bokser, iz fajta u fajt. Jeste podcijenio Ruiza u prvom mecu ali je pokazao da uci na greskama i Furiju nece dozvoliti da ga tako iznenadi. 

 

Moram da priznam da je Fury bolji nego sto sam mu davao kredita, ovaj mec je odradio sampionski. Poderao je Wildera da sumnjam da ce ovaj i traziti revans.

 

Wilder - Ruiz Jr, ne znam. Ruiz me je razocarao kada je na revans sa Joshuom izasao tezak kao brodska kobilica od 6T, sve su mu burgeri i takosi iz usiju izlazili, mada se slazem da bi potencijalno mogao biti dobar mec.

 

 

 

 

Ja sam pomešao, evo citat:

Quote

‘I’ve got three more fights left. Wilder next, Joshua then Dillian Whyte, then I’m out,’ Fury told iFL TV last week.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ni to ne zvuci narocito bombasticno. Mislim, nije ni Dillian Whyte neka velicina. Njega je Joshua prilicno dobro istamburao mada se ovaj od tad dosta popravio. 

 

To sto Fury prica se moze slobodno okaciti macku o rep. Ne znamo ni hoce li se i kako Wilder oporaviti od ovog poraza i htjeti jos jednom da dobije lekciju iz boksa ili ce Fury izaci na Wembley i pokusati uzeti pojase od Joshue, sto bi bilo najunosnije od svega. Ako bi dobio Joshuu, onda moze da bira s kim ce odraditi jos dva meca, kao unified champ; bilo da ima revans sa Joshuom ili da ide na Fury :Wilder 3 - The reckoning!

 

Dillian Whyte jos nije taj kalibar, mada je dobar borac i vjerujem da bi imao dobre sanse protiv Wildera ili Ruiza i trebalo bi mu da njih dobije prije dobije sansu za pojas.

 

Lakse cemo izvagati kad budemo znali koji je sljedeci za Furija.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Andre Ward does not believe Deontay Wilder will invoke his rematch clause to have a trilogy fight with Tyson Fury after his fellow American was comprehensively beaten on Saturday night. The Bronze Bomber hit the canvas twice at the MGM Grand in Las Vegas before his corner finally threw in the towel in the seventh round as Fury claimed the WBC heavyweight title. Ward was scathing in his assessment of Wilder’s approach, suggesting he had become a one-trick pony, and believes the brutal nature of the defeat will see him decline a rematch. Wilder was taken apart by Fury and knocked down in the third and fifth rounds (Picture: Reuters) ‘I’ve seen his movie so many times in my 25 years in this sport,’ said Ward on ESPN after the fight. ‘These types of things can happen to anybody, but they happen often times to guys who exclusively depend on one thing and we know what that is for Deontay Wilder and that’s power. ‘He’s building his whole reputation, his whole foundation, on fear. When you have that kind of reputation and when you have all these knockouts, sometimes your team can become enamoured with you. ‘Instead of challenging you and saying, “Son, you may fire me, but I’m going to point out every flaw you have because one day we’re going to face a guy who’s not going to follow the script”. MORE: BOXING Tyson Fury's trainer SugarHill drops retirement bombshell after Deontay Wilder victory WWE's Triple H congratulates Tyson Fury on dominating win over Deontay Wilder What Tyson Fury told Deontay Wilder in ring moments after stunning victory ‘Tonight, Tyson Fury did not follow the script. And often times for a puncher the fall is abrupt, and we saw that tonight. ‘I don’t believe that Deontay Wilder is going to exercise that rematch clause in the next 30 days. His pride will tell him to, but I don’t think he will and I don’t think he should.’ Asked why, he continued: ‘He’s shattered psychologically. Now that doesn’t mean he won’t ever win a boxing match ever again. But I know the psychology of a guy with that kind of reputation. Ward retired undefeated after beating Sergey Kovalev in their rematch (Picture: Getty) ‘When it’s taken from you. He could have justified getting hit with a big shot and say he was caught cold, but you got beat up, you got out-classed and you got stopped on your feet. ‘Your team, the ones who are your biggest cheerleaders, the ones who are calling out all the good in you, thought enough of you to throw in the towel. ‘And not just any team member, but one who had a career in the sport of boxing, has been knocked out before. He knew what Wilder was going through and he saved him from getting knocked out cold.’

https://metro.co.uk/2020/02/23/andre-ward-deontay-wilder-rematch-clause-tyson-fury-12287003/

 

I ja mislim da nema ništa od trećeg meča. Nije Wilder lud, pa da još jednom bude razbucan. Trebaju mu lakši mečevi, da povrati samopouzdanje. Fury bi ga još gore prebio naredni put.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Wook said:

Čekamo Fury-ja kod Rogana. Bilo bi ga zanimljivo čuti sada.  

 

Sad javise na BBC da je Fury izjavio da bi volio sa Joshuom da izboksa i postane unified world champ. 

 

To bi bilo najbolje, koga interesuje Fury - Wilder 3 kad se zna ishod.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce Wilder odustati od revansa, treba on da se vrati prebijanju postara, automehanicara i mljekara. A mi da gledamo Fury - Joshua, all British unification fight na Wembliju, nekad u julu ili augustu, pa da i ja odem gledati live.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne vidimo zasto sad neko vredjanje Wildera.

Navijao sam za Fury-a, ali je Wilder isto gotivac, plus ja ne mislim da je odradio toliko uzasan mec, samo je Fury imao prakticno savrseno odradjen mec.
Dok sam gledao sam mislio da tripujem, ali je posle i sam Fury rekao da je Wilder imao bolji  double jab nego inace.

Pojava Tyson Fury-a ce zauvek da maskira koliko je on dobar i unikatan bokser.

Sa Joshua-om ce on da izadje tesko, jer je Joshua dosta metodican i racionalan borac, iako nije fluidan. Mislim da Joshui Wilder manje odgovara nego Fury.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...