Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

2 hours ago, wwww said:

 Najvaznije da u ponedeljak ne bi trebalo da bude vruce...

 

 

Sutra predvidjena vrucina oko 32 stepena, a od ponedeljka pad temperature za desetak stepeni i tako bi trebalo da ostane do kraja turnira

Od ponedeljka pocinje i kisica tu i tamo :classic_blink:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Borko said:

Je l smem da pitam zasto se toliko vas plasi vrucine kada je Djokovic u pitanju? Covek je osvojio 7 AO-a gde se neretko igra i na 40 stepeni, a sada je 32 problem

 

Mislim da problem sa temperaturom nije direktno u vezi sa Novakom i njegovom igrom nego očekivanim protivnikom i finalom gde bi Rafi tako nešto mnogo više pogodovalo.

 

A do eventualnog finala se slažem, svejedno je...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa cak i taj mec sa Rafom.. Ja sam vec rekao jednom da mu je na suncanom Šatrijeu u mecu koji je počeo oko 17h 2015. Novak Rafi za rodjendan poklonio poraz od 7:5, 6:3, 6:1. I polufinale 2013. je igrano po jakom suncu u 2 popodne, pa je pobeda izmakla za jedan dodir sa mrezom.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam znala da je ovako nešto uopšte i dozvoljeno pravilima :classic_huh: ali dobra strana je da je makar ispala s turnira :thumbup:

Od devojaka koje su ostale sve su mi poznate osim ove Bolsove, njeno ime stvarno ni na nižim turnirima nikad nisam videla.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Borko said:

Realno, US Open je daleko najbolji GS.

I igrači bi se složili sa tobom, barem kada je u pitanju novac 😁

 

Vi ovde o Kenin pričate kao da je već 10 godina na turu, ono devojka puni 21 godinu u novembru 😁

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Mislim da je sve bilo jasno sto se tice Serene posle onog USO, ako ne i pre toga. Nista od ovoga nije iznenadjenje. Tim je stvarno kul lik i nije zasluzio da ga ovako podjebavaju.

 

Inace, ovaj batica Ben je sarkastican.

Ma za Serenu se odavno znalo kakva je, samo sto je jedno vreme bila smanjila dozivljaj (dok je pobedjivala i druzila se s Caro).

A Ben nije sarkastican, on juri pricu koja ce doprineti da se njegovo ime cuje (a cilj ne bira sredstvo). Trenutno fura pricu da je veci feminista od svih zena zajedno, Serena je naravno centar te price i ikona.

Inace, on je objavio pricu o Neil Harman-u i njegovom plagijatu: koristio je tudje tekstove za neku godisnju knjigu koju je Wimbldon izdavao (o turniru) a nije naveo da su to citati drugih autora. Zbog tog su Harmana izbacili iz Tajmsa, gde je imao neku visu poziciju.

Takodje je pokrenuo (twiter) kampanju za uklanjanje nekog novinara ESPN-a (mislim) koji je kao imao rasisticke komentare o Venus Wilijams, pa su ovog otpustili. Ispostavilo se da covek naravno nije nista tako rekao, dobio ih je na sudu, ali je u medjuvremenu imao ozbiljnih zdravstvenih problema zbog stresa oko cele afere.

Sad je takodje koristio Kiriosa da bi se o njemu (Benu) pricalo, posto su svi revnosni "novinari" preneli sta je lepo Nik imao da izjavi o svojim kolegama, pa su mnogi sve to nazvali fascinantnim, osvazavajucim i slicno. I citirali Bena.

 

Link to comment
Share on other sites

Jos malo o novinarima...

Postavili Zverevu ovakvo nekakvo pitanje:

Novinarka: Mi smo ovde na GS i ima jedan Nemac koji je sad skoro morao da ponudi sve svoje GS trofeje na aukciju. Cemu nas to sve uci/ Kakvu lekciju mozemo da naucimo iz toga (sto novinarka misli da je extraordinary)

AZ: Kakvu lekciju???

Novinarka: Mislim koju zivotnu lekciju mozemo nauciti kada je GS sampion primoran da proda svoje trofeje?

AZ: Necu da govorim lose o Borisu, ako je to sto ocekujete od mene da uradim. Necu se upustati u to. Ja sam veoma dobar prijatelj s Borisom, ja ga veoma postujem, ono sto je uradio na teniskim terenima, van teniskih terena... Ja necu cak ni jednu losu rec da kazem o njemu. Mozete probati s nekim drugim igracima, ne sa mnom.

Novinarka: Ne, to nije pokusavanje da se izvuce neka losa stvar (o Borisu), samo sta (AZ) mislis o celoj situaciji?

AZ: Upravo sam vam odgovorio na pitanje

 

:thumbsup: za Sasu, :thumbdown: za novinarku

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Borko said:

Izvinjavam se na izrazu, ali Tim je ispao jajara. Nista joj nije rekao da je bar malo spusti na zemlju, ali bas nista.

Zar on nije shvatio o cemu je rec tek kad su ga iselili? :smiley33: Tim treba da naduva organizatore prvo, jer moze ona da zeli sta hoce ali organizatori ne treba to da dozvoljavaju.

Edited by zoe Bg
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...