Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 said:

Ubi lik sa tom pricom pa zato i pitam. Jako iritantno.

Inace..zbog ovih Radovicevih recenica (izgovorenih u prenosu) koje sam otprilike parafrazirao..tj.izmedju ostalog i zbog tih recenica,Slavko Cvitkovic sa HRT-a je nadopunio onu svoju fensi teoriju da smo titulu "oteli" ili da nam je pogodovano da je osvojimo zbog cika Bore Stankovica..pa je isao sa tom nekom pricom Eto i u prenosu srpske televizije su bili sigurni da nece izgubiti.. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/9/2020 at 6:48 PM, laki pepe said:

Ovo pomjeranje Olimpijade, a onda i EP definitvno moze da znaci da je zadnji turnir u kojem smo Tea gledali u reprezentaciji bio 2016. Jebote, ko bi rekao.

 

Sa 29 godina... jbg ja se nadam da cemo ga ipak gledati u nekim rolama, slično kao Krleta 2014. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ja bih rado pogledao kvorter-finals 2002 vs SAD.
Tu utakmicu sam mozda samo jednom gledao;onda u samom prenosu i nikad ni u jednoj reprizi. :classic_sad:

 

 

imaš na fibinom sajtu šečeru

 

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

 

imaš na fibinom sajtu šečeru

Preptostavljam..ali ja ne znam jesam li ikad pogledao neku tekmu (reprizno) preko yt,neta uopste. Plus volim da cujem Sarenog (ili ko je vec komentarisao)..daje neku autenticnost dogadjaju..mozda tripujem..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Preptostavljam..ali ja ne znam jesam li ikad pogledao neku tekmu (reprizno) preko yt,neta uopste. Plus volim da cujem Sarenog (ili ko je vec komentarisao)..daje neku autenticnost dogadjaju..mozda tripujem..

 

e jebiga, hoćeš da ti šareni skuva kaficu i ratluk prinese

imaš u editovanom postu iznad link pa vidi šta ćeš ( :

btw, ni ja nisam gledao tu tekmu nikada nakon uživo, kao ni finale protiv argentine

 

ali generalno ne gledam sećanja. možda pogledam ovu danas ako ne odem do bojak horsmana, to sam juče tek krenuo prvih 4-5 epizoda

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...