Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 hours ago, 1945 said:

Ne znam sta se ocekivalo da Fmp sa onim sastavom ima 6-2.

 

Izgubili su od Splita gostovanje, pa od Partizana, pa od Buducnosti,  pa su pobedili Borac i Cedevitu pa izgubili od Igokee gostovanje, Cibone gostovanje i eto jedini kiks je taj Zadar kod kuce, a njega bih anulirao iznenadjenjem pobede protiv Cedevite.

 

Sto se tice epizode sa Cibonom u Aba ligi:

-Vezao 3 pobede na startu i to protiv Mornara na gostovanju, Mega kod kuce, Zadar na strani.

-Vezao 3 poraza, od Partizana kod kuce zatim 2 na strani protiv SC derbija i Splita

-Vezao 2 pobede protiv Krke kod kuce i Borca na strani

-Vezao 6 poraza od cega sve ekipe iz samog vrha Fmp, Zvezda, Buducnost, Cedevita, Igokea i Mornar

 

Ja ovde ne vidim vise od 2 kiksa a to su Fmp kod kuce(plus Fmp treci na tabeli u tom trenutku) i Mornar kod kuce a ro bi anulirao sa pobedama Mornara na gostovanju, Zadra na gostovanju, kao i Borca na gostovanju.

 

Treba naglasiti da mu se nakon pobede nad Krkom povredio Vildoza (7. kolo) zatim i Prkacin nakon 10. kola.

 

Da ne kazem 2 najbolja igraca mada moze se reci 2 od 5-6 najvaznajih sa cime je Cibona raspolagala.

 

Treba i pogledati kakve je skorove imala Cibona prethodnih sezona dal nakon 14 kola ili na kraju nije ni vazno. Kao i koliko su trenera promenili.

Da ne ispadnem neki drveni advokat Jovanovicu, napisao sam neke stvari kakve jesu. Po meni je uradio dobar posao sa onim cime je raspolagao.

 

Ako uzmemo u obzir sta je realnost dolazimo do budzeta i cime ko raspolaze, to znaci da bi u Aba Ligi trebali biti 2. a u El 13. ili 14.

 

Sve sto bude preko toga to je uspeh iznad realnih ocekivanja, sve sto bude ispod to znaci da je ispod ocekivanja.

 

Sve razumem sta hoces da kazes, moze biti da si u pravu ali ne mora da znaci. Misljenja sam da treba verovati u trenera i tim i naravno da veruujem i titulu u Aba i mesto iznad ovih koje sam napisao u El.

 

Vreme ce pokazati, ne treba ocekivati previse i stvarati euforiju, ali sigurno da ne treba biti pesimistican cak i da postoje objektivni razlozi za tako nesto.

Objektivno nemamo sta da trazimo ni u Aba ni u El ! 
Za vrhunsku kusarku prvo mora da bude vrhunski trener pa tek onda igraci ! To ko ne moze da shvati taj moze da podrzava pocetnika koji nema nitu jednu referencu da bi ga zaposluli kao trenera El ekipe!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Darko Pancev said:

Objektivno nemamo sta da trazimo ni u Aba ni u El ! 
Za vrhunsku kusarku prvo mora da bude vrhunski trener pa tek onda igraci ! To ko ne moze da shvati taj moze da podrzava pocetnika koji nema nitu jednu referencu da bi ga zaposluli kao trenera El ekipe!

Slazem se apsolutno, samo oko podrzavanja ne mogu jer nije VJ "kriv" sto je postao trener Kkcz, nije on sebe postavio tu gde je sad. Zna se ko je zaduzen za to, ja Vladi pruzam svu mogucu podrsku i zelim mu da nas sve iznenadi (sto ce biti jako tesko) a uprava je odgovorna za svoje poteze, kako dobre tako i lose.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, necke said:

Slazem se apsolutno, samo oko podrzavanja ne mogu jer nije VJ "kriv" sto je postao trener Kkcz, nije on sebe postavio tu gde je sad. Zna se ko je zaduzen za to, ja Vladi pruzam svu mogucu podrsku i zelim mu da nas sve iznenadi (sto ce biti jako tesko) a uprava je odgovorna za svoje poteze, kako dobre tako i lose.

Pa zbog tog pruzanja podrske, vrlo brzo ce dodji i sinak umesto trenera, pa da zaplese pored klupe kao nekad na terenu

 Al uzdravlje, samo podrzavajte.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, necke said:

Slazem se apsolutno, samo oko podrzavanja ne mogu jer nije VJ "kriv" sto je postao trener Kkcz, nije on sebe postavio tu gde je sad. Zna se ko je zaduzen za to, ja Vladi pruzam svu mogucu podrsku i zelim mu da nas sve iznenadi (sto ce biti jako tesko) a uprava je odgovorna za svoje poteze, kako dobre tako i lose.

Tako je, treba pruziti podrsku pa vidjecemo kako to ide ali dzaba nekim ljudima, to naviklo da hejtuje sve zivo. Cisto pricaju da bi dosli da sole pamet ako ne upali sa standardnim balkanskim "jesam ti rekao". Cuvena recenica.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Redstar0356 said:

Mozes slobodno da se odselis i da promenis klub za koji navijas. Samo mracite po 24 sata dnevno

Jbg, ne menja svako klub kao ti na osnovu trenera koji ga trenira. Imas PAO sada i cemu konstantno mracenje i smaranje kako je trener los, kako necemo nista da uradimo itd? Opusteno, ukapirali smo pre 56 + strana. Nece kosarka da prestane da postoji ako ne osvojimo tripletu opet. Svakako mislim da cemo u EL i iduce sezone tj da cemo dobiti Wildcard ako ne osvojimo ABA ligu. 

Edited by Predragdjape
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PERICA!!! said:

 

Pa nivo znanja i iskustva koje posjeduje nije na nivou EL ekipe. To dosadasnjim rezultatima nije opravdao i nije zasluzio da vodi ekipu tog ranga. 

Prosto jednostavno.

Znači da bi vodio EL ekipu treba prethodno da ima osvojenu titulu EL… Zvuči kao oglasi kad firme traže mladog (perspektivnog) programera sa iskustvom seniora

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, PERICA!!! said:

 

Pa nivo znanja i iskustva koje posjeduje nije na nivou EL ekipe. To dosadasnjim rezultatima nije opravdao i nije zasluzio da vodi ekipu tog ranga. 

Prosto jednostavno.

Onda da se nijedan drugi trener ne usudi nikad da vodi neku ekipu koja je "van njegovog ranga". Ne ne,jos bolje, nek se ni ne usudi da se bavi trenerskim poslom jer ocigledno nema samopouzdanje i vjeru u sebi, kao i onu stvar da se bavi tim poslom. 

 

Sferopulos se dokazao sa silnim titulama prije Olija. Pretpostavljam jer ekipa tog ranga ne bi rizikovala sa nekim trenerom koji nije osvajao titula i titula.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...