Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Čuj Čović da ljubi Radonjića u dupe, pa ako išta onda Radonja treba da ide i zanosi jaja Čoviću na koju god stranu mu zatreba. Tolike godine bio u Budućnosti, zaglavio najstrašnije, došao ovamo dobio EL klub da vodi, skoro nikakvu konkurenciju i ispalio i po drugi put kad je čupavo. Valjali su jedan drugom al ta priča Radonjić Bog Čović đubre ide na vrh spolovila opasno.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:


Pod uslovom da ovaj tvit ima iole verodostojnosti ovo postaje smešno, mislim jes' da smo u rasulu i da smo poznati da nismo dobre/redovne platiše ali ovako zvučimo kao šugavi

Pa to i jesmo. Mislim ko iole normalan želi da trenira tim koji jeste u rasulu al' su zato plate neredovne. I da stvar bude bolja, predsednik je egomanijak, koji se posvađao sa svima redom! 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Darko Pancev said:

Alimpije ako dodje sto se mene tice sezonsku ne uzimam 200%,igracki kadar u slucaju da on bude trener ce biti ocajan u to sam ubedjen

Ako uzmeš sezonsku osvojićemo sve

Edited by Filbi
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, prolup said:

Čuj Čović da ljubi Radonjića u dupe, pa ako išta onda Radonja treba da ide i zanosi jaja Čoviću na koju god stranu mu zatreba. Tolike godine bio u Budućnosti, zaglavio najstrašnije, došao ovamo dobio EL klub da vodi, skoro nikakvu konkurenciju i ispalio i po drugi put kad je čupavo. Valjali su jedan drugom al ta priča Radonjić Bog Čović đubre ide na vrh spolovila opasno.

Nije on njega ispalio. Drugi put Covic zajebava za pare igrace, nema para za putovanja...ljudi igraju i daju sve a on ih hebe...Razumem da ti kao serbenda mozes da  radis i pola godine bez plate...ali to tako ne ide u kosarci. 

 

Kakav je Covic predsednik bez Radonj videli smo...Radonja bez Covica uvek titulu..tako da dok god navijaci KKCZ ovako razmisljaju i ljube skute Covicu..bice ovako..sl sezone zaboravi bilo koji trofej sem kupa mozda..No Dejo no party

 

Nijedan normalan trener nece doci bez svojih zelja i novca da se to izvede...

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K.Dot said:

Lepo je videti da nijednom treneru, čak ni Alimpiju se ne dolazi u zvezdu. 

 

opet, lepo je procitati kako je cetvrti a najvazniji trofej to sto je covic produzio sa zvezdom 

 

drugim recima, vesti su razne a selektivne 

 

(za 500k ima puno trenera koji bi cepali evroligu) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, medobrundo said:

Ćaćo, Ivanović, Marković

Gudura, Dobrić, Lazić,

Kalina, Lazarević

Bjelica ,White

Tobi, Tarczewski, Luka

 

Da li bi Sfeiroplulos pristao na ovo gore ili bi zahtevao i nekog tamnije puti u rosteru? 

Mora malo da se zagaravi

Link to comment
Share on other sites

Možda radim pola godine bez plate, al za drugu polovinu platim porez, tako da odjebi sa tim serbenda, to bih ja tebi mogao reći.

 

Čuj idi ljubi skute kaže neko ko ima man crush na trenera. Radonjiću fala i živio, kad dođe dobiće aplauz. Nadam se bar da mu neće Zvezda i Čović trebati i treći put da ga malo vrate u život.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, prolup said:

Možda radim pola godine bez plate, al za drugu polovinu platim porez, tako da odjebi sa tim serbenda, to bih ja tebi mogao reći.

 

Čuj idi ljubi skute kaže neko ko ima man crush na trenera. Radonjiću fala i živio, kad dođe dobiće aplauz. Nadam se bar da mu neće Zvezda i Čović trebati i treći put da ga malo vrate u život.

 

zasto imamo problem da nadjemo trenera koji bi za 500k vodio euroleague ekipu? 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

zasto imamo problem da nadjemo trenera koji bi za 500k vodio euroleague ekipu? 

Otkud znam, ne znam ni kako se krecu plate iole pristojnih trenera. Znam da je Obradovic dzaba al jbg pokupilo ga vec. Prica da neko nece pola milke eura zato sto je Covic ovakav ili onakav je nidje veze. Kakav je pacijent onaj iz PAO pa preblagi, preosvesteni Radonja ode bas tamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Iskreno, meni je ovo bezobrazluk, iako gotivim Simona. Pretprosla sezona jos tu i tamo, ali prosla sezona je katastrofalna. On jeste fizicki spreman i dalje (bar tako izgleda), ali je jasno da je sa ozbiljnom kosarkom zavrsio. Nije mogao nista da uradi cak ni protiv klinaca iz Mege, a za neke ozbiljnije meceve uopste ne ulazi u obzir. Zavrsio si svoje covece, mozes biti pomocni trener u toj istoj Zvezdi, ali nemas vise sta da trazis kao igrac i da zauzimas mesto nekom igracu koji bi mozda i mogao da nam pomogne.

 

Ne bih se bas slozio da je bezobrazluk ali svakako Simke lose ceni situaciju i treba neko iz njegove okoline da ga posavetuje.

U svakom slucaju on ima pravo na zelju, a odluku o tome ostaje li donece trener.

Meni je i opcija da ide u FMP bila bezveze, niti moze igracki nesto da pomogne, niti ce se ovajditi u smislu trenerskog zanata od Stefanovica koji mu je vrsnjak.

Najbolja opcija je strucni stab, eventualno da bude 15. igrac rotacije mada koliko vidim on ima vecu ambiciju od toga, u tom slucaju nek se oproba na trzistu pa nek vidi koliko realno vredi u ovom trenutku.

Za mene je on legenda i nijedna njegova odluka nece negativno uticati na to.

Link to comment
Share on other sites

Alimpije ocekivano i pametno, i za nas i za njega.

 

Mali nezvanicni presek kaze da su opcije Sferopulos, Zvezdan i Alimpije otpale, ostaje nam opcija decurlije, Tomic ili da gledamo novo izdanje filma povratak u buducnost.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Issey said:

Ništa, ako niko neće, moraće opet Rukota da pomogne... :smiley2:

Cak smo pod Sakotom jedno vreme igrali odlicno u EL, ali ono vodjenje zavrsnice meca finala kupa je u rangu Lasovog vodjenja finisa meca finala EL protiv Efesa. 

 

Ne bih voleo Sakotu da se razumemo, samo se prisecam tog perioda 😄

Link to comment
Share on other sites

Znaci ceka nas neki potrcko trener kako stvari stoje.

Ne znam sta je problem sa Zvezdanom, nije da ga EL klubovi cekaju.

Definitivno je on mozda najbolji fit uzimajuci u obzir sve parametre.

 

Mada ajde da sacekamo pticicu za Xavija...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...