Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Gledao se sinoć nba, u sablasno praznoj dvorani Toronta FVV ražalovao sve ove Knicks bekčiće koje su bacili na njega. Obi Toppin je malo oživeo ove sezone, a Knox neka se polako sprema za Lokomotivu Kuban kad mu istekne ugovor. 

 

U Bostonu Terrence Ross like a boss, al Brown ubacio 50 i evidentno mu prija ova uloga alfa mužjaka dok nema Tatuma. 

 

U Šarlotu razlika 2 klase između Sunsa i cirkuske trupe Hornetsa. Kad te iškoluje centarska linija Stix-Bismack jasno da si toalet papir za ove jače momke. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Chaos Is Me said:

Gledao se sinoć nba, u sablasno praznoj dvorani Toronta FVV ražalovao sve ove Knicks bekčiće koje su bacili na njega. Obi Toppin je malo oživeo ove sezone, a Knox neka se polako sprema za Lokomotivu Kuban kad mu istekne ugovor. 

 

 

FVV krenuo pakleno, odmah da pokaže razliku. OG i barnes se isključivo ložili na bully ball u tranziciji, čisto da plastično predstave koliko su brži, jači i skočniji od svojih knicks kolega. siakam gospodski igrao, nije nešto ni zapinjao a imao je veliki uticaj.

 

bitno je da se knicksi još malo zanose sa kompetitivnošću, pa će da se sete opet da tankuju na nekom sranje draftu, kad prođu svi ovi igrači sa generacijskim potencijalom. 

 

thibs ima bukvalno nula akcija u napadu, to ništa drugačije nije ni kada igraju randle, kemba i rose.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Dzordan se igrao kosarke. Igrao sa par AS igraca dok je ovaj bar sa 40...

 

U 35g uzeo titulu i povukao se kao kralj..da je hteo sjebo bi tuce rekorda, ali GOAT to ne radi vec se povuce na vrhuncu svoje moci, kao i onaj Rus u MMA...to se prosto tako radi, a ne kao crni Federer, Bron itd...

 

Danasnja kosarka je sve slabija i nezanimljiva za gledanje, posebno NBA.

 

Igrac kao Vestbruk bi 90tih igrao u Makabiju..tuga jad i cemer je postao NBA...lazne brojke, lazna statistika..

Da, jer su 90-ih obicno NBA igraci koji su imali TRIPLDABL PROSJEK igrali za Makabi...ili za Slogu iz Kraljeva. How yes no.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marko said:

 

Moram ti priznati da smo samo tebe čekali da nam ovo objasniš u kratkim crtama. Tj da pročitamo ovako nešto po zilioniti put. (Ako troluješ, daj bar malo originalnije). Bez uvrede, ali ovo mogu da čujem od svakog random 40,50+ pijanog lika na nekoj slavi, ili npr tokom onih prepametnih priča na temu sporta, a sve u sitne sate nakon kafane. Isto kao što ljudi nostalgišu za '90s i MJ erom, tako isto pričaju, pa i lupaju za SFRJ i SRJ basket... Priča se uglavnom svodi na princip: Hebo sve, bilo je ovako i ovako, a ovo sve danas je go k***c. Za današnju košarku, pusti da o njoj sude oni kojima je prevashodno i namenjena. Kad prođe neko vreme, i ta meta će se promeniti u ovom ili onom pravcu. NBA jako dobro stoji, bez obzira na gomilu likova koji su bezveznjakovići/tipovi igrača koje nije baš lepo gledati 

Nisam kriv sto niste gledali najbolju kosarku. Navijso sam za Sijetl al opet nije bilo coveka na planeti da kaze da je neko bolji od Dzordana.

 

Kosarka se igrala emocijama danas je sve biznis, obaranje rekorda i tripl dablova likova koji ne mogu obruc  pogoditi..

 

Meni je Kemp bio Bog..Bog atletike i zakucavanja..eh..

 

 

Edited by Devil In My Pants
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Odakle tebi to ko je ovde šta gledao, ili da ti znaš šta je najbolja košarka? Baš visoko ceniš svoje mišljenje. A Džordan inače nije bio biznis mašina nego je igrao za kikiriki, pa da nije bilo njega ne bi ni bilo biznisa od NBA lige.

 

I naravno omiljena izjava "danas svako može da obori rekord i ima TD", to treba zakucati negde kao najveću glupost koja se može izjaviti kad se komentariše košarka. Jer je užasno površna.

 

Ako si džek praise Magic, ne Džordana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTIme said:

Odakle tebi to ko je ovde šta gledao, ili da ti znaš šta je najbolja košarka? Baš visoko ceniš svoje mišljenje. A Džordan inače nije bio biznis mašina nego je igrao za kikiriki, pa da nije bilo njega ne bi ni bilo biznisa od NBA lige.

 

I naravno omiljena izjava "danas svako može da obori rekord i ima TD", to treba zakucati negde kao najveću glupost koja se može izjaviti kad se komentariše košarka. Jer je užasno površna.

 

Ako si džek praise Magic, ne Džordana. 

Nisam napisao svako, nemoj mi stavljati reci u usta. Da je gledao Dzordana neko, ne bi se vodila debata uopste. Od njega su napravili biznis, a on se samo igrao kosarke.

 

Pejton mu je malo stao na zulj, al nije bilo dovoljno....mada x faktor je bio Rodman..sl GOAT je Lamelo Bol za ovu novu generaciju 😁 

 

Onaj DT ne bi niko dobio u milion meceva nijednom..dok neko gubi od Sofoklisa..

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Alex_Serbia said:

Uvek me nasmeje taj "da su Harden/Durent/Vestruk...igrali 90tih" 😄

 

Sa skilom koji poseduju, da su tada igrali, zavrsiavali bi redovno u ambulanti, nakon sto ih isfrustrirani defanzivci tog perioda zakucaju pesnicom iz nemoci 

 

Ako si talenat i imas pravi stav, probices se u bilo kojoj ranijoj deceniji.

 

Dobijace udarce, ali ce i oni deliti udarce. Kvalitet uvek ispliva na povrsinu. Ti igraci se odlicno prilagodjavaju novim pravilima i ako su ''svileni'' u ovoj, ne znaci da bi takvi bili da su rodjeni ranije i svako od njih reprezentuje period(kao i buduci) i mesto odakle dolaze. Dosta stvari se i u srednjim skolama i koledzima promeni za 5 godina. Ceo taj njihov sistem je neverovatan.

 

Grin koga ne volim, mnogo bih ga vise cenio(a moguce i bio jedan od drazih igraca u ligi) da je cudoviste iz devedesetih nego ova fejk sisica.😄

Edited by Ta'veren
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nisam napisao svako, nemoj mi stavljati reci u usta. Da je gledao Dzordana neko, ne bi se vodila debata uopste. Od njega su napravili biznis, a on se samo igrao kosarke.

 

Pejton mu je malo stao na zulj, al nije bilo dovoljno....mada x faktor je bio Rodman..sl GOAT je Lamelo Bol za ovu novu generaciju 😁 

 

Onaj DT ne bi niko dobio u milion meceva nijednom..dok neko gubi od Sofoklisa..

 

Tako je zvučalo. Pritom evo opet bezobraznog elitističkog stava da ovde nismo gledali Džordana - druže, imamo internet, volimo košarku, misliš da nismo istraživali - poenta je da ako pratimo basket danas nećemo 24/7 da se bavimo temom kako je sve nekad bilo bolje. Also, prilično sam sigurna da svi ovde sem Drakarisa i delgada smatraju kako je ta debata nepostojeća i da bismo došli do konsenzusa da je MJ GOAT. Ali, zašto bismo se time bavili? Čak i da si sve to napisao uopšteno, opet ne važi, jer otkud ti znaš ko je gledao Džordana a ko ne. 

 

Niti je LaMelo Bol GOAT nego ti imaš neki problem, koji svakako neću ja da ti rešavam; mogu samo da ti kažem da je stvarno najveća glupost ikad ta priča da svaka šuša danas postiže TD. 

 

P.S. Da da, od Džordana su "napravili" biznis dok se on jadan bunio, zato i danas vrti stotine miliona dolara i vrteće ih dok je živ. 

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTIme said:

 

Tako je zvučalo. Pritom evo opet bezobraznog elitističkog stava da ovde nismo gledali Džordana - druže, imamo internet, volimo košarku, misliš da nismo istraživali - poenta je da ako pratimo basket danas nećemo 24/7 da se bavimo temom kako je sve nekad bilo bolje. Also, prilično sam sigurna da svi ovde sem Drakarisa i delgada smatraju kako je ta debata nepostojeća i da bismo došli do konsenzusa da je MJ GOAT. Ali, zašto bismo se time bavili? 

 

Niti je LaMelo Bol GOAT nego ti imaš neki problem, koji svakako neću ja da ti rešavam; mogu samo da ti kažem da je stvarno najveća glupost ikad ta priča da svaka šuša danas postiže TD. 

 

Tipican Novosadjanin XD

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTIme said:

 

Tako je zvučalo. Pritom evo opet bezobraznog elitističkog stava da ovde nismo gledali Džordana - druže, imamo internet, volimo košarku, misliš da nismo istraživali - poenta je da ako pratimo basket danas nećemo 24/7 da se bavimo temom kako je sve nekad bilo bolje. Also, prilično sam sigurna da svi ovde sem Drakarisa i delgada smatraju kako je ta debata nepostojeća i da bismo došli do konsenzusa da je MJ GOAT. Ali, zašto bismo se time bavili? Čak i da si sve to napisao uopšteno, opet ne važi, jer otkud ti znaš ko je gledao Džordana a ko ne. 

 

Niti je LaMelo Bol GOAT nego ti imaš neki problem, koji svakako neću ja da ti rešavam; mogu samo da ti kažem da je stvarno najveća glupost ikad ta priča da svaka šuša danas postiže TD. 

 

P.S. Da da, od Džordana su "napravili" biznis dok se on jadan bunio, zato i danas vrti stotine miliona dolara i vrteće ih dok je živ. 

Necu da se prepirem i nastavljam diskusiju, ali nisam napisao da svaka susa moze da uradi TD. Samo se jure takve stvari i rekordi...pre se samo igrala kosarka i bila su cuvena neprijateljstva izmedju timova..sad su svi cool..puni love..nema zara. To je moje misljenje i molim te da ga postujes posto ja postujem tvoje. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Necu da se prepirem i nastavljam diskusiju, ali nisam napisao da svaka susa moze da uradi TD. Samo se jure takve stvari i rekordi...pre se samo igrala kosarka i bila su cuvena neprijateljstva izmedju timova..sad su svi cool..puni love..nema zara. To je moje misljenje i molim te da ga postujes posto ja postujem tvoje. 

 

Ne moramo da diskutujemo uopšte, svakako bi diskusija i bila besmislena jer je na pogrešnom topiku (po mom mišljenju) i nema neku poentu, pošto si krenuo iz pogrešne perspektive. 

 

Napisao si da juri TD neko ko ne može da pogodi obruč, nije šija nego vrat, ali hajde. I tad su im bili puni džepovi kikirikija sigurno 🙂 😄 Srećna Nova godina uz želju da se Sansi i Dubsi pobiju na terenu u finalu Zapada. Nije žar ako Grin ne pridavi nekog na centru.

Edited by DameTIme
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTIme said:

 

Ne moramo da diskutujemo uopšte, svakako bi diskusija i bila besmislena jer je na pogrešnom topiku (po mom mišljenju) i nema neku poentu, pošto si krenuo iz pogrešne perspektive. 

 

Napisao si da juri TD neko ko ne može da pogodi obruč, nije šija nego vrat, ali hajde. I tad su im bili puni džepovi kikirikija sigurno 🙂 😄 Srećna Nova godina uz želju da se Sansi i Dubsi pobiju na terenu u finalu Zapada. Nije žar ako Grin ne pridavi nekog na centru.

Dubsi in 4

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da smo već odavno zaključili da je Bron Goat, i da ovi što lamentiraju nad prošlošću, nemaju osnov u realnosti.

P. S. Harden da je igrao 90 tih, Jordan-a niko ne bi pominjao ;)

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledao Dzokija jos '90 i mislim da su ispred njega na GOAT listi i Medzik i Bron. 

Stvar je jos znacajnija ako se zna da je Kosta najvise fan scorer kosarkasa.

I da, to misljenje da se Harden i Westbrook ne bi snasli u enbieju devedesetih je chist nonsens. Ne bi se ni Duncan snasao protiv Olajuwona ni Curry protiv Harpera. How yes no 🙄

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, uini said:

lista je već izašla, trenutno su i derozan i facu ispred vožda ali goat potera je živa i dinamična stvar, već sutra kića i praja opet mogu da prestignu jokića i đanu 

 

Niko ne može da prestigne Janisa i ti to dobro znaš. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

@Miki28, kako izgleda ceo trejd, nisam ni ispratio? 

Pa vidjecemo sta ce Knicksi da daju, ne zna se jos. Za sad ispada da Rondo u Klivlend a Valentine u NYK da bi Lejkersi oslobodili jedno mjesto u rosteru. Vrvt neki kes ili mozda pik 2 runde.

Evo ga Woj se javlja 

 

 

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...