Jump to content

Indian Wells 2021


Милица

Recommended Posts

Quote

The little 3 not really taking advantage of no big 3 playing.

 

Quote

This is the consequence of having the best tennis players ever played in the same generation! They make it look easy to win GS and M1000! Tennis is though!

 

Quote

Honestly, who would have thought that none of Medvedev, Zverev, Tsitsipas, Berrerttini, and Rublev would not even reach the SF of Indian Wells Masters. This shows how difficult it is to keep performing at the top level week after week in Tennis.

 

Quote

What the Big 3 has achieved… ain’t so easy huh. Physically, emotionally, mentally.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je mnogo veci problem bio sto su fizicki istroseni sto je njihov i najveci problem generalno i glavni razlog skupljanja pokemona Djokovica nego neka velika prilika i pritisak. Svi su osvajali masterse, realna sansa za No1 iskljucujuci Medvedeva je tanka. Jednostavno vuku mikro povrede a rutina i fizicka sprema nije ni do cukljeva Big 3.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Milutinov Tata said:

Medvedev, Hurkac, Cicpas, Zverev, padose ovogodisnji Masters sampioni u nizu, tako da cemo dobiti jos jednog sampiona ove godine, a mozda bude i novi osvajac Masters turnira. U svakom slucaju nakon Hurkaca, Sinera, Rubljova, Beretinija i Opelke, jos jedan novi finalista. Krug se siri.

 

Zverevu stade servis od 30-0 kada je servirao za mec, 2 duple, jedna na ML, a i do te mec lopte je dosao asom na drugi servis koji je "lupio" 216 km/h. U TB bolji Fric u razmenama, i generalno tokom meca je igrao hrabrije od Zvereva.

Grilijen ne bi smeo ovakvu priliku da propusti, ovo je sada vec ozbiljan zicer za njega ................................ ako Fric kojim cudom osvoji turnir, nema druge nego da sledece sezone Novak, Rafa i mozda Federer ponovo spasavaju cast tenisa ....................

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, alcesta said:

Uz ovaj početak prvo sam pomislila da je Drakaris ukopao i Dimitrova tom pričom o ziceru, ali sad vidim da je to ipak napisao jevrem, pa ima još nade :classic_biggrin:

Jos topa fore ima da mu da, pa onda pocinje preokret ....................

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, alcesta said:

Uz ovaj početak prvo sam pomislila da je Drakaris ukopao i Dimitrova tom pričom o ziceru, ali sad vidim da je to ipak napisao jevrem, pa ima još nade :classic_biggrin:

Neću da krijem kako sam pomišljao kako bi bilo dobro da Grigor osvoji ovaj turnir :classic_unsure:

Link to comment
Share on other sites

 

Michell je (vec decenijama) teniski novinar Gardijana, inace zna da napise solidne clanke (makar je novinarski pismen), ali i da bude vrlo zao i subjektivan.

 

Elem, Novak - mera svih stvari/dostignuca u tenisu. :classic_sleep:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Mislim svaka njemu cast al dobio vise meceva od Djokovica lol. Pa i Ferer je godinama dok je mogao bio u vrhu po broju pobeda dok su sva trojica igrala sve bitne turnire pa niko od toga nije pravio famu. Da ne pricamo o top celindzer igracima kad pokidaju sve po Evropi pa krenu i na juznoamericku sljaku i dodju do top 50, tipa Cebaljos i drugari koji su uzeli pelcer od premocnog Borisa Pasanskog.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...