Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

20 minutes ago, pavijan2 said:

zar on nije ostojina pudlica?

 

19 minutes ago, n4l1m said:

takoe, ostojina pudlica je fegi a ostojin mali je njegov sin sto drzi pbg stranicu..

 

lm, misko se oglasio pre pola sata da je jovanovic presao u niznji, a cim nije dementovao za lesora, verovatno je to to...

 

17 minutes ago, pavijan2 said:

tegijev sin je ostojin mali?

 

16 minutes ago, n4l1m said:

lol ne

ostojin mali je ostojin sin.. ostaja je bio subjekat u kvotovanom, tako da se na njega referirao iskaz 😉

 

14 minutes ago, Crni said:

Tegijev sin je pudličin mali🤪

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

Toliko mi je svega preko glave oko tog našeg centra da sam u fazonu da dođe što pre pa neka je i neki klinac, talenat neki sa kojim će DR moći da radi. Neka bude samo da ima tendencije da bude dobar napadač i to je to. Sezona nam je bukvalno ispred nosa i trebamo mirno i kompletno u nju, naročito posle povrede Vajta. 

I da dodam... Voleo bi Lesora kod nas ali ako ode kod komšija bukvalno me libo racku. Gledamo svoje dvorište. 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Kkcz insajder (Vujicin) okacio story

Stvari nisu onakve kakve se cine uz pratnju bella ciao 😁

 

Kume, kude si? 😏

Stvari su upravo onakve kakve se cine - 10 dana do plcetk sezone a centar "tek stize", bice vremene za uigravanje taman uz takmicarske tekme kd 24.septembra...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, srlepajce said:

Kkcz insajder (Vujicin) okacio story

Stvari nisu onakve kakve se cine uz pratnju bella ciao 😁

 

Kume, kude si? 😏

od vesti iz salate saznaje se da su partizani bili u pregovorima sa lesorom, da su nas pljuvali i da su pokusali njega da obrlate, al onda on kao iz inata izbrao nas.. lol 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, n4l1m said:

od vesti iz salate saznaje se da su partizani bili u pregovorima sa lesorom, da su nas pljuvali i da su pokusali njega da obrlate, al onda on kao iz inata izbrao nas.. lol 

 

Tile brate, zašto ne preneseš i drugi deo ekskluzive? Naime, Simonović se odrekao cele plate za ovu sezonu.

giphy.gif?cid=6c09b95253775c26a24ecf79f0

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Čvarkov said:

Naime, Simonović se odrekao cele plate za ovu sezonu.

Simonovica sam u prenosu uhvatio u nekom razgovoru sa Radonjom, delovalo je dosta ozbiljno, ne neka zajebancija, kao da su diskutovali o nekim akcijama sa utakmice. Deluje mi da Simon ozbiljno razmislja o trenerskom poslu i da ima zelju da bude tu makar i pored klupe. 

51 minutes ago, StiviKivi said:

Screenshot_20210914_210326.jpg

Hoce covek da bude slobodan, nece da se obavezuje nekim ugovorima. 

Dakle ide tamo gde je to nacin poslovanja.

 

Eto, resio sam vam. 🍻

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kooineeperk said:

Simonovica sam u prenosu uhvatio u nekom razgovoru sa Radonjom, delovalo je dosta ozbiljno, ne neka zajebancija, kao da su diskutovali o nekim akcijama sa utakmice. Deluje mi da Simon ozbiljno razmislja o trenerskom poslu i da ima zelju da bude tu makar i pored klupe. 

Na kraju utakmice protiv Bajerna uhvatio da davi Kalinu nešto, smorio ga za medalju. Kao objašnjava mu šta je trebao da uradi. Pusti čoveka da proslavi sa ekipom šta gušiš jbt, još našao Kalinića koji je doktor košarke za njega.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex said:

Na kraju utakmice protiv Bajerna uhvatio da davi Kalinu nešto, smorio ga za medalju. Kao objašnjava mu šta je trebao da uradi. Pusti čoveka da proslavi sa ekipom šta gušiš jbt, još našao Kalinića koji je doktor košarke za njega.

E tad, da li pre, da li posle Kalinica, nisam siguran, ali to su te scene 😄 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...