Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

1 hour ago, Knipex said:

Al su se otvorili, čak 270k evra su spremili od čega jedan klub može najviše 135k da dobije :lol_2:

Nije to ko u Srbiji da ko stigne pere pare preko CZ i Partizana, iako je i dalje mutno oko klubova mora postojati neka transparentnost.

Tako da je i tih 135k solidno s obzirom koliko malo love na raspolaganju imaju ekipe.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

to je 15ak% budzeta najsiromasnijih aba klubova

naravno da im znace te pare, ali nije to ni izbliza cifra koja bi opravdala izlazak iz aba

 

 

u kakvim je srbija odnosima sa fiba

bilo bi lepo ako bi borac upao u ls ili za pcoetak makar ono utesno fiba takmicenje

ako bude regularna sezona, znacilo bi im da igraju jos neko takmicenje pored aba

 

mega i fmp sumnjam da su zainteresovani

Link to comment
Share on other sites

Quote

Točnije, demantirano je da će klub istupiti iz ABA lige, ali potvrđeno je da će se prijaviti za Ligu prvaka.
"Igrat ćemo FIBA-inu Ligu prvaka i ABA ligu. Usuglasili smo s Gradom da ćemo igrati oba natjecanja", rekao nam je predsjednik Nadzornog odbora KK Split Domagoj Maroević pa dodao:
"Mi se u FIBA-inu Ligu prvaka ne prijavljujemo iz financijskih razloga i jer će nam netko dati pola milijuna ili milijun kuna, nego se prijavljujemo zato što smatramo da je to dobro za daljnji rast splitske košarke."

 

Split navodno misli igrati i ABA ligu i BCL. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2021 at 10:59 PM, Romantik said:

Mnogo mi se svidja ovaj potpis. Mislim da decko ima potencijal da bude bas ozbiljan igrac u evropskim okvirima.

kad?

on sada ima 25god

ako se zadrzi 2god u megi imace 27

ako ne bude tamo apsolutna alfa i omega sa brutalnim statsima, u koji to ozbiljni evropski klub moze da ode nakon mege?

 

mislim, nemam nista protiv decka, deluje kao solidan igrac...ali mi tvoja izjava potencijal da bude bas ozbiljan igrac u evropskim okvirima ne pije vodu u kontekstu godina i ovog potpisa sada

da se ovo desilo pre nekih 4-5 godina pa da ima vise smisla

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...