Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

On 6/23/2021 at 7:16 PM, delgado said:

sta cemo mi na ovoj temi

 

 

Ovo je nesto najpametnije i najsmislenije sto si napisao poslednjih godina :classic_tongue:

 

P.S: nedostajecete mi 🥲

 

On 6/23/2021 at 9:15 PM, Zvezdinho said:

Pa zems me tagovao, pa mu odgovaram. Ladno izgubio opkladu i sad bi da se izvuce:s_d: Mislim ne bi ja ni insistirao da nije potegao ovo sa kafom i tagovao :classic_biggrin:

 

Brt, ja ne bezim od dogovorenog, ali mora da se zna neki red... prvo kafica i upoznavanje,  potom vecera, I na kraju :classic_laugh:

 

Jos 3 dana robije, i eto me u zavičaju... spremaj se da platis kaficu, ja sam spreman, vec posetio Geldautomat :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

E ne ulazimo mi u intimnu vezu pa prvo picence, kafa, pa vecera i na kraju sex ( dobro bio je u plej outu sex :classic_biggrin: ). Izgubio si opkladu, ko oces ispuni je , ko neces ne moras.Kafu ces da dobijes kad ispunis opkladu :s_d:

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zato što Zveki ja znam koje su moje mogućnosti. Sa promašenim pikom prve runde i celu sezonu bez igrača druge i šeste runde, pritom sam uz to imao milion pehova, ja sam oduševljen mojim sposobnostima kako sam uspeo da opstanem, da sam čak u poslednjem kolu bio veoma dominantan protiv jake plej of ekipe. Imao sam tada samo 2 draftovana igrača u ekipi. Kada nisam prošle sezone ispao u ovoj glupoj Korona sezoni, neću nikada.:classic_wink:

 

Ja ću kad tad osvojiti titulu, čim se Mađija prošetao plej ofom, što vala ne bih i ja :reading:

 

A ti Zveki, ostaje ti da guliš B ligu godinama u stilu Notingem Foresta. Nije ni tamo slabo i tamo je konkurencija jaka, jedva ćeš dobaciti do plej ofa. Maksa i Delgado, verujem da će Trip dosta ozbiljnije da uđe u sezonu, Vlada, Brogdon, Mile, plus uvek neki anonimus iz C napravi značajno jaku ekipu.

 

Sad Zveki nemoj da se dvoumis oko Ala Horforda, imaće fine statse.

Link to comment
Share on other sites

Bio si dominantan protiv PO ekipe, al protiv mene u 2 meca prolse sezone uvek padne razchmarivanje:lol_2:

 

18 minutes ago, Drakaris said:

 

Ja ću kad tad osvojiti titulu, čim se Mađija prošetao plej ofom, što vala ne bih i ja :reading:

 

 

You won last playoff match in a B league when Barack Obama was president. We wanna know why should anyone expect anything different :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Slabo ti pamćenje radi, Obama je bio predsednik do 2017. Ja sam ušao u A ligu dve godine kasnije.

 

4 minutes ago, Zvezdinho said:

Bio si dominantan protiv PO ekipe, al protiv mene u 2 meca prolse sezone uvek padne razchmarivanje:lol_2:

Zato je na tvojoj ekipi bila redaljka

Link to comment
Share on other sites

U godini kad si usao preko B  lige nisi pobedio u PO ni jedan mec, na osnovu regularne sezone si prosao :default_coffee: Znaci nisi dobio PO mec jos od vremena kad je Barak Obama bio predsednik:default_coffee:

 

Znaci PO katastrofa, zato pitam zasto bi se nesto promenilo u sezoni kad planiras da budes prvi u A ligi :default_coffee:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdinho said:

U godini kad si usao nisi pobedio u PO ni jedan mec, na osnovu regularne sezone si prosao :default_coffee: Usao si u sezoni preko B lige 17/18 sezona, znaci nisi dobio PO mec jos od vremena kad je Barak Obama bio predsednik:default_coffee:

 

Znaci PO katastrofa, zato pitam zasto bi se nesto promenilo u sezoni kad planiras da budes prvi u A ligi :default_coffee:

Nema veze, tada kada sam bio prvi u RS sam pobedio Đoloa u PO-u, drago mi je što mi stara mušterija dolazi u A ligu

 

17/18 nisam ni igrao plej of, jedva da sam znao kako se draftuje te godine, a kamoli neku ozbiljnu strategiju da spremam.

 

Zveki, kada budeš bio prvi u RS u bilo kojoj ligi, znaćeš koliko je to težak poduhvat i trebalo bi da ta ekipa ima malo veće povlastice, sem prednosti u odnosu na svaku ekipu usled nerešenog rezultata.

Link to comment
Share on other sites

On 7/14/2021 at 11:13 AM, John Dies at the End said:

Molim vas, prestanite da trolujete topic :wink2:

 

@Zvezdinho  Zveki, nista od romantične večere ovaj put, teska srca moram da produžim ovo mucenje po moru :default_coffee:   ( al da ne budem stipsa, cu uplatim vaučer  😄 )

 

 

 

Auu kakav shok. Ko da nismo znali da ne ispunjavas opklade:lol_2: Doduse mozes da otkupis tu veceru tako sto ces da nam prepustis mesto u A liZi posto si i onako trebao da ispadnes da ti nisu prosla onda 2 fantomska trejda gde si za nista dobio veoma pristojne igrace :whistling: Jedino tako da ocistis obraz :classic_tongue:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
41 minutes ago, Drakaris said:

Zveki, specijalan popust za časove imaš do kraja avgusta, u septembru je tarifa dosta veća, jer kasnije je u igri dosta fantazi igrača koji traže pomoć.

 

Neka, preskocicu casove : Kako biti razchmaren od Zvezdinha 2 puta u toku jedne sezone.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...