Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Zveki, a da ti meni uplatiš časkom na račun, pošto tebi treba temeljno fantazi obrazovanje. Nećeš se moći snaći na mojim YT klipovima koji će biti za naprednije fantazere.

 

Ekipa LAL još nije sastavljena, videćemo koji će centar doći u LAL da uzima skokove Raselu. Lejkersi će svakog trenutka imati na terenu dva solidna skakača uz Rasela.

 

Mnogo je tu faktora

 

 

 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

To si obrazovanje popio po starinskom običaju iz vremena kada se nije ni ispadalo, nije ni čudo što se ispada dva puta u 3 sezone. Sada ide temeljno po bolonji. Prvo da se prođe u A ligu, zatim opstati, pa tek onda plej of i titula.

 

 

 

Edited by Drakaris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

To si obrazovanje popio po starinskom običaju, nije ni čudo što se ispada dva puta u 3 sezone. Sada ide temeljno po bolonji. Prvo da se prođe u A ligu, zatim opstati, pa tek onda plej of i titula.

 

Stari nacin obrazovanja je mnogo boljii i tezi od Bolonje:high_five:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

Znaci bice : Tisina tamo, rec da nisam cuo :classic_tongue:

 

ma zezam se. mislim da se prethodnicima uglavnom smucilo to sto saljem pm oko 6 ujutru gde im pisem svoje fiks ideje. fritrou je takodje ranoranilac, tako da mogu da nastavim sa tom praksom, u kojoj od ranog jutra velicam svoje ideje, uspesne i neuspesne. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Vini iskusno, sacekao da Maxa i ja ispadnemo (malo i ubacio svoje ucesce tu u nefer vetoima) i onda napravio superteam -> doveo pajton analiticara, ranoranioca i nekog ko studiozno i kroz napredne brojke posmatra basket -> idealno za fantazi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

On 8/1/2021 at 9:29 PM, delgado said:

Vini iskusno, sacekao da Maxa i ja ispadnemo (malo i ubacio svoje ucesce tu u nefer vetoima) i onda napravio superteam -> doveo pajton analiticara, ranoranioca i nekog ko studiozno i kroz napredne brojke posmatra basket -> idealno za fantazi.

 

Jel to znaci da smo dobili NBA fantazi Acu Informaciju :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...