Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

17 minutes ago, Dzistrou said:

Dobar je Babić, jeste pogrešio juče, ali je dvaput presekao pas u prostor za 1 na 1 šanse Šturma. To niko nije video, ali se po difoltu pljuje orkestrirano. 

Nisam napisao da je Babic los igrac, vec da imamo igraca koji je bolji od njega i koji nam takav treba u 11 za meceve koji odredjuju sezonu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bila je ovo veoma važna godina za mene, bio sam deo sjajnog tima, sjajne grupe ljudi. Od samog početka srpski narod me je dočekao raširenih ruku i na ovome ću vam uvek biti zahvalan. Ispisali smo malu stranicu u istoriji ovog velikog kluba i čast mi je što sam bio deo njega. Moj izbor je bio isključivo porodični, napuštam mnogo prijatelja na terenu i van njega u prelepoj zemlji u koju ću sigurno imati priliku da se ponovo vratim. Uvek ćeš imati navijača više! Napred Zvezdo!", napisao je Falčineli u svojoj Instagram objavi.

  • Like 9
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Мрзи ме да тражим извор, али чујем да је Мађија изјавио да смо прерасли Дегенеков квалитет као клуб. Човек је буквално зрео за лудницу и треба под хитно да се лечи. Битно да нас нису прерасли критични Бабић, недозрели Ерак и "оћеш зољу, да нас докусуриш" Панков. Срамотно.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Мрзи ме да тражим извор, али чујем да је Мађија изјавио да смо прерасли Дегенеков квалитет као клуб. Човек је буквално зрео за лудницу и треба под хитно да се лечи. Битно да нас нису прерасли критични Бабић, недозрели Ерак и "оћеш зољу, да нас докусуриш" Панков. Срамотно.

 

Cak i da se to misli (a sramota je tako nesto misliti), sa takvim izjavama se u javnost ne izlazi. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Мрзи ме да тражим извор, али чујем да је Мађија изјавио да смо прерасли Дегенеков квалитет као клуб. Човек је буквално зрео за лудницу и треба под хитно да се лечи. Битно да нас нису прерасли критични Бабић, недозрели Ерак и "оћеш зољу, да нас докусуриш" Панков. Срамотно.

Vazno je da Gobeljin kvalitet nismo jos dostigli 😄

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Jebo ga bas Gobelja u dupe kad mu Degenek ne odgovara!

Zato necemo odmaci ic dalje od mulja u kom takvi strucnjaci izlaze sa izjavama direkt protiv igraca.

Pritom je i Dekijeva greska sto to dozvoljava tj aminuje.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Manoly said:

Jebo ga bas Gobelja u dupe kad mu Degenek ne odgovara!

Zato necemo odmaci ic dalje od mulja u kom takvi strucnjaci izlaze sa izjavama direkt protiv igraca.

Pritom je i Dekijeva greska sto to dozvoljava tj aminuje.

 

Ko zna ciji su interesi u pitanju. Ne znam dal se i Terza tu nesto pita, a kamoli Deki. Radis kako ti se kaze i to je to.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Manoly said:

Nisam napisao da je Babic los igrac, vec da imamo igraca koji je bolji od njega i koji nam takav treba u 11 za meceve koji odredjuju sezonu.

Imamo bolje, slazem se, Degeneka i Dragovica, ali imamo i losije - Pankova i Erakovica.

edit. Ako je već ideja da se igra sa trojicom pozadi, onda je Dragović-Babić-Degenek najbolja opcija. 

Edited by Dzistrou
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Ko zna ciji su interesi u pitanju. Ne znam dal se i Terza tu nesto pita, a kamoli Deki. Radis kako ti se kaze i to je to.

Ma pita se itekako, interes postoji sigurno za svaki dzep.

 

21 minutes ago, Dzistrou said:

Imamo bolje, slazem se, Degeneka i Dragovica, ali imamo i losije - Pankova i Erakovica.

edit. Ako je već ideja da se igra sa trojicom pozadi, onda je Dragović-Babić-Degenek najbolja opcija. 

Videcemo kakvu formaciju Deki planira vec u prvim takmicarskim mecevima, ali obzirom na.narucene tekstove i sramnu izjavu danas ne vidim kako Degenek ulazi u 11.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

Kakve su sline postali navijači FKCZ pokazuje ovaj odnos ološa iz kluba prema jednom od najkorisnijih igrača u zadnjih par godina a publika tajac. Sramota

 

Kakve smo sline kao narod generalno... Ovaj da nam sutra uvede da plaćamo vazduh koji dišemo, niko se pobunio ne bi... Totalna melanholija i isprani mozgovi... 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites



Ja zaista ne vidim ni jednu dobru stvar kod Krstovica ali nijednu!
Pokusavam da nadjem igraca sa kojim bih mogao da ga uporedim ali i to jako slabo ide.
Utisak sa utakmice od sinoc je da Pankov nikako ne moze i ne sme da bude starter. Ja ne znam kako to ovima u klubu i pre svega Stankovicu nije toliko ocigledno.

Крстовић сличан Пуровићу за сада.

Панков је стварно лош. Прети да постане Гобељић #2 на позицији "великог Звездаша" који је на терену штеточина. Једино што је нормалнији лик од оне будале.


Sent from my SM-G975U using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Љуба said:


 


Крстовић сличан Пуровићу за сада.

Панков је стварно лош. Прети да постане Гобељић #2 на позицији "великог Звездаша" који је на терену штеточина. Једино што је нормалнији лик од оне будале.


Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

Krstovic se moze i uvaliti na neku foru, malo ga isforsiras i mozda i da neki gol, na godine moze negde da se zavali, druga je strana medalje sto mi ne bi to trebali da radimo nego da forsiramo istinski kvalitetne igrace koji donose sportski rezultat.

Kod nas mladi igraci ulaze preko kombinacija, pa imamo situaciju da Radulovic ne valja , a valja Krstovic koji je menadzerski igrac, Terzica ladno oterase, a igra nam Gobeljic (sve li mu  u po spisku ...). Uznemirim se na samu pomen tog goveda.

Taman pomislis ajde sastavismo dobar tim, evo iskoci ovo sranje sa Degenekom, svake godine moramo da imamo jedan nelogican i stetan potez koji je menadzersko sranje i iz aviona se to vidi.

Decko koji je posle Dragovica najkvalitetniji stoper sedi na klupi da bi igrao BAbic koji po meni nista nije napredovao, i dalje su tu stare mane i veliki korak unazad u odnosu na Milunovica. Mozda bi mogli da ga prikrivamo sistemom 352, ali zasto to pobogu raditi ako imamo Degeneka. 

 

Dosta ce zavisiti i od ovog Dionija, mene tesi sto je lik igrao godinama u zahtevnoj francuskoj ligi i sto zna sta je takmicarski fudbal. Ne bi ga Sentetjen platio bzv 10M, e sada da li on moze da udje u tu formu pitanje je, ali nemma dilemu da ga treba staviti za startera bez obzira u kakvoj je formi, alternative su mu jezive. 

KAnga je meni jos jedan veliki znak pitanja, njemu se mora naci neka pozicija u timu, pa  makar pocinjao sa klupe, greota je da takav igrac sedi neiskoriscen, malo nam je dolaskom Krsticica nastala guzva u veznom redu, valjda ce Falko proigrati, sa njim i Ktaijem na krilima bi zaista imali dosta opcija u napadu.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Љуба said:


 


Крстовић сличан Пуровићу за сада.

Панков је стварно лош. Прети да постане Гобељић #2 на позицији "великог Звездаша" који је на терену штеточина. Једино што је нормалнији лик од оне будале.


Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

Ma kakvi. Ono sto je Purovic mogao glavom to ovaj mali ne moze sa dve noge. 
Pankov preti da postane Vukanovic. Kamen od koga se odbija lopta i to svaki put u noge protivnicima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites



Krstovic se moze i uvaliti na neku foru, malo ga isforsiras i mozda i da neki gol, na godine moze negde da se zavali, druga je strana medalje sto mi ne bi to trebali da radimo nego da forsiramo istinski kvalitetne igrace koji donose sportski rezultat.
Kod nas mladi igraci ulaze preko kombinacija, pa imamo situaciju da Radulovic ne valja , a valja Krstovic koji je menadzerski igrac, Terzica ladno oterase, a igra nam Gobeljic (sve li mu  u po spisku ...). Uznemirim se na samu pomen tog goveda.
Taman pomislis ajde sastavismo dobar tim, evo iskoci ovo sranje sa Degenekom, svake godine moramo da imamo jedan nelogican i stetan potez koji je menadzersko sranje i iz aviona se to vidi.
Decko koji je posle Dragovica najkvalitetniji stoper sedi na klupi da bi igrao BAbic koji po meni nista nije napredovao, i dalje su tu stare mane i veliki korak unazad u odnosu na Milunovica. Mozda bi mogli da ga prikrivamo sistemom 352, ali zasto to pobogu raditi ako imamo Degeneka. 
 


Апсолутно тачно за клинце и форсирање, а ово са Милошем. Ево сада иду приче да је Панков Данилов играч па ћемо њега изгледа морати да гледамо.
Радуловћево склањање је један од најглупљих потеза у задње време а није да их није било до сада. Вратиш Срнића поред већ гомиле лоших играча који већ обитавају у клубу а никакве користи од њих нема.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kako vi uopste mozete da se bavite pripremnim utakmicama i toliko paznji pridajete ovim vedetama na terenu, slazem se ja da je Zvezda iznad njih i gledacu svaku prvenstvenu i svaku evropsku pre svega jer bih voleo sto dalje da doguramo i da osvojimo opet duplu krunu al' standardno cu preskakati i gasiti tv kad u igru udju Gobeljic, Srnic, Vukanovic, Krstovic.. A tek da gledam pripremne utakmice i takve likove, grozno je i gadno to gledati.  Milion puta mi je bila draza ona Robijeva ekipa i Slavisina nego bilo koje posle njih. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...