Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Posle sudijske greške, greške Nikolića, na kraju bi Eraković bio kriv što nije u deliću sekunde uspeo da prdvidi sve to. Da nije bilo njega, lagano bi ga dao Marković. Lepo ga je ispratio. 
To što je pogrešio sudija i pogrešio Nikolić ne amnestira ga od greške i loše procene kada ga je lopta preletela i protivnički igrač došao u šansu.
Link to comment
Share on other sites

Sto bi rekao pokojni Radmilovic"ako si mlad nisi glup" ali očito naši mladci misle da je dovoljno da izađu na teren i da će protivnil da se skloni. Igrač se postaje na jakim utakmicama a ne na opustenim treninzima protiv radnika i vozdovca. Onog jadnika na desnom beku bolje da ne komentarisem. Nazalost oni koji znaju fudbal su zakačili koronu pa sad mozemo samo nekom slucajnošću da damo gol.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj kiks ne dokazuje ništa kakav je ovaj talenat, kakva mu je prvenstveno igra u odbrani i kakav će igrač biti. 
Kiks se desio i to je to. Hajde da ga spalimo sad. Takvi smo navijači očigledno. 
Verovatno se očekuje da je svaki klinac Vidić od 17. godine i da je već formiran igrač, a onda taj Vidić napravi i goru stvar od Erakovića nas SP. 
Vidi, igrači u karijeri u današnje vreme igraju malo večitih derbija.. Pitanje je da li će Eraković dogurati do pet. Ovaj je obeležio, i ako u naredna 2-3 ne bude najbolji igrač, da gol ili tako nešto, a teško će to biti slučaj, pamtićemo ga kao Slavoljuba Đorđevića. Tako da me savršeno zabole kakav će igrač postati kad ode iz Zvezde.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Imali smo dovoljno prilika za barem jedan gol. Ona situacija na pocetku kad dva puta zaredom nasi igraci promasuju loptu u povoljnoj situaciji, sad Falcineli promasuje cist zicer. Sjebao nas je Erakovic posteno, usrao se decko kao grlica. Gobeljic je neprevazidjena krsina, covjek ne umije loptu da vodi. Nikolic totalno pogubljen. Katai jedini igra fudbal. 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mister-no said:
18 minutes ago, Dropkick Murphys said:
Ovaj kiks ne dokazuje ništa kakav je ovaj talenat, kakva mu je prvenstveno igra u odbrani i kakav će igrač biti. 
Kiks se desio i to je to. Hajde da ga spalimo sad. Takvi smo navijači očigledno. 
Verovatno se očekuje da je svaki klinac Vidić od 17. godine i da je već formiran igrač, a onda taj Vidić napravi i goru stvar od Erakovića nas SP. 

Vidi, igrači u karijeri u današnje vreme igraju malo večitih derbija.. Pitanje je da li će Eraković dogurati do pet. Ovaj je obeležio, i ako u naredna 2-3 ne bude najbolji igrač, da gol ili tako nešto, a teško će to biti slučaj, pamtićemo ga kao Slavoljuba Đorđevića. Tako da me savršeno zabole kakav će igrač postati kad ode iz Zvezde.

Ekstra. Za tebe je onda Milunovic. Ceka kao zapeta puska. On nece otici iz Zvezde, pa ces ga se nagledati.

 

Samo bez kukanja posle sto klinci ne igraju.

Edited by Dropkick Murphys
Link to comment
Share on other sites

Ахаха губимо од левата за које се зна да могу само да искреирају преко Суме и Натха и за које знамо да ће батађориста преко пута да игра мртво дефанзивно и на контре. Ишамарати у свлачионици све редом прије изласка на 2п.

Link to comment
Share on other sites

Ekstra. Za tebe je onda Milunovic. Ceka kao zapeta puska. On nece otici iz Zvezde, pa ces ga se nagledati.
 
Samo bez kukanja posle sto klinci ne igraju.
Ne liči na tebe da mi spinuješ sa Milunovićem. Sad bi trebalo ja da napišem ekstra Eraković je za tebe i Stanoja top.
Iz Zvezde će svi otići.. Bitno je kakav trag ostave. Eraković je za sada na putu Slavoljuba Đorđevića. Doduše, sad mi pade na pamet da je Slavoljub neki trener u omladinskoj školi, možda ga je i trenirao, ne bi me čudilo da je to Slavoljub iškolovao..
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mister-no said:

Ne liči na tebe da mi spinuješ sa Milunovićem. Sad bi trebalo ja da napišem ekstra Eraković je za tebe i Stanoja top.
Iz Zvezde će svi otići.. Bitno je kakav trag ostave. Eraković je za sada na putu Slavoljuba Đorđevića. Doduše, sad mi pade na pamet da je Slavoljub neki trener u omladinskoj školi, možda ga je i trenirao, ne bi me čudilo da je to Slavoljub iškolovao..

Pa ti si se ubacio sa pricom da te ne zanima kakav ce biti igrac posle Zvezde, a moj odgovor (na koji si ti replicirao) je bio o Erakovicevom talentu u odnosu na Babica. Znaci ja nisam ni pomenuo da je on igrao dobro, niti da kiksa nije bilo, vec da sad ne treba da ga streljamo zbog toga. Videlo se posle gola da ne zna gde bije zbog svega toga.

A evo...i Sanogo dva puta, Ben i Gobeljic po jednom, pa i Borjan, uradili su slicnu stvar, samo se nije zavrsila golom, a to je ono najbitnije za utisak.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...