Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

1 minute ago, John Terry said:

Nek se Hofenhajm plasi evropskog prvaka. Oni su nista. Zgazicemo ih!!! 

 

Tako treba da se razmislja. Serem se u Hofenhajm bre... sta pricate vi?

Ne znam jesi li ironican, ali to je pogresno razmisljanje. Veci smo mi klub od mnogih klubova koji danas vode glavnu rijec u Evropi, ali to ne znaci da nas neki od tih klubova danas ne bi dobro nalupali. Evo vidi samo ovaj Lajpcig kakav fudbal igra. Hofenhajm je trenutno po kvalitetu u prvih 5-6 klubova u Njemackoj. Bajernu su nedavno dali 4 gola, imaju dobre igrace, Kramaric i Dabur tandem u napadu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Selektor said:

Totenhem, Zvezda, Fejnord, Lil... šta bi pričali da je bilo ovako?

Lil je svakako najtezi iz cetvrtog. Laknulo mi je kad su prosli francuzi iz cetvrtog sesira.  Svakako da je Az laksi od Fejnorda ali Fejnord nije bauk. Holandjani igraju napadacki na gol vise sa slabijom odbranom.

Link to comment
Share on other sites

Хофенхајм ће нас у Немачкој набити стока разлике без обзира што смо били европски првак и ту треба бити реалан. Очигледно да нисмо могли да избегнемо све коске, али сам генерално задовољан, јер се са Гентом и Либерецом апсолутно може играти. Са неким људски појачањем у одбрани требало би равноправно да се боримо за пролаз. Освета Либерецу за Бајевићев период и на нож са Гентом који верујем да можемо добити макар кући, па шта буде.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

Taj Dabur inace zna kakav ukus ima ciganska patka. Vredi da ga podsetimo, da ne omane.

 

@Dropkick Murphys Au brate razocaravate me...pa sta i ako izgubimo? Sport je. Nadmetanje. Ne mozemo uci sa usranim gacama.

Pa ne igramo mi, pa ce biti los rezultat jer se kuka na forumu sto je upao Hofenhajm.

Ti si jos gori. MI SMO ZVEZDA IDEMO DA SLAVNO POGINEMO!!!

 

Sa svakime moze da se igra. Vece su sanse da ne prodjemo, naravno da cemo pokusati. Samo ne vidim sto je problem reci da je ekipa iz 3. sesira najjaca u grupi.

Link to comment
Share on other sites

Odlican zrijeb kad se sve sabere, sanse za prolaz su skroz realne. Od Libereca smo kvalitetniji sigurno, tu moramo uzeti barem 4 boda iz dvije utakmice. Gent je tu slican po kvalitetu kao mi, 50:50 su sanse sa njima. Hofenhajm najbolja ekipa, ali primaju oni veliki broj golova, moze da nam odgovara jedna otvorena utakmica sa njima. Imace vjerujem prostora Katai i Gavric dosta na tim mecevima.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mozemo da diskutujemo o zrebu i kako smo prosli po tom pitanju, ali prva stvar mora biti na sta cemo liciti u tim evro-mecevima, koliko ce zaista biti sposobnosti i snage da se igra na tom nivou 6 meceva protiv ekipa koje su jace i od Ararata i od Omonije (koju nazalost nismo izvukli iz 4.sesira).

Zvezda je u oba evro meca protiv profi rivala ove godine izgledala vrlo lose, na momente tek je bilo igre i obrisa onoga sto moze doneti rezultat.

Mister ne zna, pa ne zna, tu smo od starta u minusu pred meceve protiv npr Nemaca ili Genta, i da se ne zavaravamo - ozbiljni su to timovi, sa jakom  pozadinom, infrastrukturom, ulaganjima, sistemima.

Bice jako tesko ukoliko ne dodje do pregrupisavanja, promene pristupa gde Deki, ne znam kako, treba da reaguje, uz neophodnost pojacavanja odbrane o cemu se pise odavno.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, John Terry said:

Hvala sto mi persiras 🙂

 

Bre ljudi...odustajem. Posle se cudimo sto ne mozemo ovo govedo da sklonimo 8 godina s vlasti. Mi a priori prihvatamo da smo bez sansi.

Bez sansi i jesmo ukoliko budemo licili na ono od sinoc u vecem delu meca...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...