Jump to content

VN Velike Britanije 2020. (31. jul-2. avgust)


Alen13ASC

Recommended Posts

Ja ne znam cemu vise ovo iscudjavanje a vec je treca trka. Na prvoj se videlo da imaju prednost od 0.7s u odnosu na konkurente. Zasto bi drugacije bilo na ovoj stazi?! Ferari moze da pokusa na trkama, da se nada nekim SC-ovima, da rizikuje... sad su oni u situaciji da nemaju sta da izgube. Nemaju sigurno 5. i 6. mesto i morace malo da igraju drugacije.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, alberto.ascari said:

Zaradovao sam se desetak sekundi... No dobro je, P4, može ovde i podijum...

 

Još u petak se pričalo da su navodno skinuta neka krilca, što je (možda) dobro za kvale, ali ne i za trku. Možda je Vettel ostao na "starom" bolidu.

 

Pišem ovo u smislu, možda Leclerc dosta brže sprži gume usled manjka krila.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Lewis je i zasluzio da stigne Mihaela, u svemu.

 

 

 

Hamilton je odavno pokazao da je najbolji vozac u istoriji, jos samo da nakupi najvise titula. Sad mogu mnogi da mu osporavaju da dosadno vozi i slicno, ali to su gluposti... ono, prica za f1 nostalgicare i slicno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Drustvo ja ne znam za vas, al meni ovo sto Kimi radi je za neverovati. Ima para ko pleve, kapiram da dobija jos 6 milki za voznju ove kanturine. Al ni na pocetku karijere nije imao ovakva izdanja da bude dead last. Najsporiji na stazi, koji klinac mu to treba u karijeri ja ne znam. Meni ne bi bilo zabavno  na njegovom mestu, al  mozda njemu jeste, svejedno mislim da mu to ne treba. Al ko sam ja da mu kenjam?

 

Edited by Mickey
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...