Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Na stranu to što su nas sudije masakrirale. I dalje se ne vidi nikakav poseban pečat Obradovića, osim gomile pogrešnih odluka. Zašto onda ne faul na 27 sekundi, a sada da na 8 sekundi. Pritom, tamo smo gubili 2, ovde bilo nerešeno. U poslednjem minutu, ubacuje nesigurnog JOB-a za napad, onda ga menja Ritom, koga lako rešava Printezis. Pa opet igra na JOB-a, koji promašuje bacanja, kao da mu je neko vezao oči. Ne znam, ne bih previše da mračim, ali dok su ulazile trojke u visokim procentima, gazili smo ih, čim je stao šut, pregazili su oni nas, naravno, uz gomilu grešaka one tri budale. Nećemo mi ni Albu dobiti. Ostatak sezone rekreativno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Majak said:

Svaka čast igračima na borbi, ali ovde sve snaga, ništa pamet. Sve na šut, ništa akcije. 

Teško je tako dobiti.

Ne bih se složio, dosta dobrih stvari se videlo u igri, čak i odluka da se pravi faul i zatim dobra akcija, ali viša sila nije dozvolila 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Saša Obradović je izgubio konce ekipe i tu trenutno leži naš najveći problem. Na stranu ova utakmica, suđenje i sve ostalo. Ukoliko se ne sabere uskoro bolje je sam da ode. Nisam za smenu trenera, treba mu dati šansu minimum do kraja sezone, ali on sam mora da se resetuje i da počne da radi svoj posao.

Link to comment
Share on other sites

Jebala me i Zvezda i kosarka, i sve me jebalo...hocu infarkt da dobijem, penim i pljujem TV, lomim casu, zena prigrlila decu, i vec vrti telefon sigurnih kuca...za sta breeeeee, da me ova govna u narandzastom, nas trener koji se gubi ko hrcak u lavirintu, i ovo kljuse od 120kg, a 25gr mozgra, sahrane pre vremena....e pa neces ga vise majcin sine😤

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Majak said:

Svaka čast igračima na borbi, ali ovde sve snaga, ništa pamet. Sve na šut, ništa akcije. 

Teško je tako dobiti.

Pa naravno da je teško dobit bez krstenog pleja. Pogledaj koga oni imaju na toj poziciji a koga mi. Dalje rekreativno možemo sukladno načinu kako su napravili selekciju i doselekciju. Mi da imamo samo Slukasa imali bi bar još 3-4 pobjede više i još bi se lupali u d.. e. Nažalost niti je Sale bio najbolje resenje za nas. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Šteta šteta šteta. O suđenju bolje da ne pričam dobio bi doživotni ban kada bi napisao. Sve najgore. 

 

Mnogo smo bolje i drugačije izgledali, čak smo imali nekoliko specijala za JOB i Dedu. Lopta se fino kretala. Ovo je recept za dalje što se igre tiče.

 

Plašim se da smo jednom nogom se već oprostili od top 8 , makar smo se lepo ložili od gazdine izjave. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jos jedan poraz na nemanje publike. 

 

Umesto 7-6 imamo 4-9. Eto koliko znaci pun Puonir. 

 

Sudjenje je bilo nikad gore. Da je ono bilo na nekom barem minimalno losem nivou i na konto toga bi Zvezda dobila utakmicu, ali je na zalost bilo katastrofalno lose. 

 

I sve ako to stavimo na stranu, zasto Uskokovic vise nije ulazio u igru? Hocemo li opet na sledecoj utakmici da kukamo kako nemamo pleja? Sa druge strane nadam se da je i Sale shvatio da je O'mrcina najmanje stetna na poziciji 5 i da mozemo tu da dobijemo cak i neki benefit od njega iako je izgubio na pregrst skokova. 

Edited by mmajstor
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...