Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Doncic is listed as questionable for Tuesday's game against the Spurs due to a sprained right wrist.

Spin: This is the first we've heard of the issue, as Doncic was not included on the initial report earlier Monday.

Chances are, it's nothing too serious, but the All-Star's status is obviously one to monitor as Tuesday night's game approaches.

 

shutterstock_123837895-696x461c-696x365.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Ustadoh i vidoh Biz 40 minuta skoro. Kakva govna iz sarlote, nikad GOAT od tebe Jordane kada si ovakav dunster jebo te Kwame Brown.

 

a čekaj, ti si bacio bizmarka u poslednjem kolu protiv nicklorda koji ni ne namešta igrače i sad ti je jordan kriv

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Na kraju ima da dobije zveki zbog kvantiteta utakmica.

 

Nevezano za jinxovanje, jako je tesko igrati kad mu Klej i Kari imaju po 4 meca, oni su sinoc napravili 17 asistencija na 1 izgubljenu.

 

Rozier naravno carrier high.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Magia said:

 

Nevezano za jinxovanje, jako je tesko igrati kad mu Klej i Kari imaju po 4 meca, oni su sinoc napravili 17 asistencija na 1 izgubljenu.

 

Rozier naravno carrier high.

Sada je sansa da se izbacis sva 5 ti imaju 3 meca. Sledece nedelje vec Trae,Beal i Ingram imaju po 4.
I jos izvrsno gadjate obojica izmene svaka cast 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Na kraju ima da dobije zveki zbog kvantiteta utakmica.

 

Mrsh bre tamo. Jebeni Badnholzer resio ajd da odmara startnu petorku zbog b2b meca nego i jebenog Marvina Vilijamsa:hammer:  Kao da je prethodni dan igrao 30 minuta.Navavno Madjijin Iljasova je igrao:twak: Jebo Janisovu povredu i dan kad  se povredio.Nigde nije izasla vest za to do pre 10 minuta pred mec sto bi rekao Dejo u usta ga skrbava jebem ( mislim na Bada).Spicih izmenu uz kurac, a meni svaka izmena vazna, ja nemam Madjija supertim.Na koji kvatitet mislis kad su provredjeni i Lamarkus i Batler nesreco jedna. Plus Madjija ima Markanena ,PJ, Pula, Granta i Chiozu sa 4 meca.

 

Ne daju mi bre da izgubim ko covek, ko Jugoslavija protiv Drim tima 3 '96 u Atlanti.Ja nemam Lamarkusa ko sto mi nismo imali Savica.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...