Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

55 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Živ si :classic_tongue:

 

I nemoj mnogo da se nerviras, još malo pa ce sutra i moći ćeš da prosetas do Olimp-a :s_d:

 

Si ziv ti, jel si bio u karantinu:classic_tongue: Ili si jos u Dojchland. Si video kako lepo opremaju halu sportova da bude Covid -19 bolnica, kreveti bolji nego na sajmu.

 

Sta ce ti Olimp sad kad nema sta da se igra. A i kojce mi kad imam naloge na Mozzartu i Socceru online.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Si ziv ti, jel si bio u karantinu:classic_tongue: Si video kako lepo opremaju halu sportiva da bude Covid -19 bolnica, kreveti bolji nego na sajmu.

 

Sta ce ti Olimp sad kad nema sta da se igra. A i koj ce mi kad imam naloge na Mozzartu i Socceru online.

 

Živ sam ... Pomalo 😄( dokurcio mi malo bio 4um) + koristim ovo skraćeno radno vreme i sunčane dane da što više vremena provedem napolju ( reke jezera) i vožnji bicikla.. Juče sam ubio cca 60ak km 😴

Nema karantina u mom selu, život manje više normalno ( ako izuzmemo to što ne rade diskici, kafići i slične kulturno obrazovne institucije  : P )

 

Dok oni opreme halu, epidemija će proći..

 

I da ne zaboravim, ono najvažnije, zence mi zabranilo da komentarišem po društvenim mrežama i pišem protiv Vučka i Vlade, kaže, bolje da potrosimo pare na odlazak na more, nego na kazne:lol_2:

 

I kako nema šta da se igra, imaš "loptice" ( Lucky 6) 🤣

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Živ sam ... Pomalo 😄( dokurcio mi malo bio 4um) + koristim ovo skraćeno radno vreme i sunčane dane da što više vremena provedem napolju ( reke jezera) i vožnji bicikla.. Juče sam ubio cca 60ak km 😴

Nema karantina u mom selu, život manje više normalno ( ako izuzmemo to što ne rade diskici, kafići i slične kulturno obrazovne institucije  : P )

 

Dok oni opreme halu, epidemija će proći..

 

I da ne zaboravim, ono najvažnije, zence mi zabranilo da komentarišem po društvenim mrežama i pišem protiv Vučka i Vlade, kaže, bolje da potrosimo pare na odlazak na more, nego na kazne:lol_2:

 

I kako nema šta da se igra, imaš "loptice" ( Lucky 6) 🤣

 

Mislim znali smo da si seljak, al sad znamo 100 posto :s_d: Koje je selo u pitanju ?

 

Kakav crni Laki6 pa to samo igraju osvedoceni kockari bez skila i znanja.

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Trae Young gave out his phone number to fans during his HORSE loss to Chauncey Billups on Sunday. 

ESPN showed the phone number (404/737-4344) in a graphic during the contest and Young said he's trying to stay connected to his fans during the quarantine.

 

 

 

Saljem coveku poruku u kojoj se izvinjavam sto ga sticajem okolnosti nisam izabrao u drugoj rundi, i zamolicu ga da presedi prvu nedelju ako se nastavi sezona:s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
5 hours ago, Zvezdinho said:

@Xpert -u i meni posto smo pobedili prvog favorita za osvajanje titule @Magia:61:

 

Tebe samo možemo da vratimo tamo odakle si došao 😛

 

Nego:

 

1: Otvaraju se kladionice, će platis kafu ? 😴

2: Mogao je Bata Gašić da postavi nekakvu zaštitu, sjebace parket u Hali  😴

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

Kladionice otvorene jos u ponedeljnik samo ne znam zbog cega kad nema sta da se igra,a cepi placas ti da se iskupis sto nisi glasao za veto za onaj Michel trejd.

 

Ako se ponistava sezona jel to znaci da @Wook opstaje u liZi :s_d:

 

Verovatno sam bio na višednevnom tretmanu "ozoniranja" pa nisam glasao ... Ili sam možda i glasao, #ebem li ga 😁

 

Samo da Vučko olabavi mere ( 28 dana karantin-a) , ima da platim i dve kafe 😛

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...