Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

lepo. odbranjeni def rebs iako je igrao hasan seckati. 

 

sad protiv kaosa, to su vazda tvrdi i mučni dueli, bez obzira na formu i snagu. 

 

oštrio sam se da apliciram za bambu ali ne mogu da gledam u pasulj da li će da igra 15 min zbog 5rebs/2blk. rols rojs je u kući. 

 

++

nakon kratkog subotnjeg oporavka, poslao sam maxu natrag u depru. sry delgado

 

giphy.gif

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Magia said:

Cestitke Uchihi na vrhunskom mecu, odlicnu ekipu ima, Towns je ubica. 

Svi se kao nesto lozimo, a proslogodisnji sampion drugi na tabeli bez PGa i Bagleya.

Bice nezanimljivo do kraja godine kad se vrate. 
 

Cestitke i tebi Madjijo, ceramo se u PO. 

 

Ja sam super zadovoljan rezultatom, bez Simonsa i Batuma, KAT suspenzija na jednom, Micel samo dve utakmice. Protiv prvog favorita sto bi rekli neki forumasi(tm). 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Magia said:

Svi se kao nesto lozimo, a proslogodisnji sampion drugi na tabeli bez PGa i Bagleya.

Bice nezanimljivo do kraja godine kad se vrate. 

Da se ne bude da se pravim lud, nisam baš očekivao ovakav start. Malo je raspored bio naklonjen. Dva igrača rotiram stalno, da se ne bih nešto posebno vezivao za igrače, pa da upadnem u neke glupe dileme. Još Pati Mils mi je upitnik, ne volim da imam bilo koga iz Sparsa u timu. 

 

Opet, treba ostati u 4, korigovati malo ekipu i to je sve, u plej-ofu je ionako nenormalno važno dobro gadjati anonimuse. Bonzi Kolson zauvek u srcu.

 

Nisam pratio detaljno, ali ne znam zašto su konji pri dnu tabele. U teoriji, ova drvenarija koju su okupili bi trebalo da garantuje bolje rezultate.

Link to comment
Share on other sites

ae BRe budi miran da ne zovem u pomoc BoraBoru  da te gepekujemo..

 

Brown 1 utakmicu, Jabari 2, kada je sve bilo odluceno... onaj tvoj Grik 4 partije koje nikada nece ponoviti (nesto slicno kao onoj sreckovic kolo pre tebe ), LBron u telu Luka ,fakerTaker DD...itd 

 

I da ne zaboravim, duvaj ga :wink2:

 

P.S: hocemo li da nastavimo ove nase visednevne visenedeljnje visegodisnje pregovore :whistling:

 

:s_d:

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

Debeli bez krstenog centra mozes odmah vec da se spremas za B ligu    Madjijinog coownera.

 

Ove nedelje Bejns samo 2 meca :classic_sad: Ali zato sledece 5 komada:classic_cool:

 

Spreman sam ja, pregovori su odavno zavrseni, detalji utanaceni, ugovor potpisan, samo da odradimo jos koji trade do pocetka PO .... Onda cu movci i ja, kao i Delgisha da napisem da imam titulu, finale :wink2:

 

Josh u sredu back to black nazad na posao :hammer:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...