Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

ma moze i tumbas da bude trener/menadzer, nemamo dinara, ima opet da dovode igrace za dz sa kojima ni njihovi menadzeri ne znaju sta ce a nasa go*na ce da im davaju ugovore od 5 - 10 soma mesecno i predstavljaju ih za pojacanja

Link to comment
Share on other sites

Quote

Sutra danas se nadamo ulasku u finale kupa, a u nedelju ne propustite poslednju utakmicu jedne od najvećih legendi u istoriji Partizana, Saše Ilića na stadionu JNA + bonus track teranje najgore uprave u istoriji Partizana iz svetinje. Dress code: svečano odelo ili dres sa brojem 22. Svi na JNA! 19.05.

60444885-2145892132175500-14851758281185

 

gtr

Link to comment
Share on other sites

Partizan, za razliku od Radnickog, ne uziva ni pribliznu protekciju faraona (posto ni ovde ne sme ime da mu se spomene, pretpostavljam).

Da li znas ko je Ivica Toncev, cime se bavio, cime se bavi i kakav mu je pedigre?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, T.L.T.I said:

Partizan, za razliku od Radnickog, ne uziva ni pribliznu protekciju faraona (posto ni ovde ne sme ime da mu se spomene, pretpostavljam).

Da li znas ko je Ivica Toncev, cime se bavio, cime se bavi i kakav mu je pedigre?

Nema potrebe da mi objasnjavas ko je Toncev. Da li ja tebi treba da objasnjavam ko je Vucelic? (Ovo je retoricko pitanje, znam da znas)

Cinjenica je da na celu najjacih klubova u Srbiji stoje teski olosi i kriminalci.

Zato je malo degutantno da za svaku sudijsku odluku koja ode protiv Partizana, kriv je Vucic, Toncev ili generalno SNS. Za ovo stanje, u kojem se trenutno nalazimo, pre svega smo krivi mi, tj (ne)ljudi koje vode nas klub.

 

A sad da se vratimo na fudbal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako nešto bi se npr. sviralo RN-u ili CZV, tu je ta razlika. 

Najbolji primer ti je i ovaj lakat, na koji Lalatović nije nešto skakutao. 

O šljamu u FKP sam pisao, uzduž i popreko. 

Da bi postojala ideja u igri, potreban je trener. 

Poslednji naš se zvao Marko Nikolić. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Xpert said:

Veceg alibi sudiju od ovog Lukica u zivotu video nisam.

 

Ovo sam i ja "krenuo" da napisem 😄 Osim (ne)kvaliteta fudbala 😄, veci utisak je ostavio sudija, nestvarno je koliko je imao pogresnih procena i odluka.

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

borbena utakmica

igrali smo cvrsto ali za rezervom, najvise sam se plasio da ne udjemo sa tom nekom idejom da imamo povoljan rezultat u beogradu, morali smo od prvog minuta da krenemo da damo gol

na kraju smo i uspeli hvala bogu i zasluzeno otisli u finale

ono su bili penali za nas

 

ne verujem da ce nis ostati domacin finala, vrv ce se prebaciti u beograd

u finalu borbeno, u meso, i sto skuplje prodati svoju kozu ako budu imali snage i srece probati napraviti iznenadjenje i dobiti cigane

Link to comment
Share on other sites

Savo je doveden da bi mu se ucinilo. Suskalo se da ima finansijskih problema, da je sve potrosio i plus neki nerascisceni imovinski odnosi. Sad me plasi ovo sto ce mozda osvojiti trofej i na kraju ostati.
Ali ako nista drugo juce je bar ispao covek za razliku od Lalatovica. Sasvim korektna izjava, dok ovaj drugi govori o sreci. Trebao je biti iskljucen jos na poluvremenu zbog onog majmunisanja pored aut linije.
Sto se tice same utakmice nema se sta puno reci. Fali tu kvaliteta da bi moglo bilo sta da se uradi. Teren je bio ocajan. Mada, ima i gorih u ligi. Igra na obe strane je bila katastrofalna, tako da mi je glavni sudac bio u centru paznje. Veci penal od one ruke ne moze biti. Lopta na putu do gola pogadja igraca u ruku. Ne moze se kao izgovor uzimati kratko rastojanje. Onaj lakat je posebna prica, vidjao sam da se daje crveni i za manje. Dopustao je i previse prigovora od domacina.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert changed the title to FK Partizan 2019/20
  • Lobotomija locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...