Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

2 hours ago, Cooper said:

Demantovano.

Ali bilo je očekivati udarce ispod pojasa dnevnog smeća brata Vučića.
Izgleda da je ozbiljna prpa za kup.

Čudi me da ih prošle sezone nije bilo da izveštavaju oko šamaranja golmana jednog drugog kluba na proslavi titule.

Kao da ne znamo ko u stvari vodi klubove u ovoj jadnoj državi....

Link to comment
Share on other sites

Vodi isti onaj koji namešta svaki mogući ishod od raznih tendera pa do predsednika skupštine stanara.

Pa se opet ljudi tripuju da je u sportu dopustio pošteno nadmetanje.

Ali većini očigledno to toliko ne smeta kao npr. izbor za prvu harmoniku ili pesmu Beovizije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba animirati malo navijace i dizati atmosferu da se prica o fudbalu..cim izlazi sponzorisano na fbooku i tekst potpisuje ekipa Blica, znas odkle dolazi i o cemu se radi

 

Ovaj deo je najbolji:

 

Quote

Naime, kako saznajemo, oni su bili nezadovoljno jer se strateg crno-belih nije pojavio na sastanku sa navijačima zakazanom dan ranije. Milošević je došao u restoran nakon nekoliko dana baš u trenutk kada je za susednim stolom sedelo nekoliko navijača.

 

Sve to usred vanrednog stanja, u prepunom restoranu koji godinama ne radi.Jebeni amateri.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kome nije jasno zasto i cemu sve ovo, evo sjajnog objasnjenja:

 

 

Ceo klip je genijalan, ali sekvenca od 18-og minuta je da se najezis...cak je i blicz tu

Duboke su to traume i ozbiljno poremecen lik da bi Savi zaboravio sve ovo..

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve dve legende, da ne napisem neki grublji izraz. 

Samo mi nije jasno sta ce u utisku nedelje ako ga ne zanima politika i nema nikakve koristi ili veze sa politickom scenom... Mora da mu se digo k da kaze kako je patriota pa je zato tu..

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Igor028 said:

Kakve dve legende, da ne napisem neki grublji izraz. 

Samo mi nije jasno sta ce u utisku nedelje ako ga ne zanima politika i nema nikakve koristi ili veze sa politickom scenom... Mora da mu se digo k da kaze kako je patriota pa je zato tu..

 

Savo je bio dugogodisnji aktivni clan DS-a, opste poznata stvar. Ne znam kako dajes sebi za pravo da pricas o coveku o kome nista ne znas.

O patriotama i patriotizmu je lepo objasnio i u klipu nego te je mrzelo da slusas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Starešina said:

 

Savo je bio dugogodisnji aktivni clan DS-a, opste poznata stvar. Ne znam kako dajes sebi za pravo da pricas o coveku o kome nista ne znas.

O patriotama i patriotizmu je lepo objasnio i u klipu nego te je mrzelo da slusas.

Pokazao je kakav je covjek,poltron kao i svi ostali.Najveci kriticar Karadzica a onda za funkciju u savezu pjeva hvalospjeve o njemu,nagledao sam se takvih mnogo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Starešina said:

 

Savo je bio dugogodisnji aktivni clan DS-a, opste poznata stvar. Ne znam kako dajes sebi za pravo da pricas o coveku o kome nista ne znas.

O patriotama i patriotizmu je lepo objasnio i u klipu nego te je mrzelo da slusas.

Covek sam kaze to vezano za politiku, da nema koristi da ga niko nije ubedio da dodje kao gost tu, da nece da se bavi politikom ozbiljno.... 

Verovatno je cisto zbog sebe dosao iz Spanije da bude gost "Utiska nedelje"... 

Ti ga verovatno znas, najbolji ste drugovi pa imas pravo da pricas, a ja nemam ocigledno...

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Igor028 said:

Covek sam kaze to vezano za politiku, da nema koristi da ga niko nije ubedio da dodje kao gost tu, da nece da se bavi politikom ozbiljno.... 

Verovatno je cisto zbog sebe dosao iz Spanije da bude gost "Utiska nedelje"... 

Ti ga verovatno znas, najbolji ste drugovi pa imas pravo da pricas, a ja nemam ocigledno...

 

 

Covek je bi aktivni clan DS-a i podrzavao je tu politiku koja je bila u suprotnosti sa politikom bolesnika, a kao fudbaler, bio je i atraktivan gost tada.

Ne znam sta te buni, dodji do poente.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Starešina said:

 

Covek je bi aktivni clan DS-a i podrzavao je tu politiku koja je bila u suprotnosti sa politikom bolesnika, a kao fudbaler, bio je i atraktivan gost tada.

Ne znam sta te buni, dodji do poente.

 

Kao i Goranche Vesic.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nas klub je na takvim granama da mi uopste ne zvuci nerealno da neki sivonja sa juga koji se predstavlja za nekakvog vodju samara trenera partizana

ne kazem da se desilo ali ova prica jeste aktuelna nekoliko nedelja

 

inace ljudi mislim "ljudi" iz uprave se hvale u demantu kako taj restoran naseg kluba ne radi godinama ?!

pa pi*ka ti materina raspala zasto ne radi !!!

jel problem da se vodi taj restoran na stadionu i da se ljudima koji su radili u njemu da ono sto su zaradili 

stoka bezrepa

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dublje od dna. #onokad branis najvecu stetocinu i najveceg kriminalca koju je ova zemlja proizvela (a konkurencija nije mala), samo zato sto je vlasnik tvog kluba i omogucava ti radovanje Muppet Show-skim titulama.:krstipd4:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...