Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

2 hours ago, ObiW said:

 

Ako se ja kao Amerikanac ne sekiram, sto bi se ti kao Kanadjanin sekiras?

 

 Pa valjda cu ja da zivim u toj apokalipticnoj Mad Max Americi a ne ti.

 

Vidim ja da si ti postao pravi americki (dumbokratski) mihalj kertes 😂,  ...... "Ako se ja kao Madjar ....." 

 

Vidim i da nikada nisi bio u Kanadi jer je zamisljas kao daleki, egzoticni Island. Pa, kako da ti objasnim ..... Ja se zanimam sta se radi kod velikog komsije iz vrlo jednostavnog razloga ..... da znam treba li sutra da idem na posao ili mogu slobodno ostati kuci i uzeti neplaceno. I tako jedno 80% Kanadjana. Prvo bi mi nayebali zbog madmax okazio-nakazio Amerike, pa tek onda vi.

 

A to sto se ti ne sekiras zbog navale Hussein obaminih zombija, to ti znas zasto. Ja mogu samo da nagadjam ..... neinteligencija, neobavestenost, a mozda i volis komunizam, ko ce znati.

 

Kako zalezes za njih, cini se da su ti prirasli k.... srcu.

Edited by Denis Jasharevic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

Vidim ja da si ti postao pravi americki (dumbokratski) mihalj kertes 😂,  ...... "Ako se ja kao Madjar ....." 

 

Vidim i da nikada nisi bio u Kanadi jer je zamisljas kao daleki, egzoticni Island. Pa, kako da ti objasnim ..... 

...Vidim ja da si ti malo posenilio. Pre 3-4 nedelje sam ti objasnio da sam veoma cesto poslovno u Kanadi, i da sam do sada skupio oko godinu dana boravka tamo. Guess what? Niko od Kanadjana sa kojima saradjujem se ne zanima za Ameriku kao ti. A zavise od Amerike mnogo vise nego ti, jer rade za americku kompaniju. Nije do njih, do tebe je.

 

Za Kanadu nema zime (hahaha... za Kanadu nema zime... hahaha) sve dok ima kome da prodaje naftu, poslednji put kada je nafta otisla u nebo odnos americki-kanadski dolar je bio 1:1. Tada si lepo mogao da vidis koliko je ta zemlja skuplja nego Amerika. O porezima kanadskim sam ti vec rekao koliki su, poslednji put kada si me optuzio da nemam pojma o Kanadi, a mogu da ti pricam i o tome koliko bedne su provincijalne penzije (provincijalni porez ide i do 20%), a i o uslovima pod kojima mozes i da ne primas saveznu penziju (iako mogu da ti uzmu do 37% saveznog poreza), sto je u Americi nezamislivo. Mozemo i o blagodetima kanadskog zdravstva gde mozes da cekas na operaciju kuka godinu dana, sto je i u danasnjoj Srbiji nezamislivo. Tako da... izvoli rusi kanadski socijalizam kod kuce, ne sekiraj se za americki socijalizam.

...

50 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

 

 

A to sto se ti ne sekiras zbog navale Hussein obaminih zombija, to ti znas zasto. Ja mogu samo da nagadjam ..... neinteligencija, neobavestenost, a mozda i volis komunizam, ko ce znati.

 

Kako zalezes za njih, cini se da su ti prirasli k.... srcu.

...

Ja bih na osnovu toga sto nikad u ruci nisi drzao pistolj,a brines se sta ce biti sa americkim drugim amandmanom mogao da nagadjam da si ti zaludna strina koja zivi za fajt na internetu. Da me zla sudbina zadesi da zivim u Kanadi i meni bi bilo dosadno.... sneg, sneg pa onda u julu i avgustu malo sunca i vetra pa onda opet sneg. A oko mene svi ljubazni i mekani, sto da radim bez akcije po citavi dan. Ah evo meni interneta da se malo osetim zivim. Udri....

Link to comment
Share on other sites

Libtardi i dumbokrate zakrvavljenih ociju spremaju juris na napaceni i slabo naoruzani americki narod i njihova vekovna ognjista. U tome se posebno istice djevojka-konobarica Okazio-Nakazio, bivsi predsjednik Hussein, stari dzihadlija i kurva Hellary Rotten (lock her up). Ako se nista ne preduzme, oni ce za 5 godina sjebati Ameriku.

 

Gospodin Trump i njegova uopste nekorumpirana porodica se grcevito odupiru stojeci na braniku svih sloboda garantovanih ustavom, ne zaleci sebe za dobro svih Amerikanaca. 

 

Niko me ne moze ubijediti da nije tako. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Honey Badger
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ObiW said:

...

 

Za Kanadu nema zime (hahaha... za Kanadu nema zime... hahaha) sve dok ima kome da prodaje naftu, poslednji put kada je nafta otisla u nebo odnos americki-kanadski dolar je bio 1:1. Tada si lepo mogao da vidis koliko je ta zemlja skuplja nego Amerika. O porezima kanadskim sam ti vec rekao koliki su, poslednji put kada si me optuzio da nemam pojma o Kanadi, a mogu da ti pricam i o tome koliko bedne su provincijalne penzije (provincijalni porez ide i do 20%), a i o uslovima pod kojima mozes i da ne primas saveznu penziju (iako mogu da ti uzmu do 37% saveznog poreza), sto je u Americi nezamislivo. Mozemo i o blagodetima kanadskog zdravstva gde mozes da cekas na operaciju kuka godinu dana, sto je i u danasnjoj Srbiji nezamislivo. Tako da... izvoli rusi kanadski socijalizam kod kuce, ne sekiraj se za americki socijalizam.

...

...

 

 

Interesantno, kazes da sam ja svadljiv, a ja se slazem da svim sto si napisao.

 

Utoliko je jos nenormalnije sto podrzavas opciju koja Kanadu ne vadi iz usta kao zemlju na koju USA treba da se ugleda. Pa oni non-stop obecavaju Amerima kako je socijalizam moguc bukvalno govoreci "zasto ne bi moglo kod nas u Americi, pogledajte kako to savrseno funkcionise u Kanadi". 🤣

Link to comment
Share on other sites

Eto nama nove radosti i primera mladalackog entuzijazma:"AOC i pranje sudova". Pazi sad. kako daje ljudi ne zezaju, ako nesto ovako objavi. 

@HB

Sto se DT tice, cini se da ce da probudi neki razum i ponuka ljude da ponovo misle svojom glavom. Ako ovo prodje onda vise nema razima i sve je gotovo. Kako rade dems, ovoga ce da biramo jos 5 mandata, ima ko Tito da bude do smrti.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Honey Badger said:

Libtardi i dumbokrate zakrvavljenih ociju spremaju juris na napaceni i slabo naoruzani americki narod i njihova vekovna ognjista. U tome se posebno istice djevojka-konobarica Okazio-Nakazio, bivsi predsjednik Hussein, stari dzihadlija i kurva Hellary Rotten (lock her up). Ako se nista ne preduzme, oni ce za 5 godina sjebati Ameriku.

 

Gospodin Trump i njegova uopste nekorumpirana porodica se grcevito odupiru stojeci na braniku svih sloboda garantovanih ustavom, ne zaleci sebe za dobro svih Amerikanaca. 

 

Niko me ne moze ubijediti da nije tako. 

 

 

Pa tebe niko i ne pokusava da ubijedi.

 

Propalo ti bratstvo i jedinstvo u'Bosni, pa onda u Vel'koj Britaniji, tebi je USA ostala poslednja sansa da B&J negde izdrzi 😂.

 

Evo, pre neki dan svi cestitaju sto su na sva 3 najvaznija takmicenja za Miss Amerike prvi put u istoriji sve 3 pobednice Afro-Amerikanke 🤣 ..... 

 

Pa ni yugo komunisti nisu bili toliko bolesni u glavu da namestaju takmicenja za lepotu po nacionalnom kljucu. Koliko se secam Dalmatinke su tu nenadjebivo dominirale.

 

Zao mi onih devojaka, slatke su, ali i one jadne znaju da je Hussein bio predsednik zirija 😂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

Pa tebe niko i ne pokusava da ubijedi.

 

Propalo ti bratstvo i jedinstvo u'Bosni, pa onda u Vel'koj Britaniji, tebi je USA ostala poslednja sansa da B&J negde izdrzi 😂.

 

Evo, pre neki dan svi cestitaju sto su na sva 3 najvaznija takmicenja za Miss Amerike prvi put u istoriji sve 3 pobednice Afro-Amerikanke 🤣 ..... 

 

Pa ni yugo komunisti nisu bili toliko bolesni u glavu da namestaju takmicenja za lepotu po nacionalnom kljucu. Koliko se secam Dalmatinke su tu nenadjebivo dominirale.

 

Zao mi onih devojaka, slatke su, ali i one jadne znaju da je Hussein bio predsednik zirija 😂

 

Nije jos propalo B&J u UK, batrgamo se jos. Libtardiramo se. :bravo:<--Libtardirani smajli

 

Joj, u pravu si za Dalmatinke, noge do ramena, a ramena jaka, a jos one visoke... Uh. Kakve su te Afro? Jesu li cemu makar? Neka ih, sta fali. :classic_laugh:

Edited by Honey Badger
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mrd said:

Eto nama nove radosti i primera mladalackog entuzijazma:"AOC i pranje sudova". Pazi sad. kako daje ljudi ne zezaju, ako nesto ovako objavi. 

@HB

Sto se DT tice, cini se da ce da probudi neki razum i ponuka ljude da ponovo misle svojom glavom. Ako ovo prodje onda vise nema razima i sve je gotovo. Kako rade dems, ovoga ce da biramo jos 5 mandata, ima ko Tito da bude do smrti.

 

 

Dumbokrate mu za sad suprotstavljaju budalastog Sandersa, Bidena i Elizabeth Warren. Cini mi se da ima i neki Beto ili tako nekako i upratio sam nekog koji je znamenit po tome sto je u istopolnom braku, ne mogu da se sjetim imena. Nisam siguran da iko od njih ima sansu protiv Trumpa. 

Edited by Honey Badger
s u z
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Honey Badger said:

 

Dumbokrate mu za sad suprotstavljaju budalastog Sandersa, Bidena i Elisabeth Warren. Cini mi se da ima i neki Beto ili tako nekako i upratio sam nekog koji je znamenit po tome sto je u istopolnom braku, ne mogu da se sjetim imena. Nisam siguran da iko od njih ima sansu protiv Trumpa. 

Biden im je bio najjaci kandidat, ali mislim da se upucao u nogu kad je rekao da USA ima obavezu da obezbedi besplatan healthcare za ilegalne emigrante.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Angelia said:

Biden im je bio najjaci kandidat, ali mislim da se upucao u nogu kad je rekao da USA ima obavezu da obezbedi besplatan healthcare za ilegalne emigrante.

 

Bajden i Sanders su 'nako nekako vise za gerontoloski centar nego belu kucu. Ajd, mozda bi prvi mandat izgurali, al' se pitam koji ce im to sada kada treba mirno da krckaju penziju i idu na pecanje. Nije ni Tramp daleko za njima, on moze i dalje da pika golf. Sve to treba na djubriste istorije. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Honey Badger said:

 

Dumbokrate mu za sad suprotstavljaju budalastog Sandersa, Bidena i Elisabeth Warren. Cini mi se da ima i neki Beto ili tako nekako i upratio sam nekog koji je znamenit po tome sto je u istopolnom braku, ne mogu da se sjetim imena. Nisam siguran da iko od njih ima sansu protiv Trumpa. 

 

Ako nastave ovako da sire listu ima da svakako puknu kao tikve. Vise valjda ni nema preostalog demokrata koji nije u trci za predsednika. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Baby said:

 

Bajden i Sanders su 'nako nekako vise za gerontoloski centar nego belu kucu. Ajd, mozda bi prvi mandat izgurali, al' se pitam koji ce im to sada kada treba mirno da krckaju penziju i idu na pecanje. Nije ni Tramp daleko za njima, on moze i dalje da pika golf. Sve to treba na djubriste istorije. 

Biden je usao zato sto su svi znali da je imao najbolju sansu kao umereni demokrata, ovo sve ostalo posto gura razne extremne leve ideje je boranija - leva smetala. Medjutim sad kad je i on zalutao u ono sto je mislio da ce da mu da neki popularni glas, pa preterao....

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Baby said:

 

Ako nastave ovako da sire listu ima da svakako puknu kao tikve. Vise valjda ni nema preostalog demokrata koji nije u trci za predsednika. 

Samo pokazuju koliko su razdvojeni i razbucani. Nema organizacije i ujedinjenog plana.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Angelia said:

Biden je usao zato sto su svi znali da je imao najbolju sansu kao umereni demokrata, ovo sve ostalo posto gura razne extremne leve ideje je boranija - leva smetala. Medjutim sad kad je i on zalutao u ono sto je mislio da ce da mu da neki popularni glas, pa preterao....

 

Ma svi oni drve neku pricu zarad glasova, mislim da je apsolutno nebitno sta ko prica. Tramp se izvaljuje na satnoj bazi i nikom nista. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Baby said:

 

Ma svi oni drve neku pricu zarad glasova, mislim da je apsolutno nebitno sta ko prica. Tramp se izvaljuje na satnoj bazi i nikom nista. 

:smiley34:

Trump govori ono sto se narodu svidja. Vidis da ce poceti da hapse zene kad urade abortus, a valjane demokrate pricaju o garbage dispenser-u. :)

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Angelia said:

Biden im je bio najjaci kandidat, ali mislim da se upucao u nogu kad je rekao da USA ima obavezu da obezbedi besplatan healthcare za ilegalne emigrante.

 

Nije to bas toliko skandalozna izjava da mu na osnovu toga propadne kampanja. Ocekujem mnogo bolje gafove ako bude zvanicni kandidat. Ali mislim da je jos rano. Ako je u pitanju ikakva strategija Dumbokrata, onda je to da ih sada izbacuju kao Winona Ryder ping-pong loptice da osjete puls biraca. 

 

Ako se ne varam, samo su Jimmy Carter i Bush Sr imali po jedan mandat u zadnjih 50 godina i ako je po tome suditi, tesko ce neko od gore navedenih skinuti Trumpa osim ako on sam nije dodijao Amerikancima zbog svega sto radi. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mrd said:

:smiley34:

Trump govori ono sto se narodu svidja. Vidis da ce poceti da hapse zene kad urade abortus, a valjane demokrate pricaju o garbage dispenser-u. 🙂

 

Eh mrde, pa narodu se svidja ono sto ga marketing ubedi da treba da mu se svidja. 

 

Nisam bas najsigurnija sta si hteo da kazes sa hapsenjem, abortusom i ocuvanju planete... ali meni je normalnije da se prica u ovom veku o ocuvanju planete ako smo je vec toliko iznakazili, nego zabranjivanju abortusa. Ta dva se ustvari kose jedno sa drugim. 

Link to comment
Share on other sites

Biden je poprilični favorit po svim anketama i nešto ne vidim kako će se to promeniti.

 

Kad smo kod anketa, ne kapiram kako ona Elizabeth Warren ima i ovih 8% podrške, žena je hodajući blam (but then again, Theresa May je premijer UK). Ako je već do ženskih kandidata, gde je podrška za gospođu Gabbard koja ne može da dobaci ni do 1%?! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Honey Badger said:

 

Nije to bas toliko skandalozna izjava da mu na osnovu toga propadne kampanja. Ocekujem mnogo bolje gafove ako bude zvanicni kandidat. Ali mislim da je jos rano. Ako je u pitanju ikakva strategija Dumbokrata, onda je to da ih sada izbacuju kao Winona Ryder ping-pong loptice da osjete puls biraca. 

 

Ako se ne varam, samo su Jimmy Carter i Bush Sr imali po jedan mandat u zadnjih 50 godina i ako je po tome suditi, tesko ce neko od gore navedenih skinuti Trumpa osim ako on sam nije dodijao Amerikancima zbog svega sto radi. 

 

 

Nije skandalozna izjava, nego suvise leva. A on je trebao da bude umeren.

u svakom slucaju ovaj drugi paragraf se slazem. Ja sam i prethodno komentarisala da je Dems najbolje da odsede ovu rundu, reorganizuju stranku, odmaknu se od vristecih levicara i vrate se u 2024 sa nekim ozbiljnim kandidatom. Ionako su im sanse tada jako dobre, posto je retko da jedna stranka uzima treci mandat.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, djole said:

Biden je poprilični favorit po svim anketama i nešto ne vidim kako će se to promeniti.

 

Kad smo kod anketa, ne kapiram kako ona Elizabeth Warren ima i ovih 8% podrške, žena je hodajući blam (but then again, Theresa May je premijer UK). Ako je već do ženskih kandidata, gde je podrška za gospođu Gabbard koja ne može da dobaci ni do 1%?! 

 

Za Tulsicu 😍😍 je i jedan posto puno.

 

Tesko ce Bajden pobediti na demokratskim izborima, a protiv Trampa tek nema sanse. Bajden je jak u anketama na prepoznatljivost, ali kad krene kampanja pocece da pada. On je vec jako star, u politici je hiljadu godina i nema nista novo da ponudi. Ja bih dodao i da je katolik, a statisticki gledano katolici jako tesko postaju predsednici ( da li je sem Kenedija bio jos neko?). U potpunom haosu demokratskih prajmarisa Sandersu dajem najvece sanse, jos kad ga podrzi Pohakontas pobeda je sigurna.

 

Samo, verovatnoca da neki od demokratskih kandidata ne doceka izbore je prilicno velika. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Angelia said:

Nije skandalozna izjava, nego suvise leva. A on je trebao da bude umeren.

u svakom slucaju ovaj drugi paragraf se slazem. Ja sam i prethodno komentarisala da je Dems najbolje da odsede ovu rundu, reorganizuju stranku, odmaknu se od vristecih levicara i vrate se u 2024 sa nekim ozbiljnim kandidatom. Ionako su im sanse tada jako dobre, posto je retko da jedna stranka uzima treci mandat.

 

 

Tesko ce to da se desi, ustvari, jos 6 godina Trampa ce dovesti onog cega se ocito najvise bojis. On je toliko zabrazdio u nekoj nekorektnosti da je izjavio pre neki dan nesto u stilu "ja nisam da se puca na imigrante, kao u nekim zemljama (?!), ali sta da rade siroti cuvari granice pred navalom" 

 

Ovakve izjave odbacuju i centar ulevo. Kada tada ce demokrate doci na vlast, samo ne ove danasnje, nego jos gore. Akcija - reakcija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Honey Badger said:

Joj, u pravu si za Dalmatinke, noge do ramena, a ramena jaka, a jos one visoke... Uh. Kakve su te Afro? Jesu li cemu makar? Neka ih, sta fali. :classic_laugh:

 

Pa ja, Dalmatinke, kako nece biti, odrasle na suncu, jele ribu, plivale, nisu cepale drva u šumi. Nije poenta kakve su te 3 crnkinje, kao što rekoh slatke su, nisam se bunio ni kad su Halle Berry ili Naomi Campbell bile misice, taman posla, rado bih im bio rob, mada im ove 3 nisu ni do kolena, nego što je ocigledno da to rade zbog naredjenja iz centralnog komiteta.

 

Oni kazu kako je Trump nenormalan, a oni bolesniji od njega, mnooooooooogo bolesniji od njega.

 

Oni su do skoro pricali kako ta takmicenja treba zabraniti, jer tretiraju zenu kao seksualni object i nije "progresivno", ali eto sad su im i ta takmicenja bogougodna. Cak je i #MeToo pozdravio pobedu Afrike, posle kad ih Tajson siluje bice kuku-lele, a zna se da Majk ima slabost prema lepoticama 😂

 

Videces da ce sledece godine na sva 3 izbora za Miss pobediti transdzenderi. 

 

Pa kad su oni od Martine Navratilove uspeli da naprave homofoba, zena legenda LGBT pokreta, ceo zivot posvetila tome, onda ti je jasno valjda koliko su bolesni.

 

 

1 hour ago, Honey Badger said:

 

Dumbokrate mu za sad suprotstavljaju budalastog Sandersa, Bidena i Elizabeth Warren. Cini mi se da ima i neki Beto ili tako nekako i upratio sam nekog koji je znamenit po tome sto je u istopolnom braku, ne mogu da se sjetim imena. Nisam siguran da iko od njih ima sansu protiv Trumpa. 

 

Sve vreme ja pricam tu pricu. Ako je on lud, ne moras ti da budes ludji da bi pobedio. Naprotiv, valjda trebas da nadjes nekog normalnog. Osim komuniste, ludog Bernija od 120 godina koji se jos sedamdesetih proslog veka divio SSSR-u, onog Bidena manijaka koji diše zenama za vrat, lazne Indijanke Elizabeth, tu je i retardirani Irac Robert koji je "prešao u Meksikance" uzevši ime Beto da im se uvuce u bulju, sprco 50 godina u dope, a u kampanju ide na skejtbordu i Kamale Harris koja je u kongres ušla preko jedno 3000 kreveta …… ja tu ne vidim nikoga ko nije ozbiljno degenerisan.

 

Kako god hoce …….. Trump igra golf i verovatno razmišlja "nisam planirao ni 4 godine da se zayebavam sa ovim, a sad cu izgleda morati 8 godina". :classic_biggrin:

 

što se mene tice, ne ratuje nigde i nema nameru - ako ga bas ne budu pritisli, skidam kapu, Kineze drnda, što mi je em milo, em drago, nemira nikakvih nema ….. pogotovo rasnih :thumbsup:, osim ako dumbokrate nešto ne nameste, kao što su pokušali - pa ispušili :s_d: …….

 

Odlican predsednik …….. za 3 koplja iznad ovih bolesnika što hoce da ukidaju avione i zabranjuju krave.

Edited by Denis Jasharevic
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, A sad said:

 

Za Tulsicu 😍😍 je i jedan posto puno.

 

Tesko ce Bajden pobediti na demokratskim izborima, a protiv Trampa tek nema sanse. Bajden je jak u anketama na prepoznatljivost, ali kad krene kampanja pocece da pada. On je vec jako star, u politici je hiljadu godina i nema nista novo da ponudi. Ja bih dodao i da je katolik, a statisticki gledano katolici jako tesko postaju predsednici ( da li je sem Kenedija bio jos neko?). U potpunom haosu demokratskih prajmarisa Sandersu dajem najvece sanse, jos kad ga podrzi Pohakontas pobeda je sigurna.

 

Samo, verovatnoca da neki od demokratskih kandidata ne doceka izbore je prilicno velika. 

 

Tulsi gospođetina. 

 

Na demokratske izbore sam i mislio. Stvarno teško zamišljam Sandersa kao kandidata za predsednika mada kod mlađarije to očigledno prolazi. Ne znam, ne znam, svi su tu poprilično ludi na svoj način.

 

 

Howard Schultz odustao, nešto ga nema?

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Baby said:

 

Eh mrde, pa narodu se svidja ono sto ga marketing ubedi da treba da mu se svidja. 

 

Nisam bas najsigurnija sta si hteo da kazes sa hapsenjem, abortusom i ocuvanju planete... ali meni je normalnije da se prica u ovom veku o ocuvanju planete ako smo je vec toliko iznakazili, nego zabranjivanju abortusa. Ta dva se ustvari kose jedno sa drugim. 

Procitaj prethodni post gde sam pridodao i link na abortus billove koje niko od demokrata nije adresirao. Upravo da se ta dva kose jedno s'drugim, ako je ocuvanje planete vaznije od prava zena, onda neka planeta malo saceka. First things first!

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

 

Videces da ce sledece godine na sva 3 izbora za Miss pobediti transdzenderi. 

 

 

 

Pa zar to ne bi bilo fenomenalno? :classic_laugh:

 

Nemam pojma za te izbore za miss ovoga i onoga, nikada to nisam gledao. Cuo sam jednu pricu kad je, nekada '80ih, izabrana Miss Zepce, pa pobjednicu pitali kako se osjeca kao pobjednica, ona odgovorila - eventualno. Ima i video neke Miss USA pa je nesto frfljala... Potrazi, ima sigurno na YT.

 

Ovo sa izborom Trumpa je mnoge izbezumilo, nisu navikli na ovakvog protivnika koji ne jebe zivu silu. Ne znas je li glup ili bezobrazan ili oboje, a i jos prefarban svim bojama pride. Ako se Dumbokrate ne konsoliduju i razviju neku strategiju koja nije libtardirana, mozda i uspiju. A mozda i uspiju i sa libtardom, ko ce ga znat, zivimo u cudnim vremenima.

 

Ja se uglavnom nerviram oko Brexita, ne ostaje mi puno zivaca da pratim Ameriku. Kad vidim narandzastog, odma mijenjam kanal, ne mogu ni da ga slusam ni da gledam.

Edited by Honey Badger
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard changed the title to [USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja
  • Lobotomija locked this topic
  • Lobotomija unlocked this topic
  • Lobotomija locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...