Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

9 minutes ago, ciao said:

Na koji propis mislis? Zvanicno je ulaz u Francusku dozvoljen rezidentima Monaka

Da, on bi trebalo da udje u Monako po mogucstvu ne bas dan pred turnir, mislim da je pravilo da ili bude u Monaku mesec dana bez izlazenja ili da odradi karantin deset dana u Monaku. Ali ne treba njemu ni to on ima sada vakcinalni pasos vazeci 4 meseca od zarazavanja.

Mogu da zezaju za sam turnir mozda obzirom da njemu vakcinalni pasos istice ako se dobro secam 16 og aprila, a turnir se zavrsava 17 og jel tako bese? Mogu d amu ne dozvole da ucestvuje na turniru posle 16 og, do 16 og bi trebalo d anema problema, ni posle toga sto se tice ulaska u zemlju ali mogu da zezaju za sam turnir.

Ovde u francuskoj su najavili najverovatnije ukidanje mera negde kraj marta- to se naravno poklapa sa izborima, morace da bude da smo za izbore pobedili koronu ali sve je to gusto, mislim ako bas neko hoce da ga maltretira to uvek moze ali bas bi trebalo insistirati mnogo vise nego sto je trebalo u Australiji. Ne zaboraviti i da su tu ipak Lacoste, Peugeot, LVMH ...

Koliko ja znam kad idem iz Francuske u Svajcarsku, ima neka online aplikacija i tamo pise tj treba da upises da nisi nigde isao zadnjih 10 dana ( mozda se to sad smanjilo na 7 ). Posto je moj region u Francuskoj granicni sa Svajcarskom, ne trebaju mi nikakvi pcr testovi ili bilo sta da predjem iz Francuske u Svajcarsku.

Link to comment
Share on other sites

Ako i budu trazili sto bi bilo za ocekivanje od svih ucesnika turnira tokom ucestvovanje testiranje svaka dva dana, to nije problem, sto bi bio.

Jedino mogu da ga zezaju za taj jedan dan za koliko ce mu biti kratak vakcinalni pasos , ako budu hteli mogu - ako ne ukinu sve te mere i zahteve a trebalo bi da ukinu sve bar po trenutnim planovima drzave tj kriznog staba

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ciao said:

Ako i budu trazili sto bi bilo za ocekivanje od svih ucesnika turnira tokom ucestvovanje testiranje svaka dva dana, to nije problem, sto bi bio.

Jedino mogu da ga zezaju za taj jedan dan za koliko ce mu biti kratak vakcinalni pasos, ako budu hteli mogu - ako ne ukinu sve te mere i zahteve a trebalo bi da ukinu sve bar po trenutnim planovima drzave tj kriznog staba

O tome može da brine ako stigne u finale, mislim da opasnost nije velika, nije se tamo proslavio u zadnje vreme :classic_biggrin:

 

Ne znam kako je sad na turnirima po pitanju obaveznog testiranja učesnika, verovatno nije baš kao na AO pošto su neki morali kao Siner da odustanu, ali ne verujem ni da će to biti previše rigorozno, s obzirom kako je krenulo sa ostalim sportovima da puštaju i pozitivne da igraju i šta sve ne...

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, alcesta said:

O tome može da brine ako stigne u finale, mislim da opasnost nije velika, nije se tamo proslavio u zadnje vreme :classic_biggrin:

 

Ne znam kako je sad na turnirima po pitanju obaveznog testiranja učesnika, verovatno nije baš kao na AO pošto su neki morali kao Siner da odustanu, ali ne verujem ni da će to biti previše rigorozno, s obzirom kako je krenulo sa ostalim sportovima da puštaju i pozitivne da igraju i šta sve ne...

 

Potpuno se slazem sa ovim, ali ko zna mogu da kazu da vakcinalni pasos mora da bude validan do samog kraja turnira, inace ne moze - ako hoce da zezaju mogu

- mada sem ako ne bude nekih novih gadnih sojeva i slicno trebalo bi da mere budu ukinute krajem marta

Link to comment
Share on other sites

Sad videh izjavu Gaudenzi-a koja mi zvuci optimisticno

 

" Novak a déjà prévu de jouer à Dubaï (du 14 au 26 février), c'est bien sûr une bonne nouvelle, s'est réjoui Andrea Gaudenzi, le président de l'ATP, également présent à l'événement. On veut voir Novak heureux et en bonne santé, et on veut le voir jouer. On veut les meilleurs joueurs pour les meilleurs tournois et celui de Monte-Carlo en fait partie. C'est l'un des événements les plus importants du calendrier. Par chance, nous retrouverons des tribunes pleines. On espère laisser le Covid derrière nous au plus vite. Honnêtement, on entend de bonnes nouvelles. On voit peut-être le bout tunnel. On va dans la bonne direction pour laisser cette terrible pandémie derrière nous. »

 

tj

"Novak je već planirao gostovanje u Dubaiju (od 14. do 26. februara), ovo je naravno dobra vest, obradovao se Andrea Gaudenzi, predsednik ATP-a, takođe prisutan događaju (sastanak u Monaku). Želimo videti Novaka sretnog i zdravog, i želimo ga videti kako igra. Želimo najbolje igrače za najbolje turnire, a Monte-Carlo je jedan od njih. To je jedan od najvažnijih događaja u kalendaru. Srećom, naći ćemo pune tribine. Nadamo se da ćemo Covid što prije ostaviti iza sebe. Iskreno, čujemo dobre vijesti. Možda ćemo videti kraj tunela. Krećemo se u pravom smjeru da ovu strašnu pandemiju ostavimo iza nas. "

 

Drzimo pesnice da je Gaudenzi u pravu :thumbsup:

 

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Novak Djokovic gets 10-year UAE residence visa

 

Mon 17 Feb 2020

 

https://www.khaleejtimes.com/tennis/novak-djokovic-gets-10-year-uae-residence-visa

 

Dubai - The five-time Wimbledon champion joins Portuguese football ace Cristiano Ronaldo in being granted the visa.

 

elem, trebalo bi da uopste nema problema da udje u zemlju, samo je pitanje koje mere preduzima turnir, hoce li ga proterati iz svlacionica (kako neki predlazu da ATP usvoji :classic_dry: ) . Ako se ne varam direktor turnira je neki Britanac, sto znaci da je svasta moguce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo to, zato se ja salim da mu ni na njegove tetene nece dati da izadje :lol_2:

Mada ja mislim da Novak zbog onih alergija i gusenja s pocetka karijere nece primiti vakcinu. Sta mu vredi jos koji trofej a da se dizivotno obogalji? Sacekace da se strasti smire, da se ukinu mere i zaborave vakcine... Ako do toga stignemo uopste. 

Link to comment
Share on other sites

I kada bese treba da bude to objasnjenje dogadjaja u Australiji? Nadam se da nema nista od toga jer znajuci dosadasnja iskustva njegovog pr delanja...

Da mi je samo dva minuta pa da ga pitam najprostije koji mu je k više. On kao da ne shvata sta se desava, sta je propustio i sta ce vrlo moguce da jos propusti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad sam gledala SK studio, Visko ide sledece nedelje u Dubai i nada se da ce dobiti intervju od Djokovica, a isto tako ocekuje da Djokovic i pre puta da izjavu i objasni sta se sve desavalo u Australiji, tj. da da njegovu stranu price.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

zao mi ga je....

to sto je prvi u tenisu ne znaci da je najpametniji na svetu ...... glup decko i tacka .

ajd cao i ti i tvoji stavovi, ako ti batice imas pravo na sopstveni izbor isto i australijska vlast ima diskreciono pravo da te deportuje .svako sa svojim "pravima" .....

Edited by vanjabarsa
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...