Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Svaki protest je politički, pa i kad je ekološki kao ovaj, samo se konkretni ciljevi razlikuju. Ne mora to ni imati veze s političkim partijama. Druga je stvar što su nas ubedili da je politika nešto toliko gadno da je svako automatski sumnjiv ako je s njom povezan. To nije slučajno i samo ide na ruku onima koji ne bi da išta menjaju.

 

Ali stoji da su ljudi previše učitali u tu njegovu poruku, svako vidi ono što želi.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milica said:

Pa ti ne moras da citas, idi na Rodzijevu temu pa uzivaj u Svajcarskoj ekologiji. 

Sta si ti sad postala urednica i Novakove teme? 

 

A kakve veze ima Italija i njeni zagadjeni gradovi sa Djokovicem?

I ko si ti da me teras sa bilo koje teme? 

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je odlično što se nije ranije angažovao oko srpske politike, a trebalo je da priča i manje oko vakcina, a do ovakvih situacija će doći svakako jer prosto svetu ne možeš ugoditi.

Kad se ne javlja što se ne javlja, kad se javi a što se nije ranije javio, što nije nešto drugo rekao, šta god uradi ne valja. 

Još od mitinga Kosovo za patike je naučio kako mu se to može obiti o glavu a bez ikakve koristi za bilo koga, pa će valjda paziti šta radi, a radiće kako misli da treba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Onom ko ne voli Novaka, tacnije onim ko ga mrzi jer odnos prema njemu od pojedinaca je takav, je ovi kec na deset da nastavi jo zescom pljuvacinom. Ostali znaju ko je i sta je Novak, bezbroj puta je dokazao kakav je covek.

A to sto nece da dozvoli da se valja u blatu sa ovdasnjim poiticarima koji su posle 5.oktobra uspeli da onoliku energiju naroda usmere u pogon punjenja vlastitih dzepova i silne mahinacije, je samo plus za Novaka. Koliko ima u danasnjoj vlasti onih koji su bili petoktobarci, koliko ce u nekoj buducoj preraspodeli biti danasnjih sns mrcina. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nece Novak otkazati Atp kup sigurno. Kad bude trebalo da se ide tamo, ako nista ne resi do tad, moze da kaze da se povredio i da ne moze da ucestvuje.

Toliko je bilo do sad isfoliranih otkazivanja bitnijih meceva nego sto je Atp kup, cak neposredno pred sam pocetka meca (cuvena dzemperusa) pa nije bio smak sveta, tako da nece ni sad. 

 

Link to comment
Share on other sites

Stvar je u tome što njegovo otkazivanje automatski izbacuje tim Srbije iz takmičenja, a kad su celi timovi u pitanju nije baš lako imati alternate opcije, svi hoće negde nešto da igraju i moraju da se prijave na vreme, ne može baš cela reprezentacija neke zemlje eto tako da se izvuče iz rukava.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Milica said:

Jel skup ekoloski ili politicki? 

Ako padne Vucic vazduh ce se procistiti? 

U julu ove godine Aea objavila listu od 10 najzagadjenijih gradova Evrope, na njoj 4 Italijanska grada (Cremona, Bresa, Vicenza i Pavia), mozda i mi prodisemo kad padne taj Vucic :bravo:

 

Veoma cesto se desava kod ovakvih objava da se one odnose samo na EU, ne i na ostatak Evrope.

Link to comment
Share on other sites

Jbg,sam sebe dovodi u kretenske situacije. Ako se vakcinise, bice zasto je sve vreme pricao ovo i ono, ako se vec vakcinisao, onda sledi zasto je ćutao. Umesto da je sve vreme kulirao i govorio da je sve to stvar medicine, on se upetljavao i upetljavao. Pa mu je posle đavo kriv sto mediji njega koriste kao deca plastelin.

Nece da se vakcinise? Ok, njegova stvar, ali neka prihvati da zavrsava karijeru. Nepravedno, jbg, tako svet funkcionise.

Okoncaj karijeru, pa onda na miru ispravljaj krive Drine po svetu.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ciao said:

Jel postoji neka kvota u kladionicama za Novak ce da ucestvuje ili nece na AO? to bi moralo da bude interesantno za kladzu ne verujem da se nisu toga setili - ako postoji, jel se zna koje su kvote da hoce i da nece?

 

Nisam našao kvotu za to (iako bi trebala postojati). Kvote za osvajanje su otprilike kao da će sigurno sudjelovati na AO. Daju mu oko (čak i malo preko) 40% šansi za osvajanje. Sve i da sam 100% siguran da će sudjelovati, mislim da je value oklada da neće osvojiti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...