Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Jbt, ova udba stvarno malo mora da poradi na stajlingu, da popuni fundus... Svi su identicno obuceni j infiltritani iz godine u godinu, bukvalni nemoguce promasiti ih. Inace, bice zanimljivo kada se svi ovi kordoni studenata sklone oko 9, kuda ce sav ovaj narod...da li ce svi kucama ko 15.03. a ove bagre boga oca ima
  3. Apsolutno nije. Od Baksa do Lejkersa je inicijalno igrao small forward. Logično da je nekad bio pomeren na beka, ali je momak krilo.
  4. Ako ima šajkaču, nije DT
  5. Boze, ova deca vise... kakvi mali bogovi. Stoje na svim prilazima i ne daju nama majmunima da idemo do cacilenda da vidimo stoku. Video sam studentkinju sa sajkacom kod crkve Svetog Marka kako se dere na pandura sto pusta ljude @DameTime ko 🏠
  6. U cemu preterujem. Napisao sam korisniji i stvarno jeste. Radi samo ono sto mu se kaze i ne talasa. A u napadu pogodi jednu dve trojke iz coska na mali broj pokusaja.
  7. gggggggg

    NBA 2024-25

    mozda i najgore vodjena fransiza u ligi.
  8. HAMMER

    Bliski Istok

    Pa oni imaju svoje komunisti škole koje su blago užas i sramota za obrazovanje. Ne koriste tehniku a od Petka popodne (kad padne mrak) do ponedeljka ujutru dok sunce ne izadje ništa ne rade. Jezivo podsećaju na amise samo što nisu onako povučeni kao Amiši već religiozni džihad isti. Totalno odsustvo realnosti, kritičkog mišljenja, bilo kakve racionalnosti. Toliko sam bio srećan kad je Izrael uveo obavezni vojni rok i za njih pre dve godine da sam nazdravljao u to ime.
  9. Ne preterujmo, Danguba vise nije ni EC igrac.Nekada elitni defanzivac i igrac manje u napadu, danas je solidan defanzivac, a u napadu i ono malo sto je znao, jedva da i pokusava
  10. Kraći odgovor je ne, nije četvorka. Duži odgovor je da nije četvorka ali ima snagu i svakako brzinu da čuva četvorke a u napadu možemo da igramo sa 4 niska i centrom. Tako da formalno gledano to ne bi bio problem. Janis je često igrao sa tri niska na 1,2,3. Ne vidim da će imati problem sa ovim. Teorijski, uz Petruševa imali bismo petorke gde svi mogu za tri.
  11. gggggggg

    NBA 2024-25

    bilo vec ali nece skoditi opet staviti
  12. R 1 NOR 2 PIA 3 LEC 4 HAM 5 RUS 6 ANT 7 VER 8 LAW 9 GAS 10 BOR FL NOR
  13. Poenta je da Miloje ocekuje od svih krila da igraju defanzivno. A to ne odgovara ofazivno orjentisanim igracima pa tu nastaje problem jbg.
  14. gggggggg

    NBA 2024-25

    dobro pitanje na koje nemam odgovor ali u svakom slucaju ako ne bude nekog poboljsanja rezultata, realno je ocekivati da mu se drma stolica. bullsi trejdovali balla za okoroa.
  15. Today
  16. https://basketnews.com/news-226801-rockets-set-to-waive-australian-big-freeing-8m-in-cap-space.html
  17. Taktika stani u blok i budi odgovoran defanzivno? Molim te da li bi mogao da navedes 5 utakmica prosle godine gdje smo stali u defanzivni blok aka bunker?
  18. Šarović je bio na Gazimeszanu odakle je imao sjajnih sagovornika. Najavio je da stiiđe i u BG ali nikad se to ne zna na našim putevima.
  19. Prvi put ove godine da je jedan od dva vozaca Mclarena izvukao maksimum od rakete koju imaju u rukama.
  20. Valjda je sutra rok da klub odluci da li ga zadrzava.
  21. U i oko Ćacilenda je više narkomana i robijaša nego u Drajzerovoj i Mitrovici zajedno. To je njegova lična zaostavština i simbolično Srbija 2025, sve im jebem nakazno i odvratno. I od mene jedno - drugari čuvajte se. Ne smemo izdati studente, tek kreće II poluvreme.
  22. Sto je najgore ona tako obucena izgleda neko ko je sisao sa kupole medju robove.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...