Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Pa valjda bi Boldwin trebao više na dva,imali bi napokon igrača koji kreira za sebe a može i za druge.Mislim kako god ali mi u evropi rješenja nemamo,možemo zamišljati neke imaginarne igrače kakvi bi odgovarali,samo što takvih nema.E sad vjerujem da u Americi ima samo više se ne nadam da su ovi naši u stanju nešto od tamo izvući.
  3. Ako pitaš Dozeta i Bagzija, jedino je i logično da ovaj na A, iz Fenera bude opcija A, a ovaj na B, iz Baskonije, bude opcija B.
  4. Upravo, malo se ovde preterano drami oko svakog igrača. Taj Makabi, sa njim kao glavnim igračem, kome se ovde podsmevaju je bio na par minuta od plasmana na F4.
  5. Pa šta? Tim ljudima koji veruju informerskim bljuvotinama ionako nema pomoći, a isto će se desiti kad god imena budu bila objavljena. Ja mislim da je važno da studentska lista jasno pokaže i da ljudima viziju za neko bolje sutra koja nije isključivo zasnovana na pljuvanju Vučića i SNS-a. Odnosno treba naći šta su pitanja koja su važna onom delu biračkog tela koje apstinira, ili onima koji su kao neodlučni, ali na kraju zaokruže sns zbog ideje stabilnosti i nekog ekonomskog napretka. Nije trivijalan broj onih koji gunđaju na proteste i blokade zato što ne mogu na posao, zaglavljeni su u saobraćaju, smanjuje im se kvalitet svakodnevice itd, a, bar deklarativno, ne podržavaju SNS. Mislim da je jasno da se mora malo zahvatiti i iz tog bazena da bi došlo do pobede.
  6. Najbolju sezonu je imao poslednju u Makabiju, a tad je najvise igrao sa Lorencom, koji je daleko od dobrog sutera za 3..
  7. Ovo je potencijalno još veći apsurd nego Hol-Rivero dilema: - igrač koji se profilisao kao visoki sistemski PG, više pass-first nego što je skorer i shot maker - kombo bek kome je skoring glavni forte, voli loptu, primarno kreira za sebe i mnogo je bolji kada igra dvojku (kao u Makabiju pored Zoa i Blata) Zajedničko im je što igraju na bekovskim pozicijama i što su izuzetno skupi EL igrači aka bombe... I što su obojica užasan fit na roster u kome je jedini sigurni PG CMM, a startna četvorka Moneke.
  8. Ma naravno, sve kontra nasi rade u odnosu na ljude sa foruma, neverovatno sta rade... Janis blage veze nema sta mu treba za razliku od formurasa... A reci mi Holl ne valja za nasu koncepciju, dovedu Rivera skroz drugog igraca opet ne valja za nasu koncepciju 🫣😂😂 A jel nam ni Thompson ne odgovara?
  9. A ko bi nam onda odgovarao na ovaj roster,da li postoji taj igrač?
  10. Jesi gledao Kin? E, to je serija za devetku. Ovo... Mislim ukusi su razliciti, ja generalno volim i serije sa ovom tematikom, i ove glumce i Ricija, ali nekako mi je posle prvih par epizoda bilo, bas kao sto ti rece - underwhelming.
  11. A ovde su neki tvrdili da je Mikelsen mina na Djokovicevom putu, nikad gori zreb
  12. Imamo Džona trećeg, sad će Boldvin četvrti. Boldvin je paklen igrač, neće taj kod nas. Da, nije snajper za 3, ali čim uđe u teritoriju poludistance, jednako je precizan kao Punter. Uz to daleko čvršći igrač od Puntera. Ne vidim ni jedan razlog da ga se Fener odrekne, iskreno.
  13. Kad bi samo znao da citas sta se pise shvatio bi da niko ne kudi Wadea zbog igrackih kvaliteta vec zbog koncepcije rostera.
  14. Boldvin može na PG jedino ako imamo Bili Berona u piku forme na SG.
  15. Sada i Boldvin ne valja 🥱😂😂😂 I ako su male sanse za njega ocigledno.
  16. Kažeš kao da je to nešto loše
  17. I kao takav je Kari licno za Tompsona. Ekipno cemo imati i trojke i slobodna na oko 30%
  18. Pa dobro kukacemo na Boldwina i svaliti svu krivicu na njega sledece sezone ako se podbaci. A necemo na ove sto sklapaju nakaradni roster.
  19. Jadni Baldwin. Čovek sebi izborio Buyout u ugovoru, kako mu Fener ne bi mrsio račune ako odigra dobru sezonu pa neko iz NBA pokuca na vrata. Kad ono: "Dobar dan mladiću, ovde Željko Drčelić"
  20. To je poslednje što treba da urade dok ne bude sigurno da će izbora biti. Koliko sutra bi u svim propagandnim glasilima izašle fotografije kako na Slaviji polno opšte sa kopitarima, daleko bilo neki medicinski kartoni ako ih imaju i tako svakog dana narednih X meseci.
  21. Naši se vode politikom daj šta daš izgleda...
  22. Tesko. Uz ove rupe na bekovima bas teska prica.
  23. Čak i petorkama možemo davati imena: petorka Makabi, petorka Baskonija, petorka Nigerija, petorka domaćinska itd itd itd..
  24. Ok, pozitivno je sto su shvatili da nam treba go-to igrac sa poenima u rukama, negativno je sto je Boldvin ocajan fit na nas roster i verovatno najgore moguce resenje u tom cenovnom rangu.
  25. Ono u Kosjeriću izgleda jezivo. Sličnu ideju su imali i sa onim u Novom Sadu juče, ali im nije uspelo. Iako je nama ovde odavno poznato da živimo u autokratskom režimu koji samo što nije posao otvorena diktatura, indikativan je trend da i režim sve više pribegava ovoj otvorenoj diktatorskoj simbolici. Do sada to nisu radili u tolikoj meri jer im je bilo važno da za što više ljudi ostane iluzija neke normalnosti približavamo se tački preloma. Inače sve više razmišljam da bi, nezavisno od toga da li će biti raspisani izbori, početkom jeseni trebalo predstaviti studentsku listu i za to upriličiti jedan veliki skup. Alternativa režimu mora polako da krene da dobija konkretne obrise i lica. Takođe mislim da bi studentska kampanja trebalo da paralelno promoviše desetak lica kampanje i da ih koristi za različite publike/kanale komunikacije.
  26. Jedan od dvojice najavljenih na 1 vas propeliše u TOP6 pretendente.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...