Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

7 minutes ago, đubrivo. said:

 

tražio je trejd koji se za milimetar i dogodio. jedan sa spiska hakeem, pippen, kobe čiji se trejd na kraju nije dogodio.

Mislio sam nesto vezano oko Kobi i Sek svadje pa nesto tu.

Vezano za ovo igrao je lik sa Kwame Brown, Smush Parker i davao po 35+ poena. Trazio je pomoc tj bolje da se izrazim, htio je nekako Jason Kidda da dovedu za Bynuma ili umesto njega nekog nekog iskusnijeg igraca ili ode u Detroit jer je svoje prime godine trosio sa ocajnim igracima. Popricao je sa Dr Bussom i sledece sezone je stigao je Pau i ostalo je istiroja. 3 finala, 2 titule👍

Poredjenje nidje veze sa Hardenom.

Mozes tako jaci za svakog igraca da je mogao otici pa cak i za Timija u Orlando

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Just now, stefan81888 said:

Pa da, pošto nisu jedini tražili trejd u istoriji onda je valjda ok da presede sezonu dok su pod ugovorom i umesto na trening kamp odu na korona party dok su takođe pod ugovorom. 

 

hakeem nije hteo da igra tekme posred sezone

 

za hardena sam juče čitao da mu nije prvi put da ode na žurku umesto da se javi na prvi dan trening kampa u sezoni. samo što sada svi pišu o tome

 

ne opravdavam ga ali niti je jedini niti je on jedini put prekjuče ovo uradio.

1 minute ago, Miki28 said:

Mislio sam nesto vezano oko Kobi i Sek svadje pa nesto tu.

Vezano za ovo igrao je lik sa Kwame Brown, Smush Parker i davao po 35+ poena. Trazio je pomoc tj bolje da se izrazim, htio je nekako Jason Kidda da dovedu za Bynuma ili umesto njega nekog nekog iskusnijeg igraca ili ode u Detroit jer je svoje prime godine trosio sa ocajnim igracima. Popricao je sa Dr Bussom i sledece sezone je stigao je Pau i ostalo je istiroja. 3 finala, 2 titule👍

Poredjenje nidje veze sa Hardenom.

Mozes tako jaci za svakog igraca da je mogao otici pa cak i za Timija u Orlando

 

stavio sam spisak svih velikih igrača koji su imali važeći ugovor i tražili trejd. 70% njih je imalo i preciziranu ekipu gde bi da ide. nekolicina njih nije htela da igra tekme u sezoni i trashtalk bacala po franšizi. neki su se pomirili sa franšizom a većina je trejdovana

 

kobe je samo jedan od 700 primera koje sam naveo. naravno da neće svi biti iđe veze sa hardenom. hakeem iz 92 je verovatno najbliži možda i drastičniji

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Simons je za Rasela igračina. Ben sa svim svojim manama utiče dosta na impact svoje ekipe u oba smjera, baš jedan od jačih all-around igrača u ligi. Rasel je prosječan PG, za klasu realno ispod najboljih igrača na toj poziciji.
#brandnewsentence

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...