Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Bio je cesto udvajan, zato su taj prostor iskoristili Covington, PJ Tucker,  House i posebno Gordon. Lopta je fino kruzila i secirali su uvek da pronadju slobodnog igraca iako je delovalo da LA odbrana to dobro zatvara. Samo je 1/4 pripala dominantno Lakersima, ostatak ravnopravno klanje. 

 

  James je razbio Westbrooka odbranom, krade mu lopte, blokira ga, bukvalno ga je izgazio. Rondo je imao 5 STL i diktirao je napadom, razigrao Kiffaru -> mada mozda je Marcus dosao da odigra ovo ;  i ubacio ponesto kad ga ostave bas samog. Kuzmica je isto bio solidan, davao je poene iz off rebb, a par puta je i zalepio Hardena. Danny je takodje ubacivao i delovao ok. KCP je ipak nestao u odnosu na serijom sa PTB gde je bio dobar. Ne odgovara mu da cuva ove rakete, nije toliko jak igrac. Bradley bi ovde bio izvanredan u cuvanju Hjustonovih igraca i brzom rotiranju. Dvajtara DNP. To mi ne ide u glavu, ajde da imamo prvog C, nego jebenog smehotresa Javala. Stvarno za onaj trejd Zubca mozda najdebilniji ikad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Foster i Hjuston/Harden imaju vrlo upadljivu( i tesko da je slucajna) istoriju. Msm da je ova sezona prva gde je Hjuston sa Hardenom bilo koga pobedio a da je Foster sudio. U dosta slucsjeva izbaci Hardena sa 6 licnih, redovno im sudi kriticne PO utakmice (npr game 7 sada), uprkos oficijalnoj molbi kluba da ga izuzmu.

 

Sinoc je sudio 13-5 u korist Lejkersa, dok su preostala dvojica imala 4-9 i 4-3.

 

Slika je ofc sprdnja, ali svakako ima snaznu pozadinu. Ceo NBA svet zna za Fosterov animozitet prema Hardenu.

https://www.google.com/amp/s/thesportsrush.com/nba-news-scott-foster-nba-rockets-fans-furious-with-referee-appointment-for-game-2-vs-lakers/%3famp

 

P.s. moja greska za odnos pobeda (protiv OKC je prva hjustonova pobeda u po od 2017. a da Foster sudi)

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alex_Serbia said:

Foster i Hjuston/Harden imaju vrlo upadljivu( i tesko da je slucajna) istoriju. Msm da je ova sezona prva gde je Hjuston sa Hardenom bilo koga pobedio a da je Foster sudio. U dosta slucsjeva izbaci Hardena sa 6 licnih, redovno im sudi kriticne PO utakmice (npr game 7 sada), uprkos oficijalnoj molbi kluba da ga izuzmu.

 

Sinoc je sudio 13-5 u korist Lejkersa, dok su preostala dvojica imala 4-9 i 4-3.

 

Slika je ofc sprdnja, ali svakako ima snaznu pozadinu. Ceo NBA svet zna za Fosterov animozitet prema Hardenu.

https://www.google.com/amp/s/thesportsrush.com/nba-news-scott-foster-nba-rockets-fans-furious-with-referee-appointment-for-game-2-vs-lakers/%3famp

 

P.s. moja greska za odnos pobeda (protiv OKC je prva hjustonova pobeda u po od 2017. a da Foster sudi)

To ne treba da te cudi,garbage liga ce sve ucinuti da LA timovi budu u finalu

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Alex_Serbia said:

Foster i Hjuston/Harden imaju vrlo upadljivu( i tesko da je slucajna) istoriju. Msm da je ova sezona prva gde je Hjuston sa Hardenom bilo koga pobedio a da je Foster sudio. U dosta slucsjeva izbaci Hardena sa 6 licnih, redovno im sudi kriticne PO utakmice (npr game 7 sada), uprkos oficijalnoj molbi kluba da ga izuzmu.

 

Sinoc je sudio 13-5 u korist Lejkersa, dok su preostala dvojica imala 4-9 i 4-3.

 

Slika je ofc sprdnja, ali svakako ima snaznu pozadinu. Ceo NBA svet zna za Fosterov animozitet prema Hardenu.

https://www.google.com/amp/s/thesportsrush.com/nba-news-scott-foster-nba-rockets-fans-furious-with-referee-appointment-for-game-2-vs-lakers/%3famp

 

P.s. moja greska za odnos pobeda (protiv OKC je prva hjustonova pobeda u po od 2017. a da Foster sudi)

 

sve kapiram ali u mom svetu harden treba da pojede lebrona, toliko mislim da je bolji trenutno, u rangu sa kawhom ledenim 

čekam hardena sve ove godine, mora da ima neka narodna pesma 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, freethrow said:

Moram da se ispričam @uini ju za Midltona, jeste dobar igrač i jeste allstar (ne borderline). Subjektivno mi je gadna njegova igra i zato sam ga valjda potcenio. A i ne zadovoljava moje estetske kriterijume, u smislu kreativnosti i elegancije.

 

hvala ti ali sveukupno si dobio keca 

da pojasnim : middleton cepa to razigravanje saigrača iz pika sve u 16, tj ima puno asistencija u ovoj seriji a i u sezoni je dobar. cepa sve od trica, preko midrangea do slobodnjaka. šta više da radi. 

i eleganci je 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Jbg, jos jedna potentna rasprava: 

‘Da li je Midlton olstar ? ‘ polako odlazi u 

istoriju pod tezinom cinjenica. 
 

Steta za ovu raspravu, srce mi je na strani 

Kris nie olstar, upisuem sebi minus ovde. 

 

middleton je u clutchu u produžetku pretekao butlera, koji je pretekao lebrona, koji je sada četvrti 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...