Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Nema šta, Hjuston se sve pita u seriji sa Okc i sami su i krivi što je do sad nisu završili metlom ili sa 4-1. OKC mora da ima sve udarne igrače na gornjem limitu mogućnosti, kad nije tako onda su stvarno bezopasni jer imaju nekoliko ne loših napadača nego potpunih antitalenata za tu stranu terena. Galo ne postoji u ovoj seriji. Verujem da Rocketski mogu svojim stilom igre itekako da namuče i Lakerse. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Nema šta, Hjuston se sve pita u seriji sa Okc i sami su i krivi što je do sad nisu završili metlom ili sa 4-1. OKC mora da ima sve udarne igrače na gornjem limitu mogućnosti, kad nije tako onda su stvarno bezopasni jer imaju nekoliko ne loših napadača nego potpunih antitalenata za tu stranu terena. Galo ne postoji u ovoj seriji. Verujem da Rocketski mogu svojim stilom igre itekako da namuče i Lakerse. 


Hjuston igra dosta dobru odbranu i fokusirani su sta treba da rade sto me dosta cudi. U napadu su dosta nesebicni sto me opet dosta cudi :) 

Nisam siguran koliko ce namuciti Lejkerse i koji stil ce tu pobediti jer su Lejkersi stvarno skakacki dominantni a sa druge strane nisam siguran da li ce Howard i McGee moci da igraju odbranu protiv Hjustona. Ukoliko Lejkersi uspeju da se ne prilagodjavaju small ballu i da obojica centara imaju minute a da im Davis igra na 4 onda moze biti i laka serija za njih. Ukoliko pak, Davis bude vecinu na 5, onda verujem da Hjuston ima ozbiljne sanse. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hjuston da dobije lejkerse 4:0

2 knicksi da draftuju vassella i pokuševskog

3 melo da produži ugovor sa blejzersima

4 giannis da ispadne gde god može

 

__________________________________

to su mi te neke želje.

Edited by uini
  • Like 4
  • Thanks 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Magia said:


Hjuston igra dosta dobru odbranu i fokusirani su sta treba da rade sto me dosta cudi. U napadu su dosta nesebicni sto me opet dosta cudi 🙂

Nisam siguran koliko ce namuciti Lejkerse i koji stil ce tu pobediti jer su Lejkersi stvarno skakacki dominantni a sa druge strane nisam siguran da li ce Howard i McGee moci da igraju odbranu protiv Hjustona. Ukoliko Lejkersi uspeju da se ne prilagodjavaju small ballu i da obojica centara imaju minute a da im Davis igra na 4 onda moze biti i laka serija za njih. Ukoliko pak, Davis bude vecinu na 5, onda verujem da Hjuston ima ozbiljne sanse. 

Bice to cupava serija sigurno. Za mene tu mnogo vecu ulogu ce imati Rondo i Kuzma nego centri Lejkersa. Zato je malo i kombinovao u Orlandu u regularnom dijelu sezone Vogel sa postavama.

Morace tu AD da igra dosta minuta na 5 i da cita udvajanja a to je dobro radio protiv Portlanda, to mu je bila boljka u igri ali izgleda da je radio na tome.

 

Harden ce svoje isporuciti ali za Hjuston kljuc je Wbrk. On je urnisao Lejkerse kad su igrali u reg dijelu sezone, koristio je svaki missmatch sa centrima pa otud i prilagodjavanje u hodu Vogela na sta igraci nisu navikli. Vjerujem da ce ovaj put biti spremni na to.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Bice to cupava serija sigurno. Za mene tu mnogo vecu ulogu ce imati Rondo i Kuzma nego centri Lejkersa. Zato je malo i kombinovao u Orlandu u regularnom dijelu sezone Vogel sa postavama.

Morace tu AD da igra dosta minuta na 5 i da cita udvajanja a to je dobro radio protiv Portlanda, to mu je bila boljka u igri ali izgleda da je radio na tome.

 

Harden ce svoje isporuciti ali za Hjuston kljuc je Wbrk. On je urnisao Lejkerse kad su igrali u reg dijelu sezone, koristio je svaki missmatch sa centrima pa otud i prilagodjavanje u hodu Vogela na sta igraci nisu navikli. Vjerujem da ce ovaj put biti spremni na to.


Rondo da, Kuzmu verujem da ce pojesti Covington, Jeff Green ili PJ Tucker, a u odbrani je svakako rupa.

Slazem se da je kljuc Westbrook za Hjuston.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Jerotije Pantic said:

Bas zeznuta polufinala na istoku.Tesko je bilo sta prognozirati u ovim duelima.Baksima bas ne lezi Hit a posebno ne Janisu.Bice bas zanimljive serije.

Laganeze prolazi Majami. Adebaja bacis na Janisa, Igudalu i Kraudera na Midltona i resena stvar. Majami ima bolje sutere za 3 poena. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drakaris said:

Laganeze prolazi Majami. Adebaja bacis na Janisa, Igudalu i Kraudera na Midltona i resena stvar. Majami ima bolje sutere za 3 poena. 

Po meni ce kljuc biti kako ce se Baksi snaci na zonu koju igra Hit,posebno to mnogo problema stvara Janisu jer nema dovoljno prostora da se razmase i vrlo lako postaje nervozan i pravi nepotrebne licne greske pokosavajucu na silu da uradi nesto, samim tim dosta toga ce zavisiti i od njegovog suta spolja u ovoj seriji jer nece bas tako lako dolaziti do obruca a vjerovatno i od sudijskog kriterijuma.Licno navijam da seriju prodje Majami.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Kljuc te potencijalne serije je Bron. Uvek je Bron.

 

nije, već harden. ako harden odigra kako ume (best of) mogu bronika i obrvado samo da se čude. 

 

ovo je hardenova (i lukina) liga, samo da harden skine okove i uključi na "osećanja". 

.. btw, ne verujem da harden zna gde mu je prekidač za osećanja. zato ništa neće uraditi i zato je luka već sada bolji, iako ne bi trebalo, makar još tri godine 

.. harden je dart vejder, dantoni je palpatin 

.. luka je skajvoker ofc 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex_Serbia said:

Za sve se, nazalost po Hjuston, slazem. Osim za Lebronka. Najbolji igrac danasnjice i top 3 svih vremena se itekako pita.

 

 

jeste top 3 ikada ali nije najbolji danas, jedino što ostali dzedaji to ne kapiraju (osim leonarda i luke) 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...