Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Miki, ti ko da nisi skontao do sada da je LBJ najboji igrac ikad

Juce su ubacili SVE jebeno i opet izgubili. Prva cetvrtina nas je spasila teske propasti. 

King cuva Rasela odlicno, Hardena nema ko, ali nasi igraci osim LBJ i Davisa igraju sasvim solidno.

Rekao sam ti ide ovo u seven mi prolazimo jer je King GOAT i najveci pobednik, a sa CLippersima ce biti svasta ali treba da bude svasta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Miki, ti ko da nisi skontao do sada da je LBJ najboji igrac ikad

Juce su ubacili SVE jebeno i opet izgubili. Prva cetvrtina nas je spasila teske propasti. 

King cuva Rasela odlicno, Hardena nema ko, ali nasi igraci osim LBJ i Davisa igraju sasvim solidno.

Rekao sam ti ide ovo u seven mi prolazimo jer je King GOAT i najveci pobednik, a sa CLippersima ce biti svasta ali treba da bude svasta.

Necemo prećerivat sa tim najboljim ikad. Wbrk ne mora niko ni da cuva kad onako igra, da se ne trose igraci.

Lakers in 6

Link to comment
Share on other sites

Harden je sinoć bio odličan, igrao je pametno, bez forsiranja, lagano se oslobađao lopte prilikom udvajanja i ona je kružila do najbolje postavljenih saigrača koji su zatrpavali koš Lejkersa. Koliko je bio efikasan svjedoči da je iz 12 šuteva upisao 27 poena! :thumbsup: Takođe, za njegovo vrijeme provedeno na parketu Hjuston je imao +8. Ali, kad izađe i konce preuzme ludi RW sve se raspadalo. U prvom poluvremenu svesrdnu pomoć je imao od sina Austina kada su Rakete za samo 8 minuta uspjele da naprave -18. I opet uz šutersku rapsodiju u trećoj četvrtini nadoknađeno je -21 iz prvog poluvremena, čak je uhvaćeno +5. Petorka PJ, RoCo, Gordon, House i Brada je izgledala fantastično na terenu i ofanzivno i defanzivno! :Hail: Ali, ne vrijedi kada D'Antoni nije želio da iskontroliše Kornjaču i svaki put ga je vraćao da prospe ono što bi drugi napravili. Lik je bio u nevjerovatnom štetočina modu i to je od prvog minuta vidio svako ko je ikad pratio košarku. Jurio je kao muva bez glave, lopte su mu same ispadale iz ruku, osim hustle-a u njegovoj igri nije bilo nikakvog rezona, nikakve mentalne kontrole - što je na kraju i sam priznao. Može on da bude vrlo važan za ovakvu postavku igre Raketa, što je dokazao u mečevima sa Lejkersima u RS i u prvoj utakmici, ali sinoć se vidjelo da nije imao dan i D'Antoni je morao da reaguje na pravi nači i da ga zakuca za klupu kad se lomila utakmica, ali i znatno ranije. Pošto to nije učinio kažnjen je porazom i upravo on uz RW-a je glavni krivac za isti. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, LosmiSK said:

Pljackanje od sudija ne bi spomenuli.  Nema sanse LA ovo da resi u 6. Prica se o procentima Hou, ali ne i o procentima LA.

 

Bolji je Hou vidi se iz aviona, samo ne znam da li ce moci od sudija uzeti ovo.

Mnogo bi bilo da AD i ekipa rijesi ovo u 5, 6 je onako okej.

Moraju Lejkersi jos bolje procente iz igre ali i sa bacanja. Mnogo bacanja promasuju AD i Lebron.

Isto i skokovi da se bolje kontrolisu, Dwight starter sledeci mec. Ne moze PJ da vata medju 3-4 igraca ofanzivni skok

Link to comment
Share on other sites

Bas raduju ovi minuti za Time Lorda, verujem da moze ako se kockice sloze da bude nas moderan centar za buducnost.

 

Torontu se za sad obilo o glavu sto po svaku cenu udvajaju Tejtuma, ostavljaju dosta prostora ostalima koji to koriste.

Edited by Carl Johnson
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...