Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Some say... 

 

"That his scrotum has its own small gravity field"

"That in his wallet, he keeps the photograph of his wallet"

"That he spent all week, waiting for a big check from the Germans, because he too, has spent the last 2000 years, sitting on his backside, doing absolutely nothing at all" 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Opet ja i moji čudni snovi

 

Spoiler

Sanjao sam da Utah igra neku prijateljsku tekmu u Splitu protiv nekog kluba iz Bosne za koji igra ni manje ni više nego - Kronostime 😄 I to kako igra - na listi kladionice je bio drugi ponuđeni igrač što se broja poena tiče - granica na njega je bila 29.5 😄 U listi upisan baš tako - Kronostime. Ja averuem i guglam i ono piše da Kronos ima 50 i kusur godina (što sam znao i ranije) i da je rođen u Duvnu i da zaista igra profi košarku 😁 Ni to me nije razbudilo al onda se dosjetim - pa kako to da je profi košarkaš ako nas ovdje non stop maltretira gifovima i raznoraznim video uradcima? 😁😛 Nema dovoljno vremena profi košarkaš za to 😁 Onda sam se probudio 😁

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, svi pjevaju said:

Opet ja i moji čudni snovi

 

  Hide contents

Sanjao sam da Utah igra neku prijateljsku tekmu u Splitu protiv nekog kluba iz Bosne za koji igra ni manje ni više nego - Kronostime 😄 I to kako igra - na listi kladionice je bio drugi ponuđeni igrač što se broja poena tiče - granica na njega je bila 29.5 😄 U listi upisan baš tako - Kronostime. Ja averuem i guglam i ono piše da Kronos ima 50 i kusur godina (što sam znao i ranije) i da je rođen u Duvnu i da zaista igra profi košarku 😁 Ni to me nije razbudilo al onda se dosjetim - pa kako to da je profi košarkaš ako nas ovdje non stop maltretira gifovima i raznoraznim video uradcima? 😁😛 Nema dovoljno vremena profi košarkaš za to 😁 Onda sam se probudio 😁

 

1Z3COrW.jpg

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, svi pjevaju said:

Opet ja i moji čudni snovi

 

  Hide contents

Sanjao sam da Utah igra neku prijateljsku tekmu u Splitu protiv nekog kluba iz Bosne za koji igra ni manje ni više nego - Kronostime 😄 I to kako igra - na listi kladionice je bio drugi ponuđeni igrač što se broja poena tiče - granica na njega je bila 29.5 😄 U listi upisan baš tako - Kronostime. Ja averuem i guglam i ono piše da Kronos ima 50 i kusur godina (što sam znao i ranije) i da je rođen u Duvnu i da zaista igra profi košarku 😁 Ni to me nije razbudilo al onda se dosjetim - pa kako to da je profi košarkaš ako nas ovdje non stop maltretira gifovima i raznoraznim video uradcima? 😁😛 Nema dovoljno vremena profi košarkaš za to 😁 Onda sam se probudio 😁

 

 

Znam neke ljude koji su školovani profesionalci i koji mogu da ti pomognu :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Neki od komentara ispod

 

Quote

- Još je Dostojevski (pravilno prevedeno) napisao: „LEPI će spasiti svet.“

 

- Kakvo djubre taj Bekam! Stoji na putu jednoj ljubavi X(

 

- Zalosno je da ovakvo blago ima samo 1m pregleda jer ne moze da dodje do izrazaja od kica, i zato tek sada cujem ovo…imam 14 godina i moja generacija slusa jale i bube, cak i mene teraju da slusam to, ali ja se ipak drzim kvaliteta…neka me

 

- A ovaj instrumentalista sto kida gitaru, kao da renda kupus .P'sti meEeE!

 

:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...