Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Just now, Ne sam Safete said:

Ne mo gu :classic_smile:

E,jebiga Safete,kod mene mogu :classic_biggrin:

Cak i kad jednog nagrdis (ne ti licno) a drugog ishvalis,opet su za neku komparaciju..koliko god da su razliciti kao autori ili umetnici..ili to nisu..svejedno. Meni uopste ne smeta sto je Maravich napisao o PC da je neka pop-limunadica,ja svakako mogu da uzivam i u toj mjuzi..pokusavam da objasnim da ta razlika izmedju njih dvojice (koju ste tacno opisali) ipak dolazi i od poredjenja..no,dobro,neko ima tvrdji stav i na to sam isto navikao :classic_smile:

Da,jos Maravichu da kazem..tacna ti je i komparacija albuma Genesisa iz dve epohe..ali tako to cesto biva kod umetnika/bendova koji dugo traju..i diskografija Quenna sa pocetka i sa kraja karijere - nebo&zemlja razlika..jbg..druga vremena,drugaciji trendovi (ne nuzno i bolji) i mladja publika (ne nuzno sa boljim ukusom)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

desi tima brate sta ima

juce ovi postavili link zvezdine teme iz 13/14 kad ono tima, post sa tackama i zapetama od 16 recenica gde se sa nekim objasnjava oko problema u zvezdinoj igri na cistom srpskom (obicno-svakodnevnom) 

ja pomislim jbt sta bi sa covekom :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

No,frks,Maravichu..sad kad napisem sledece ima tek da podebljas taj apostrof sto si turio :classic_biggrin: ja cak mislim da su Genesis ostali na tom nekom tragu prog roka i posle odlaska PG,ali su neke druge stvari koje su se dogadjale unutar benda prilicno promenile njihov kurs...pravac..vatevr

Na ti ime filma,preporucujem ga za gledanje svakako
https://www.imdb.com/title/tt3966500/

Edited by Crni Bombarder
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Kooineeperk said:

Vidim par novih strana u temi, krenem da citam, red Madone i red boksa (uz prstohvat Fila Kolinsa). Mislim se "do trece strane ce ili biti neki duet ili fajt", kad ono @uncletima izdominirao. 😕 

 

A sto se Madone tice, ja volem australijsku verziju - Kajli Minog. 😉 

 

2a5fb6c5737ce0067cc1e6d678b183de.jpg

 

+1 za Kajli... dodajem:

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...