Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

[mention=493]Luchifer89[/mention]
 
Dobio danas pre 5 odgovor da je moj mejl prosledjen nadleznoj sluzbi. Da nemam neka preuranjena ocekivanja, racunam do utorka-srede cu dobiti ili karte za FZ ili refundaciju.
 
Pisao sam im valjda prvi put prekjuce i juce sam drugi nadovezao na prvi. Dvoumio sam se od pocetka nedelje da li da im pisem ili ne, cak sam se i nadao da ce mi mozda stici karte bez da im pisem. Kako su oglasili da ce biti drugog koncerta, tek tada sam reagovao.
 
Odgovorili su na moj jucerasnji mejl.
Stigle karte danas na mail.
Sve kako je poručeno.
Poslao sam im 5 mailova ukupno, danas malo povisio ton i dobio nagradu.
Znači - smaraj ih
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, robespierre said:

Koju rakiju odneti na poklon, budžet oko 3k?

 

ako je verovati ovoj cenoteki, imas staru sokolovu 5god staru u tempu za 3.300din

 

https://cenoteka.rs/artikal/1003878/rakija-sokolova-sljiva-0-7l

 

meni ubedljivo najbolja od tih pop rakija.

 

zuta osa je malo ljuta i cca 500-600din jeftinija ali je klasika, kao jameson da nekom kupis. stara sokolova 5god je recimo regularni jack daniels

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

1981., tada šesnaestogodišnja Sanja Doležal, tri godine pre pre Novih Fosila, eksplicitno peva o prvoj ljubavi. Sa drugom devojkom 😃

 

Sanja je kao klinka stvarno bila luda ko struja. Isečak iz jednog intervjua sa adrese https://www.24sata.hr/show/sanja-dolezal-51-sada-sam-sigurna-da-sam-bila-voljena-337679

 

Quote

Café24: Ludost poput onog skoka u bazen na koncertu? Što je to točno bilo?

 

To je još iz mlađe faze, s grupom Prva ljubav na koncertu na Tašmajdanu u Beogradu. Imala sam 16 godina tad. Bilo mi je vruće i na nastupu sam skočila u bazen. S nešto malo manje odjeće nego što je trebalo.

 

Café24: Uspjeli ste se i skinuti na pozornici?

 

Čovjek svašta uspije kad je mlad (smijeh).

 

Café24: Kako je publika reagirala?

 

Pa publika je bila zaprepaštena. Ali zapljeskali su kad su došli k sebi. To je bio kraj nastupa, nisam dalje pjevala mokra da me ne ubije struja. Poslije koncerta sam od tadašnjeg menadžera dobila pizzu jer taj skok je bio zbog oklade. Jednoj 16-godišnjakinji ne treba nikad govoriti da nije dovoljno luda da nešto napravi.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...