Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Obrisite Realnom moj lajk, meni izaslo Lil Nas X - Old Town Road 🤠

 

 

I ovo si uspeo da pokvaris Realni 😛 ... Al dobra fora za budzenje reputacije svakom izadje ono sto mu se svidja :lol_2:

Edited by Nele
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  

ne znam gde ovo da okačim osim ovde, a nadležni nek procene da li je tema za kafanu ( a jeste onako baš prava srBska kafanska), a još što u kafani ima učenijih ljudi iz struke koji će da razumeju ovo što ostavljam ovde....

Elem u sklopu posla, tražim ja ono Vesićevo naručeno mišljenje ( o isplati troškova za dolazak i odlaszak s posla) iz ministarstva finansija (a mišljenja ministarstva su obavezujuća u postupcima poreske kontrole i koliko god apsurdno zvučalio jača su od zakona) i tu nadjem jedno pitanje onako baš stručno do 101 i nazad...

pitanje:

index.png
i evo ga deo odgovora:

Screenshot_2.png.c4a487f2e733a1ef0464e6fedaba5d04.png



izvor: strana 8 i str 117

  

Edited by Stondisha
preskočih ovaj deo u zagradi
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Bajro(n)Zupic said:

slusao sam ih uzivo, odlicni su

 

Jurim ih već skoro godinu dana, nikako da se potrefimo u blizini 😐

 

Inače non stop mi se vrte :)

 

 

 

 

Ovo treba slušati sa dobrim subwooferom, ubija.

 

A ova mi je trenutno non stop na programu

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, djole said:

Ja nisam ulogovan na yt pa mi verovatno zato izlazi pesma koja je koliko toliko povezana sa onom koju je realni postavio (ostatak mixa kada uđem su neke pesme koje sam skoro slušao, znači moj mix) a vama koji ste ulogovani verovatno izlazi kompletan vaš mix, zato je realni i dobio ovoliko lajkova :classic_biggrin:

Dok mi igramo mice, realni igra 4D šah 😄

 

Meni izašlo The Dillinger Escape Plan - One of us is the killer a to sam okačio pre nedelju dana i bilo mi čudno i posle vidim piše "my mix"

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Danas je dan pobede. https://youtu.be/FG8Mz3j4jv8



Dok se u Evropi i Rusiji slavi po starom, u Srbiji se iz nepoznatih razloga  slavi po novom i biće obeležen 10. Maja.

To verovatno jer danas ima dosta tih proslava i parada pa da naše ne prodje nezapaženo, jer smo prodali dosta reklamnog prostora i to....

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Kod nas je zvanicno 15 ti maj kad je i poslednji fasista isteran iz zemlje, ne racunam ove domace, cetnike, ljoticevce koji su ostali da se kriju, 9 . Maj je dan pobede u Evropi, a sta ovi nasi sada planiraju njihova stvar ionako su sve istumbali i izvitoperili. 

 

Dan pobede u Jugoslaviji 15. a koliko se sećam da su se obeležavali ustanci protiv fašizma 7Jul, 13. Jul (moj omiljeni), 27... da se ovaj 15 nije obeležavao, al opet bio sam baš baš baš baš klinac kad se sve to dešavalo i više mi je ovo neka plavičasta magma...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stondisha said:

 

Dan pobede u Jugoslaviji 15. a koliko se sećam da su se obeležavali ustanci protiv fašizma 7Jul, 13. Jul (moj omiljeni), 27... da se ovaj 15 nije obeležavao, al opet bio sam baš baš baš baš klinac kad se sve to dešavalo i više mi je ovo neka plavičasta magma...

Da da, sve tacno, 7 .jul ustanak naroda Srbije, 13. Jul naroda Crne Gore, biki su cak i neradni.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, djole said:

Ja nisam ulogovan na yt pa mi verovatno zato izlazi pesma koja je koliko toliko povezana sa onom koju je realni postavio (ostatak mixa kada uđem su neke pesme koje sam skoro slušao, znači moj mix) a vama koji ste ulogovani verovatno izlazi kompletan vaš mix, zato je realni i dobio ovoliko lajkova :classic_biggrin:

 

Ajd to, nego je ista pesma bila postovana dva dana ranije. Još ja kvotovao par postova ispred i zahvalio Stefiju, jer prvi put čujem a baš mi se dopalo.

 

Edit: Kakve gluposti, sad je neki drugi klip  tu embedovan. Ja kad sam prvi put gledao bilo ono Shivaree, sad nešto drugo, Vraćajte stari forum...ovo ništa ne valja 😄

Edited by Yi Sun Shin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...