Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

33 minutes ago, Crni Bombarder said:

Promasio si ceo fudbal Manojlo.

Nije to socijalizam vs kapitalizam,vec zdravo vs bolesno drustvo. Uostalom - mi kapitalizam nikad nismo ni implementirali.

Sve pet, u sustini socijalizam/kapitalizam su apsolutno nepotrebni. Poenta je upravo u napisanom o drustvu tj vremenu u kom sam ja odrastao tj u kom rastu moja deca, a mnogo je zajebano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

U tom slucaju - izvol`te gos`n Stondisha. :classic_cool:

 

ne znam što nas zavadjaš i šta treba da ga izvolim iskreno :s_d:

oću ja nije mi teško, pogotovo što znam da gazda imaš tešku ruku i voliš da popiješ, al prvo da vidimo šta :s_d:

inače on topic i current events:
 


 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stondisha said:

 

ne znam što nas zavadjaš i šta treba da ga izvolim iskreno :s_d:

oću ja nije mi teško, pogotovo što znam da gazda imaš tešku ruku i voliš da popiješ, al prvo da vidimo šta :s_d:

Nemam tesku ruku, telo prati istu.:s_d:

Sto se tice naravi: miran, tih i pomalo krvolocan:classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uini said:

 

 

ako nešto "slavimo" ne znači da je isus-ozbiljno

 

zajebavamo se, role play n stuff  🍧

ne mora sve da bude sa grandioznim ciljem, puka zajebancija, šta fali

 

ko ne voli, ne mora. evo ja prvi ne volim

 

 

Meni se od praznika sviđaju: Halloween (u Sloveniji je danas praznik, tzv. Dan Reformacije), ti dani između božič-nova godina i maškare (pust) ...

 

Halloween mi je baš divna stvarveč nekoliko godina...ima tu nešto interesatno...jesen(to lišče,....), hladno,  tamno itd. Možda sam ko dijete previše gledao američkih serija i filmova. 😄

 

 

 

 

 

Edited by Asterion
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

taj trens je uvek bila scena neviđenih krajnosti.

ja nisam voleo taj zvuk ali sam znao neku ekipu vegana before it was kool koji su pohodili te full on goa događaje a bili su u fazonu totale zdrav život i sve

 

e sad, na tu scenu su masovno upali navijači neke 97/8, pa je onda bilo i puno tih ekstrema đuskam na ko zna čemu, vežbam da menjam brzine u svojim kolima :lol_2:

 

mada jesu trenseri uvek bili ono, sekta za sebe koja voli opijate više od drugih :lol_2:

 

Ja lepo rekoh, nikakve opijate tada ne koristih (btw i tada do sada sintetika mi je no no)
Nekako me ne privlaci, psy na suvo se vozio i bilo bas dobro...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fancy said:

Pa jebote jesi li baš morao i ovo ajme.gif

 

Edit: Samo za G.S. Sa naknadno ubačenim Đoletom sam smuvao gospođu emoji3526.png

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

 

:classic_cool:

 

 

 

E, Boro, za ono sto si snimio do Ujeda za dusu treba ti dici spomenik - za ono posle treba te obesiti o isti.

 

Da se vratimo na "muvanje gospodje" - moja je pala na ovo, u unplugged verziji na gitari.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
 
pfffff barutana i magicni Zorba.. Jeeeeeebeeem ti kad je to bilo.....
Barutanu pamtim uglavnom po technu i house-u (Slam, Silicone Soul...) ali i po jednom razbijačkom dnb setu 4 Hero koji su bili poznati po mellow vocal dnb produkciji međutim toga skoro pa da i nije bilo, kao da je Dillinja došao umesto njih, cepali su tvrd zvuk celo veče.
Za ilustraciju ipak ide ova prepoznatljivija strana pošto ovo čitaju i slušaju i malji deca [emoji6]

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...