Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

1 minute ago, Olosh iz Junkovca said:


Ako povucemo prvi, budemo neutralni kod prijema Kosova u nekakav savet Evrope, ako odigramo kao neko ko zeli ovaj sporazum, 

onda ni ta famozna ZSO nece izostati, 

Ustvari izgledace na papiru bolje nego ako pokazemo tu nasu cuvenu taktiku za pregovore, koja ce kao i uvek, dati isti rezultat. 

Ja mislim da će nas pre primiti u EU nego što će Kurti (ili bilo ko posle njega) formirati ZSO i da nas briselske mastiljare podjebavaju. Osetili Žvalavog da petinguje kad oni tapšu po rmaenu pa navalili ko mutavi...a on se orgazmično smeška.

Link to comment
Share on other sites

To je taj srpski mentalitet jaoštanamradiKurti, jaoštanamradiEvropa, jaoštanamradiAmerika, jebaćeimkevusvimarusikadzavršesukrajinomidođuovde...

Uvek drugi krivi, uvek se čeka Deus ex Kremlin koji evo samo što se nije pojavio, već 35 godina s_d.gif

Kakav reality check će da usledi...

Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200





  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, fancy said:

To je taj srpski mentalitet jaoštanamradiKurti, jaoštanamradiEvropa, jaoštanamradiAmerika, jebaćeimkevusvimarusikadzavršesukrajinomidođuovde...

Uvek drugi krivi, uvek se čeka Deus ex Kremlin koji evo samo što se nije pojavio, već 35 godina s_d.gif

Kakav reality check će da usledi...

Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200




 

Pa ko je kriv što nije uradjeno dogovoreno pre 10 godina...Sima Spasić i megafon...?

Link to comment
Share on other sites

Svega toga ne bi bilo da se srbadija nepogresivo ne hvata samo za nesto sto nema veze sa mozgom da bi posto poto izbegla da se ponasa normalno. Sta mi ovo znaci - jebale ih i sao, i mao, i keo i meo, i zajednice opstina. More lopate u sake pa se integrisi u okruzenje, kao sto radis kad odes u Nemacku, ili u Kanadu ili bilo gde, a okani se gluposti. U jeeee, ako naprave sao i mao i keo i meo i zajednicu opstina ima svima da im poraste alatka od 40 cm, kako da ne. Lopate u šake!

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mladenvzz said:

...meni se čini da,kako su Albanci birali devedesetih tako će sutra birati Srbi

Srbima na Kosovu ostaje da probaju još "jednonacionalno trovanje" i formiranje OVK/UČK tj. za formalizuju i aktiviraju "SEVERNU BRIGADU" i sve su iskoristili što i kosovski Albanci od kraja 60-tih, 1981...1989...samo izgleda da ti numeju duradu. Vučić i nagazio na nogu, a gura ih napred. Glavna poruka mu je, "ostanite mirni i dostojanstveni u Kontejnerskoj Republici Kosovo"....kakva je izlaznost, kad smo već kod kontejnera za glasanje, ajde to bolje malo, ne nervirajte mi profesionalne davače Kosova

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Podaci o izlaznosti birača do 11.00.

Prema ovim podacima glasalo je samo 313 birača. Najveća izlaznost je u severnom delu Kosovske Mitrovice, ali i ona jedva prelazi 1 odsto.

U opštini Leposavić glasalo je 28 birača (0,21%), u opštini Zubin Potok 65 birača (1%), u Zvečanu 29 birača (0,41%) i u Severnoj Mitrovici 191 birač, (1,05%).



Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Centralna izborna komisija održala je u 15 časova treću konferenciju za medije od jutros u vezi sa izbornim procesom, objavivši podatke o izlaznosti birača nakon drugog preseka.

Prema ovih podacima glasalo je ukupno 1.092 birača ili 2,4 odsto 
ukupno.

Očekuje se do kraja večeri izlaznost od oko 3 puna kontejnera


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

I za samoodsecene kite ovih koji nisu. Ala su im naudili, svaka im čast. Ovde se kuka, kao cilj je da se svi ti najure sa Kosova. Zasto da ne? Ako su tamo ugnjeteni pa ne smeju ni da se ponasaju normalno, i to zbog zlotvora iz Beograda koji ih siluju, zasto bi onda hteli da ostanu tamo, ako bi u užas-u bili slobodniji? Svakako im ne bi bilo kao tamo. Niko im ne bi palio kola ako ih registruju na neke tablice, i niko ih ne bi zlistavljao da ne idu na izbore ili slicno ako im se ide.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djura.net said:

Petkovic kaze 13 Srbina glasala. Zanimljivo odakle mu takav podatak I jos zanimljivije hoce li biti 13 zapaljenih automobila.

A šta ako nemaju svi auto...a šta ako neko ima 2 ili više automobila? Mnogo bre uprošćuješ stvari....:smiley33:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Valensija said:

Treba ovo sad izbrojati…

Quote

 

Više od 1,500 ljudi glasalo je od jutros u četiri opštine na Severu Kosova, podaci su Centralne izborne komisije prema preseku obavljenom u 19 časova. 

 

Birački centri, njih 19, od kojih su 13 kontejneri, zatvoreni su u 19 časova, a preliminarni rezultati očekuju se uskoro. Prema najavama iz CIK-a, postoji mogućnost da će konačni rezultati biti objavljeni već oko 22 časa.

Centralna izborna komisija održala je u 19.30 časova četvrtu konferenciju za medije danas, objavivši podatke o izlaznosti birača.

Prema ovim podacima glasalo je ukupno 1.567 birača ili 3,47 odsto ukupno.

 

Najveća izlaznost procentualno, broji se u opštini Zubin Potok gde je glasalo 385 birača, odnosno 5,78%.

 

U severnom delu Kosovske Mitrovice, glasalo je 4,62 odsto sa ukupno 837 glasova, zatim u Zvečanu njih 204 birača (2,92%).

 

U Leposaviću izlaznost je tek prešla 1 odsto, jer je od jutros glasao samo 141 građanin, odnosno 1,06 odsto.

 

Šta ti je demokratija....

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dušan Janjić o posledicama izbora na severu KiM 

 

– Mogu samo cinično da kažem da su izjave EU u ovom momentu toliko pomogle Rusiji da je Putin vrlo zadovoljan, jer su mu otvorili potencijalni front. Prvo za međunarodnu diskreditaciju Zapada kao nedemokratskog i drugo kao efikasnu mogućnost ubacivanja u situaciju. Stalno mislim da Lajčak i ostali zaboravljaju da je tu i Crna Gora, Srbija i Republika Srpska – ukazuje Janjić.

On skreće pažnju da nije slučajan eskalacija koju je pokazao Milorad Dodik u Donjoj Gardini.

– Ili je moguće da se upravo to htelo. Da se dođe do izuzetne tenzičnosti i da se onda nekom magijom i ne znam kojim sredstvima tu raščiste pitanja paravojski i nelojalnosti Srbije. Možda ima nešto što mi ne znamo. Da li možda ima nešto što je Vučić obećao, obavezao se i nije izvršio prema SAD. Nemci i Francuzi su ovo gurali od početka. Amerikanci su nekoliko puta odlagali. Možda ima nešto trulo u komunikaciji Vašington-Vučić. A to može biti vrlo opasno. Jer dva tri puta okretati brod, pa makar i u mestu, što Vučić već radi, na kraju potopi brod. A taj brod je Srbija i Zapadni Balkan. Ako se taj brod potopi mi imao haos na Zapadnom Balkanu i u Srbiji – zaključuje Janjić.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...