Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

10 hours ago, delgado said:

Sektore, Kalates nema s kim da mi igra 😕  

 

Ma kakav Calathes brate. 🙂 Dati njemu pola budzeta je samoubistvo u najavi, lik sem kosarkaske inteligencije ne posjeduje nista, tezak kamenjar i psihicki labilan igrac.

 

Btw nevjerovatno sta je Valensija izgubila. Armani je pogodio sva 3 teska suta u zadnjem minutu, ovo je mozda i gore od finala kupa.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno bi mogla tema da se ocisti od Partizan - Zvezda prepucavanja.

 

Prvo jedan napise da je "dobro sto je ta opasnost odagnana", a sad i tabela u kojoj nema mesta za ekipu koja ima 11 pobeda, a ima za drugu koja takodje ima 11.

 

Gledano po rasporedu, Panathianikos bi trebalo da dobije Albu, Khimki, da izgubi dve u Istanbulu i to je 16-18 pobeda.

 

Khimki je podigao formu, dobio 4 od pet poslednjih meceva i oni bi trebalo da dobiju Bayern i Olympiacos sto znaci negde oko 15-17 pobeda.

 

Fenerbahce bi trebalo da dobija kuci i Bayern u gostima, to je 17 pobeda.

 

Zalgirisu su kljucna dva meca nakon gostovanja u Barceloni. Moraju da dobiju oba jer imaju samo jos dve realisticne pobede.

 

Valencia je bas pala u formi, ali je ostala i samo na dva beka i to je uticalo da se smanje njihove sanse. Nakon Efesa mislim da mogu da dobiju sve meceve do kraja, ali bice tesko i svaki poraz ih izbacuje iz trke.

 

Olympiacos nema skoro pa nikakve sanse. Tri teska gostovanja direktnim rivalima, docekuju Real i Barcu.

 

Armani je dobio zalet pobedom nad Valencijom, ali previse lose igraju kod kuce.

 

Baskonia, 11 pobeda, naredne dve u Tel Avivu i Istanbulu.

 

Zvezda, 11 pobeda, morali bi da dobiju svih 5 u poslednjih pet kola.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...