Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

1 minute ago, ИEsA IlIC said:

meni bas zao sto nece biti derbija i to je najveci problem zbog poraza. 

a zasluzeno cemo izgubiti, opusteni smo bili u prvom, pustili smo tekmu kao da ce se oni sami pobediti a oni su veoma zajebana ekipa.

draze mi je izgubiti od primorske nego od komsija. ali, kako izgleda, bice i za te poraze vremena...:)

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sramotno i pre svega sebično od najvećeg broja igrača.

Svi siluju neke ulaze i ne pomišljaju da dodaju loptu nekom drugom a "odbrana" je posebna priča, mada se tu ne bi imalo šta puno ni reći s obzirom da gotovo da nije postojala.

Sa ove utakmice jednostavno ne postoji jedan jedini segment igre koji bih izdvojio kao pozitivan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako su mi strucno ubili hajp oko sezone sa tri cetvrtine kosarke... Nemam reci. Gledao danas komsije i onako nadmeno razmisljam - "Bas nista posebno, ocekivao sam vise".  Sad pogledam nase i prevrne mi se stomak od muke. Jebote na sta licimo, predsezona ili ne.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

poraz je cele ekipe, ali poceo je sa eksperimentisanjem tomica. zavrsilo se onog momenta kada tomic nije znao da reaguje i trgne ekipu. Jebiga, ili igras revijalno pa pravis izmene cele petorke bez potrebe ili igras kako bog zapoveda i menjas kad moras. never change a winning horse...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...