Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

51 minutes ago, mare80 said:

Pa brate,zasto je ovo gadost....Ja sam se presamitio od smeha gledajuci klip....🤣😄

Nadam se da ce nas Misa sve obradovati i snimiti i drugi deo filma o sebi.... 🤣

 

 

Mudro zboriš, prebacićemo na  topik o filmovima.

A ako ima neko nije pogledao kompletan uradak evo ga.

KO JE МИША? 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kleše, hvala ti. Ovaj video cu da sacuvam i da postavim jedan automatski mail da posalje ovo deci 2039. godine. Retko koji pojedinačni videouradak toliko dobro govori o ovom vremenu. Hajlajci su mi salata puna nutricionističkih elemenata, profesor petrović, mučena Žigon, ali i dosta lep rot.

Edited by freethrow
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

Pa brate,zasto je ovo gadost....Ja sam se presamitio od smeha gledajuci klip....🤣😄

Nadam se da ce nas Misa sve obradovati i snimiti i drugi deo filma o sebi.... 🤣

 

 

 

Sustinski problem je u momentu kad smesno postane opasno u stilu one roditeljske od igracke bice placke. 

 

Cini mi se da je neprepoznavanje prelaska tog praga smesno-tuzno uzrok svih kastrofa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

- Sedeo sam sa predsednikom Crvene zvezde i palo mi je na pamet da bi Vukanović mogao biti igrač odluke. Zamolio sam šefa Zvezde da nazove Vukanovića, kojem sam rekao ''sine daj gol''“. On je kazao da će dati sve od sebe i dao je gol. Čestitam mu na tome.  Vidim su se radovali Krajišnici, Hercegovci, želim im mnogo sreće u budućnosti - rekao je Vučić novinarima. 

 

 

Ja stvarno ne znam na koji topik ide ovo.  

Jedino bi bio prikladan neki novi tipa  " Dodirni me sveti čoveče"

 

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CLASH said:

- Sedeo sam sa predsednikom Crvene zvezde i palo mi je na pamet da bi Vukanović mogao biti igrač odluke. Zamolio sam šefa Zvezde da nazove Vukanovića, kojem sam rekao ''sine daj gol''“. On je kazao da će dati sve od sebe i dao je gol. Čestitam mu na tome.  Vidim su se radovali Krajišnici, Hercegovci, želim im mnogo sreće u budućnosti - rekao je Vučić novinarima. 

 

 

Ja stvarno ne znam na koji topik ide ovo.  

Jedino bi bio prikladan neki novi tipa  " Dodirni me sveti čoveče"

 

Predlazem otvaranje teme "Kim Dzong Unizmi" u kojoj bi se kacile ovakve stvari iz Srbije i exYU....

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Plavi Golub said:

Sustinski problem je u momentu kad smesno postane opasno u stilu one roditeljske od igracke bice placke. 

 

jer nema sistema koji će da nam objasni šta se sme, a šta ne sme pa je ostavljeno svima nama da procenjujemo šta je smešno, šta je opasno, šta je protivzakonito...  pa tako, banalan primer: Dodje porodica, prijavi Matorog da je alkos i da preti da će da ih pobije sve... šef stanice PROCENI da njegov drugar iz lovačkog udruženja nije opasan i da ovi njegoi ukućani lažu  i vrati mu oružje... zna on Milutina godinama, koliko su rakije popili i pečenja pojeli... njih dovjica...  rasplet smo čitali u novinama

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Plavi Golub said:

I kad bi mu objasnio i sipao levkom u glavu uradio bi kako smatra da treba. Naopako. Ali to je za drugu temu.

 

bi q!!!!

Kad bi postojao sistem, ovi mandrili i maloumnici bi nosili džakove u nekoj zem. zadruzi ili bi okopavali krompir u padinjaku. Ovo om ne bi palo na pamet da rade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Plavi Golub said:

Je li bre ko je ta lujka?


nemam pojma... kontam živi u Zemunu... gde se u crkvi deli ovaj tekst.
 

 
Quote

 

Ovo nepismeno govno od teksta dele vernicima u Nikolajevskoj crkvi u Zemunu. Kratak osvrt na "tradicionalne porodične vrednosti" - a ko do malopre nije znao da definiše šta su to "tradicionalne porodične vrednosti", evo ima divnu priliku da sazna. I normalno, primeni na sebi, ukoliko je retardirana osoba:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 8/29/2019 at 4:33 PM, Stondisha said:


nemam pojma... kontam živi u Zemunu... gde se u crkvi deli ovaj tekst.
 

 

 

Nije samo u Zemunu slucaj to. Na dosta mesta se siri ovakva srednjevekovna propaganda. Skoro sam cuo od mojih kad se vratise iz crkve o tome kako je svestenik pripovedao o tome kako se "izgubise prave vrednosti", kako su zene sebi dale previse za pravo, pa rade i ne radjaju decu i slicne baljezgarije. Naravno, to me je trigerovalo pa su imali tu cast da dobiju besplatno predavanje u trajanju od sad vremena.:lol_2:

Cini mi se da im je preovladao neki novi talas tamo, pa postaju sve gori i zaostaliji kako vreme dolazi. Jebiga, ja kad sam bio klinac i kad su me vodili, pop je skroz druge price pricao. Posle sam imao veroucitelje koji su bili prilicno liberalni ljudi i podrzavali slobode.

 

Naravno, prerastu se sve te price vremenom, ali vise ne znam ni ja da li je ovo sto pricam samo izromantizirana verzija moje proslosti ili su se zaista toliko stvari i ucenja promenila kroz desetak godina. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...