Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

57 minutes ago, 4_Webber said:

Gradski čelnici rešili su da reše gužve u saobraćaju naplatom prolaska automobila kroz centar prestonice.

Kako navode "Večernje novosti", ideja je da se glavni grad Srbije ugleda na London, Singapur, Milano...

 

U prevodu, reket za sve što se kreće. Veliki deo saobraćaja kroz tzv. centar je tranzitnog tipa.

Link to comment
Share on other sites

Gad dana....doktorka koja će uskoro ostati bez licence...antivakser koji huška ljude da ne vakcinišu decu (a svoju je uredno vakcinisala), 1244 degenerik...ovaj put u epizodi, kako rešiti upad jedinica ROSU na sever KiM

 

D7rSR3rWkAAGSuw.png

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
43 minutes ago, Stondisha said:

 

Dodik pussy , ovo je karakter:

 

"Bilo je mi mnogo teško da domaćinu, predsedniku Belorusije, Lukašenku moram da kažem da neću prisustvovati svečanosti, jer znam koliko se trudio i koliko je napravio. On je, pored sebe, na svečanosti, s jedne strane stavio Medvedeva, a s druge hteo da stavi mene. To je velika čast. Rekao mi je i da ne ide na stadion bez mene. Bilo mi je teško što mi se činilo da kod tako čvrstog čoveka skoro da sam video suzu kada sam rekao da ne možemo da prisustvujemo", objasnio je on.

 

 

https://sport.blic.rs/ostali-sportovi/aleksandar-vucic-minsk-vesti-evropske-igre-kosovo/vhekr22

 

Zamišljam tu scenu:

-Ajde Aco Srbine, sto si takav, ti,ja, Dimitrije na tribinama, biće vrh.

 

-Izvini Aco Beloruse, ali stvarno ne mogu, ti znaš da je za mene tribina prirodni habitat, ipak sam ja najveći grejlija u novijoj istoriji, ali stvarno ne mogu.

Jebiga, tamo je ono tkz.kosovoshiftzvezdica, ne mogu.

 

-Onda brate Aco ne idem ni ja.

 

-Moraš, ti si domaćin, evo ti Milorada, povedi njega, on je dobar za sve prilike, ja ga vodam ko mečku gde god mi treba.

 

-Dobro, ajde onda tako da uradimo kao što ti kažeš.

I pristade Lukašenko dok mu se u uglu oka sijao začetak suze, one muške, pravoslavne, najteže.

 

P.S.

Slažem se sa Kinikom, ovakvog čoveka ste našli da vredjate i da mu se podsmevate. TO mora pod hitno da prestane.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Stondisha said:

33-godišnji N. R. dobiće krivičnu prijavu zbog sumnje da je izvršio krivično delo nanošenje teških telesnih povreda, piše u saopštenju policije.

 

 

 

STOKO!!!!!!!!

 

 

Učestvovanje u tuči + nanošenje teških telesnih povreda = bodenje nožem u leđa x2

Sto je najgore - stoka ce, najverovatnije, dobiti, zbog "olaksavajucih okolnosti" nanogicu.

Oj, Srbijo, medju gljivama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2019 at 5:47 PM, Kronostime said:

Sto je najgore - stoka ce, najverovatnije, dobiti, zbog "olaksavajucih okolnosti" nanogicu.

Oj, Srbijo, medju gljivama.




U Osnovnom javnom tužilaštvu kažu da bi krivična prijava svakog časa trebalo da stigne na njihovu pisarnicu i da je dežurni tužilac ocenio da nema potrebe za pritvorom. Ipak, advokat Danilio Nikolić ukazuje da se pritvor inače određuje i za manja krivična dela.



DE STE BE NIŠLIJE da se načestitate nove godine ovom ološu u tužilaštvu (koji plaćate vi vašim porezima)!?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

ja vas molim

 

D-JkfcSXsAAVCZ5.png

 

:Hail::Hail::Hail::Hail::Hail::Hail:

 

Samo da se ne ispostavi da su Đilas i Šolak vlasnici asteroida :classic_dry:

Još kada bi ta osoba koja je to napisala znala da je jedan takav asteroid krivac za nestajanje dinosaurusa i ne bi mu baš bilo milo, ali ovo je pisano zbog ZAM.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...