Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

Zaboravljate koliko ljudi gleda njene emisije, koliko je veliki njen uticaj na javno mnjenje, koliko otrova se sipa sa ekrna u mozgove i ince raspuklih srpskih glavudri. Pevaljka Ceca nam je bila srpska majka, sta je ova, srpska shvalerka? Motku, bato, kakanu motku pa preko ledja i nje i onih koji joj dozvoljavaju da radi to sto radi. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Dobro, ovo je ok, žena pika lopte, pritom nije ni u kakvoj kući znači bez brige.

 

A sto joj "dragom" onomad izgore pekara, pa je kukala da je to napad na "SrBstvo"?

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Constantin said:

A ladno je mogla da prepešači ispod....

 

 

 

Nisi gledao?

 

 

Mada mislim da je omaz Lari Kroft, deo kroz galerije u Luvru, iz Angel of Darkness, koji je btw flopovao epski i umalo zakucao glogov kolac u legendarnu fransizu. Ipak je i ona zena, jaka, snazna, neustrasiva i nezaustavljiva, kao Lara C.

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

Nije bas gadost dana, jeste gadost ove nedelje: snimljeno s leve i desne strane GLAVNOG ulaza u gradsku bolnicu u Vrscu, nakon 3,5 h cekanja na prijem kod lekara opste prakse izasla sam da udahnem malo kiseonika jer je cekaonica dushegupka:

Desno od ulaza:

J7743hf.jpeg

Pa levo:

IBVrUjb.jpeg

 

Pa usluga vadjenja krvi u istoj toj bolnici:

gtrzm8Z.jpeg

..pa sam ja namcorbaba kojoj sve smeta?

 

 

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 6
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Pletilja said:

Nije bas gadost dana, jeste gadost ove nedelje: snimljeno s leve i desne strane GLAVNOG ulaza u gradsku bolnicu u Vrscu, nakon 3,5 h cekanja na prijem kod lekara opste prakse izasla sam da udahnem malo kiseonika jer je cekaonica dushegupka:

Desno od ulaza:

J7743hf.jpeg

Pa levo:

IBVrUjb.jpeg

 

Pa usluga vadjenja krvi u istoj toj bolnici:

gtrzm8Z.jpeg

..pa sam ja namcorbaba kojoj sve smeta?

 

 

 

 

Sta su ti to radili?Nije valjda samo od vadjenja krvi?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Selina said:

Sta su ti to radili?Nije valjda samo od vadjenja krvi?

Da, obicno, banalno vadjenje krvi. Drugi pokusaj na levoj ruci, neuporedivo manja modrica. Uputu za ovu "operaciju" je prethodilo rutinsko merenje pritiska koji je bio savrseno normalan, znaci, nije bilo nekakvog kolapsa usled vrucine ili mog fizickog stanja, igla nikad tanja, ja poslusna kao bubica. Nisam savijala lakat, pritiskala tupfer, nosila teret u toj ruci, nista sto bi moglo da uzrokuje ovakvu povredu. Dovoljno sam matora da znam kako su pre 30 godina igle bile debele, ove su tanke kao vlat kose, znaci, nije do opreme, nije do mene, do koga je? Odgovor je u one 2 prehodne slike stanja glavnog ulaza u bolnicu, svi zaposleni moraju da prodju tuda  2 puta u toku dana i ocito je da ono na slikama nikome ne smeta. Verovatno da im sto sta unutar bolnice, takodje, ne smeta. 

Edited by Pletilja
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...