Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

Svaka novo dnevno izdanje informera se automatski kvalifikuje za ovu temu, tako da nema poente to smeće ni postavljati, mada nisam znao da su Hrvate lagano počeli da nazivaju Ustašama, a ovo su navodno najčitanije novine u Vučićlendu

Link to comment
Share on other sites

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti/30707/b92sport-u-minhenu-euro-nije-ni-poceo-a-uefa-vec-maltretira-srbe/vest

 

Debilcine iz medija koji je nekada nesto znacio: B92.sport u Minhenu: EURO nije ni počeo, a UEFA već maltretira Srbe 

 

Autor: Stefan Smudja - da se upamti ime. Vjerovatno nije sam birao naslov, ali pristaje da izvjestava za medij koji je poznat po biranju ovakvih naslova.

 

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Kronostime said:

Sta sa stranim "faktorom koji pali srBske pekare"?

GP5mXj-W0AAIpK0?format=jpg&name=360x360

:smiley33:

 

Kaže DJV da je narušena bezbednost Srbije.....ovo je strateški objekat, nije burekdžinica. Valjda nas 'lebom 'rani, šta znam. Svašta ćeš da čuješ od naprdnjačkih botova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U oštroj konkurenciji svakojakih gadarija propalog društva,ova je pri samom vrhu..^

U Šumaricama,u strašnoj "Sto za jednog" odmazdi, streljani su i dečaci od 15,16.godina. Jedan dečak se razneo bombom (faktički ubijen) jer je progovorio o napastvovanju od strane Kačavende..nije više mogao da istrpi konstantno silovanje..

Za mene je SPC odavno precrtana,ali ovaj cinizam,ovaj bezobrazluk..dati mu bilo kakav orden,a pogotovo orden streljane dece u Kragujevcu - jednom dokazanom pedofilu - to je vrhunac kulovluka i propasti SPC.

Kojem se vi bogu molite? Hrišćanskom sigurno ne.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Drug Crni said:

U oštroj konkurenciji svakojakih gadarija propalog društva,ova je pri samom vrhu..^

U Šumaricama,u strašnoj "Sto za jednog" odmazdi, streljani su i dečaci od 15,16.godina. Jedan dečak se razneo bombom (faktički ubijen) jer je progovorio o napastvovanju od strane Kačavende..nije više mogao da istrpi konstantno silovanje..

Za mene je SPC odavno precrtana,ali ovaj cinizam,ovaj bezobrazluk..dati mu bilo kakav orden,a pogotovo orden streljane dece u Kragujevcu - jednom dokazanom pedofilu - to je vrhunac kulovluka i propasti SPC.

Kojem se vi bogu molite? Hrišćanskom sigurno ne.

 

Word.

 

A na podatak da takva SPC, kako kazu ankete - uziva najvise ugleda medju Srbima - imam samo ovakav odgovor :frusty:.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To što svuda za sobom ostavljaju svoj sluzavi trag može i da ne bude baš skoz negativno. To divljanje i sociopatsko orgijanje demonima opsednutih može da bude odličan materijal za neke buduće poštenije i objektivnije istoričare/hroničare/analitičare, koji ne bi samo do detalja opisivali izvesne događaje, nego bi se potrudili da objasne uzroke tih događaja. Na primer, možda bi mogli da pokušaju da postave teoriju zbog čega je ono na onom mestu postalo lična osveta, a nije bilo bezlična operacija za vreme koje se usavršavala efikasnost iste, kao što su neki drugi radili takve stvari.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...