Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

Ovi džiberi i srbendetine nisu čak ni krivi zbog toga šta su, zato što evo npr to što ovaj govori, isto misle i svi koji su od te njihove sorte. Oni iskreno smatraju da je onaj ko se vozi javnim prevozom neka budala, jadnik, šta li je, a ko ulazi u kola i kad treba da prede 500m taj je delija. Još jedan dokaz da se radi o prevazidenim atavistima koji nisu iz ovog veka. Ima termin za tu sortu. Iganluk, i nema veze sa nacionalnim odrednicama, nego je termin za lajfstajl.

 

Čuj budala, dok progresivni svet ima nameru da polako u gradovima ukine prevoz individualnim automobilima, ovi se ponose time sto ulaze u kola kad idu na pišanje. Divljaštvo par ekselans. Jedan je čak to navodio kao "argumenat" - kaže neki komsija je cicija, toliko je šjrt zato što neće da ide kolima 500m do pijace, nego ide pešice :lol_2: Degenije do koske, kao i ostali istomišljenici mu :lol_2: Zasto li je pogresno takve ugnjetavati tako sto će silom biti naterani da se ponašaju normalno, a ko se buni - nema više, niko ne zna :lol_2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

https://www.instagram.com/p/CrLdYyON7JM/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Porfirije je okačio sliku svoje majke u kovčegu.

Kovčeg je otvoren, i ja ne znam da li je to zakonom dozvoljeno.

Ali nije gadost to, gadost je gospođa Rajević Savić koja slika mrtvu ženu.

Dakle ljudi koji se smeju na suđenju za silovanje i koji su prijatelji takvom čoveku su istovremeno bliski prijatelji srpskog patrijarha...

Što me to ne čudi...?

  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Kronostime said:

Khm, vlasnik ima petoro dece - je l` to govori iz licnog iskustva?

Ono jes`, izdade ga hanuma kad je hteo da robija i uplatila kaznu....

:smiley33:

Pa, dobar rezultat. Ovih 90 koji traže testiranje, znači sumnjaju, ili žele da izbegnu alimentaciju, tek trećina potvrdi sumnju.
Naslov govori istinu isto kao kad bi rekli, 60% Srba su ubice, dokaz 60% optuženih za ubistvo u Srbiji biva osuđeno, dokazano da su ubili.

 

Edited by Div
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 4/21/2023 at 2:12 PM, Kronostime said:

FuPDVizWYAEBROT?format=png&name=small

 

Khm, vlasnik ima petoro dece - je l` to govori iz licnog iskustva?

Ono jes`, izdade ga hanuma kad je hteo da robija i uplatila kaznu....

:smiley33:

Imam utisak da sam ja ovo već videla pred par godina...

Ne bi bilo prvi put da recikliraju gadosti.

Link to comment
Share on other sites

To je zato sto su sve ovo u stvari jos deca, a da li ce nekad odrasti, mozda ali malo verovatno. Što bi rekao lik iz filma "nov rat vama fali" eventualno prirodna katastrofa. Ima negde je neko napisao kao, deca nemaju osecaj za empatiju isl, nego se to razvija kasnije u zivotu, ako se uopste razvije. Kod ovih se ocigledno nije razvilo. Pa to manje vise, nego je gore sto se nije razvio ni osecaj za pristojnost, a to vec dolazi iz kuće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Ova pripada ediciji Kara iz Jasenovca ^^

Ne lupetaj.

 

Dara iz Jasenovca je prema mom mišljenju film slabog kvaliteta, ali ovakav način komentarisanja bi za bilo koji film vezan za tragediju drugih naroda bio strogo sankcionisan, kakvog god da je kvaliteta taj film.

Edited by MilošVB
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moj komentar se nije ni odnosio na film. Isključivo na ovu pojavu od gore..zanimljivo da ti ona ne smeta..ne smeta ti troprstašenje ispred memorijalnog centra, ne smeta ti još jedna epizoda srpske nekulture sećanja..smeta ti moj komentar.

A "Dara" nije film.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drug Crni said:

Moj komentar se nije ni odnosio na film. Isključivo na ovu pojavu od gore..zanimljivo da ti ona ne smeta..ne smeta ti troprstašenje ispred memorijalnog centra, ne smeta ti još jedna epizoda srpske nekulture sećanja..smeta ti moj komentar.

A "Dara" nije film.

 

Odakle to da mi ne smeta.

 

Ja tebe smatram za dobrog čoveka po nekim upisima na forumu, otud i razočaranost tvojim postovima, a ova likuša nije akter foruma pa mi je smešno i da je komentarišem.

 

Ko zna šta vuče takve reakcije i tebe, Fredija, Puzigaće iz sličnih likova, ali jedno je sigurno, licemerje je ogromno, a ovaj forum očigledno jeste adresa na kome sve to prolazi, iz nekog razloga.

 

Čuj mrtvaci od pre 100 godina. Da li je jebeno moguće.

 

"Srpska nekultura sećanja", hahahahhahaha

Edited by MilošVB
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drug Crni said:

A "Dara" nije film.

Obican radikalski kroatofobni pamflet, sa ciljem da se zlonamerno huska i pujda zlopamcenje i osvetoljubivost i tako stvore uslovi za novi rat, a sve u korist ruZije. 

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...