Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

On 6/5/2023 at 11:00 PM, Drug Crni said:

Izvinjavam se na rečniku,ali meni je ovo jezivo..
 


 

Kao prvo, ovoj devojcici je potreban egzorcista. Ona izgleda isto kao Linda Bler u Egzorcisti, a ne kao normalno dete. Ovakva deca nisu spisobna da simuliraju emocije, i ovo je originalna mrznja, i opsednutost demonima. Srbstva. Verovatno je ta mrznja usmerena prema onima koji joj ovo rade, ali je svejedno mrznja, i njoj je potreban egzorcista, ako nije kasno, a verovatno jeste. 

 

Evo, da li je neko od prisutnih ikada bio u ludnici, ne kao pacijent, nego kao gost? Dame Tame mozda jeste. Taj ko je bio u ludnici zna da lud covek, to je neko ko je sav od emocija i u njemu zrnca razuma nema. E, to su ovi srbonacisti. To su poremeceni umobolnici koji uopste i ne zele da budu razumni nego su opsednuti time da konstantno budu u nekim pateticnim f emotivnim stanjima, i onda i decu zadojavaju tim demonima, ocigledno, i to smatraju za neki vrhunski...niko ne zna sta, glavno oni to smatraju za dostignuce. Oni cak tvrde - zivot, to su emocije. Zato sto su ludi, i opsednuti, i njima prvo treba egzorcista, pa tek posle lekar. 

 

F ćerač je cak to ludilo velicao - kenjao je i to nedavno kako bi neki "oni" da se ",mi" odreknemo naseg "patosa" nabijem ga...i tako izgubimo iNdetitet. Pa ako je taj indetitet biti ludak, a opisali smo sta je ludak, onda sto pre ga izgube, to bolje za sve. Niko nece ludake blizu sebe.

 

Uzgred, Italijani su sami streljali pa naopako obesili Musolinija, a ovde ne samo da niko niie ni streljan ni obesen zbog toga sto je bio i jos je sledbenik srbonacizma, nego zlocince koji su simbolk i glavni nosioci srbonacizma velicaju, i zato je ovo sa ovom devojcicomopsednutom demonima neprihvatljjvo, zar to treba da se crta? 

 

Drugo, ove "rasprave" oko ove strahote su samo dokaz da je to tu potpuno odseceno od normalnog sveta i da verovatnk nikad nece ni biti deo tog sveta, jer je i vecink zu isto kao ovkm detetu potreban prvo ergzorcista, a onda lekar. A evo sta bi se u vezi ovoga desilo da je tu normalan svet u kome postoji dtustveni dogovor kako se sa ovakvim slucajevima postupa, i to je ovako. 

Prvo bi sluzba za zastitu dece ovo dete oduzela od "roditelja" i odredila staratelje i da drustvo pokusa da joj pomogne pomocu psihijatra i psihologa, ako ova steta uopste moze da se popravi. Onda bi "roditreji" sa lisicama na rukama, jeste, sa lisicama, bili utamniceni. Zatim bi svi ovi koji su umesani u ovo zlocinstvo prema detetu, znaci svi komplet sa ovog snimka, bili neki isto uhapseni, to su organizatori, a neki, tj svi ostali, samo provedeni na ispitivanje, ali bi svi komplet bili najureni zauvek iz bilo kakve sluzbe na budžetu a drustvo bi bez rasprave ovo prepoznalo kao zlostavljanje i silovanje dezeta, i ne bi uglavnom niko, ili bar ne javno, jer bi to bilo sramota, trazio nekakve paralele ni sa cime, a narocito ne sa decom koja pevaju ljubavne pesme a ne ovakva tribalna zverstva.

 

To bi bilo u zdravom europskom drustvu 21 veka. To bi bila zemlja sa kojom bi mozda mogao da se identifikujem. Tamo gde majmuncine vode jednogodisnje bebe da ih potapaju u zaleđene reke kad "plivaju za casni krst" a drugi majmuni pa o tome snimaju filmove, dok im treci majmuni aplaudiraju i daju im nagrde,ne znam sta rade, niti me zanima, jedino znam da je nepristojno ocekivati od normalnih i pristojnih ljudi da se sa takvim odvratnim mestom gde im je ovo normalno identifikuju, i da takvu travestiju shvataju kao svoju zemlju.

 

Niti je pristojno od normalnih ljudi da ne smatraju da nije opravdano takvo mesto zla potpuno spaliti bombama ako pocnu te njihove zlocinacke ideologije iz te "pesme" da opet sprovode kao kad su na kraju 20 veka za 10 godina izgubili 4 rata pokusavajuci da to zlo iz "pesme" ostvare, pa kad im je opaljena uvratnica nisu nasli za shodno da svoje zlo prepoznaju kao zlo, nego su jos vise ogrezli u njemu i kmecali 25 godina kao da ih je neko zive drao, a ne kao da im je samo opalio blagi prstenac.

 

I  na kraju, zna li neko, narocito gviritelji oz prikrajka, tu njihovu zemlju, koja je svuda gde njihova noga kroči, ovi koji siluju decu ispirajuci im mozak ovim demonima, imaju li nameru da je ciste, ili samo imaju nameru da po njoj bacaju papire, kese, plasticne flase, psece govance u koje su ugazili pre nego sto su po njoj  kročili i ostalu galanteriju?

 

Eto to bi bilo to.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Azazelkg said:

Sve u svemu, poenta je da ovo dete treba strpati ludnicu... Ispravite me ako grešim...

Ne, njoj treba "the power of Christ compels you" ovako kao u videu ispod, evo je ona na tom snimku, a isti su to izrazi lica koje ima devojcica iz snimka te proslave, i Regan na pocetku ovog inserta iz Egzorcista, sve dok svi demoni, a Legion im je ime, ne izadu iz nje, pa onda kod psihijatra ako nije već kasno i ako bolest vec nije postala deo nje.

 

U ludnicu i u zatvore treba one koji je uce da joj sustina bude mrznja, ostale aktere ovog hepeninga pored kontejnera, a "drustvo" gde je "drustveni dogovor" da je ovo normalno, i pored 4 izgubljena rata za 10 godina, i to u trenutku dok se svet ujedinjavao protiv takvih od kojih je takvo "drustvo", i to upravo zbog ovih stvari o kojima demoni bulazne kroz tu devojcicu (želite li dobro svojoj djeci zasluzni, zelite li mozda najbolje - ne, ja treniram da mrzim,ne, ja treniram da gađam, ne, ja treniram da slusam...) treba na smetliste istorije.

 

To je Evropa 21 veka, a ako negde jos nije, treba da bude.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Constantin said:

"Srpsko novinarstvo". U preko 50 gradova vanredno stanje a od jutros preti izlivanje više od 15 reka i to nije vest za naslovnu stranu ? Zato, njihove #naslovnice" - Gadost dana.

 

 

spacer.pngspacer.png

 

Znaci ono .ovno gore i novine u donjem delu slikesi slicni?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Newcastle said:

Znaci ono .ovno gore i novine u donjem delu slikesi slicni?

Ups...moja greška za Sanas...ipak ima u gornjem delu sličica. S obzirom da je centralni deo naslovnice, talav, kakav je...amortizovano. Greškom umesto Dnevnika....Izvinjavam se...

Edited by Constantin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, ters said:

Pa necemo valjda crkvu suditi po ovome?

Crkva ce rado uzeti pare, ko ne bi, no se postavlja pitanje formalno sekularne drzave i ulaganja novca poreskih obveznika u pogresne stvari samo zbog popularnosti medju primitivnim stadom.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...